Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SlyNq13

Używany laptop do 2000zł do gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z racji, że ostatnio nie jestem w temacie chciałbym zapytać was jaki laptop do 2000zł do gier kupić, laptop ma być używany. Nie jestem teraz w temacie, jaki najlepszy układ graficzny można wyhaczyć w tej cenie? Podajcie jakieś modele laptopów lub układy jakich szukać w tej cenie :) Najlepiej, żeby ładnie działał Wiedźmin 3 i GTA V, co chodzi o lapki to nie jestem w temacie jak to jest z cenami :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakoś super w temacie, ale z sądzę, że za tyle się nie kupi laptopa do wiedźmina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dozbieraj trochę. Mam na sprzedaż Lenovo Y700-15 i7-6700HQ, GTX960M, Samsung EVO 500GB SSD, 16GB 2133 za 3100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptop dla kolegi, ja uznaje tylko PC. Kolega ma max 2000zł. Jaki laptop dostanie w tej cenie? Albo za jakimi układami się rozglądać? Waszym zdaniem do tej ceny to zagra max w... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej, a mógłbyś mi przedstawić różnice między Radeonem 7970M a GTX 860M i 960M? Co one potrafią i jak bardzo się różnią :) W desktopach ogarniam temat ale lapki to nie bardzo :) Bo te karty do desktopowych startu nie mają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej, a mógłbyś mi przedstawić różnice między Radeonem 7970M a GTX 860M i 960M? Co one potrafią i jak bardzo się różnią :) W desktopach ogarniam temat ale lapki to nie bardzo :) Bo te karty do desktopowych startu nie mają :)

http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html

edit

jeszcze to Ci sie moze przydac, przy poszukiwaniach

http://www.notebookcheck.net/Mobile-Processors-Benchmark-List.2436.0.html

oczywiscie to jest tylko pogladowo, bo malo kto robi testy mobilnych kart a tym bardziej, zeby je porownywac (ten sam procesor itd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te 2 karty są wydajnościowo podobne ,chociaż gtx 960/860m jest dużo nowszy od hd 7970m, radeon występuje raczej prockami amd, a gtx 860/960m z intelami więc w grach cpuheavy lepiej się intel sprawdzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie powinnineś dostać y50-70 lub przynajmniej y510p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...