Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

yaboi

Problem z ASUSem R510j

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio miałem problem z baterią, dzisiaj byłem u fachowca, powiedział iż bateria padła i trzeba zamówić nową. 

Ponadto jednak powiedział mi, że mój komputer z jego parametrami powinien chodzić i uruchamiać się szybciej niż ma to miejsce obecnie. To mój laptop z jego specyfikacjami - http://www.x-kom.pl/p/210081-notebook-laptop-156-asus-r510jk-dm011d-12-i5-4200h-12gb-128500-dvd-gtx850.html?partnerid=100936827&sm12=NDk=&ts=1444061344&token=afd511641adf0e05bdf9e1f03d67ac31 . 

 

Czy moglibyście mi polecić coś jak usprawnić mojego laptopa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli system jest oryginalnie stawiany przez Asusa to można by odinstalować z niego sporo Asusowych śmieci typu minigierki , jakieś programy typu AIcloud itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link do specyfikacji którą wkleiłeś nie posiada OS, więc przypuszczam że sam sobie zainstalowałeś. Wiesz, jak zrobisz bałagan w systemie z aplikacjami to on sam będzie się prosił o reinstalację.

Może też sterowniki blokują rozwinięcie pełni skrzydeł..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link do specyfikacji którą wkleiłeś nie posiada OS, więc przypuszczam że sam sobie zainstalowałeś. Wiesz, jak zrobisz bałagan w systemie z aplikacjami to on sam będzie się prosił o reinstalację.

Może też sterowniki blokują rozwinięcie pełni skrzydeł..

 

Win7 był instalowany przez kuzyna mojej dziewczyny, laptop był kupowany bez jakiegokolwiek systemu. Możliwe, że on coś namieszał na początku? (ewentualnie - da się to sprawdzić?).

 

Co do sterowników - w jaki sposób ,,blokują rozwinięcie pełni skrzydeł"? :P Jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Win7 był instalowany przez kuzyna mojej dziewczyny, laptop był kupowany bez jakiegokolwiek systemu. Możliwe, że on coś namieszał na początku? (ewentualnie - da się to sprawdzić?).

 

Zmień dziewczynę :). Na pokładzie masz SSD więc lapek powinien zapired..ać. Ile obecnie uruchamia Ci się laptop ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...