Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość hoodedman

x-box play awywhere

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hoodedman

cześć, interesuje mnie granie zdalne na laptopie poprzez streaming z konsoli. Wiem że po kablu można mieć jakość very high i generalnie nie ma problemu...

 

Ale ja mam zamiar grać na laptopie poprzez Wi-Fi. Mam 2 zakresową kartą (5Ghz i 2.4Ghz) konsola była by podpięta kablem do routera ale z routera już by poleciał sygnał radiem. Jakie są szanse i jaką jakość obraz mogę liczyć? Ile megabitów potrzebuje xbox żeby podać obraz w very high na komputer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu bawiłem się w streamowanie, z moich doświadczeń:

Na 5GHz (przy 433Mb/s) też bez problemu pograsz na bardzo wysokiej jakości (tak jak na kablu 1Gb/s).

Na 2,4GHz (150Mb/s) i kablu 100Mb/s - to wysokie (bo na bardzo wysokich są minimalne przycięcia).

 

Wszystko poniżej to kombinowanie ze średnią i niską jakością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Większość ludzi przeszło grę i zaczęło grać w coś innego, wrócą jak wyjdzie jakieś dlc dodające nowy content. Normalny cykl życia gier single-player.
    • Ja też zazwyczaj oddaję do serwisu, szkoda mi przede wszystkim czasu na regulacje i grzebanie, jeśli ledwie starcza na samo jeżdżenie. Mam zaufanego serwisanta, czasem zdarzało się, że już na 2-3 dzień był termin - rano zostawiam, odbieram około 20. Jakieś proste rzeczy czasem od ręki. Ogólnie gość też zasypany robotą, zwłaszcza na początku sezonu. Oj tak. Mój już 2 razy zmieniał lokację serwisu, bo czynsz był horrendalnie wysoki. Do tego jednoosobowa działalność. Trzeba brać wszystkie rowery jak leci, praca od rana do wieczora. Jeszcze ten rok pociągnie, ale zastanawia się czy nie lepiej zatrudnić się jako serwisant w jakimś salonie, brać stałą pensję co miesiąc + dorabiać na współpracy ze stałym klientami. Kokosów tutaj nie ma, choć oczywiście to tylko jeden z przykładów, który znam.
    • To jest jakieś kuriozum, pogarszać ogólnie jakość obrazu tylko po to, żeby był jasniejszy
    • kosztuje tyle ile matryca, pewnie 80% ceny nowego monitora
    • Mam takie pytanie - jak to jest kiedy w komputerze stacjonarnym posiada się procesor z kartą zintegrowaną i dedykowaną jednocześnie? Przykładowo i7 11700K, który ma kartę Intel® UHD Graphics 750 + jakąś kartę Nvidii z serii RTX, albo Radeona RX.  Czy działa to tak, że karta dedykowana włącza się tylko przy bardziej wymagających zadaniach a do przeglądania internetu wykorzystywana jest tylko integra? I czy w takim wypadku trzeba samemu ustawiać w systemie ręcznie która gra ma korzystać domyślnie z karty dedykowanej? 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...