Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DesanRyuu

Problem z mikrofonem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jakieś 3 dni temu doszły do mnie słuchawki SteelSeries Arctis 7 bez przewodowe łączące się przez transmiter.

Miałem wtedy System Win 7 zaktualizowany do win 10 słuchawki jak i dzwięk z mikrofonu był wyrazny i głośny.

2 dni temu doszły do mnie 2 dyski ssd typu m.2 postawiłem na jednym z nich system i tym razem zainstalowałem czysty win 10 z tym problemem że słychać mnie jak z za ściany (dźwięk jest przytłumiony).

próbowałem reinstalować realteka lecz on w ogóle nie widzi słuchawek ponieważ nie są podłączone bezpośrednio tylko przez transmiter i realtek tego nie rozpoznaje natomiast jak juz znalazłem program który może coś modyfikować

(SteelSeries Engine) to jedyna rzeczą którą można tam zrobić z mikrofonem to albo go przyciszyć albo przygłośnić i włączyć opcje nasłuchiwania słuchawek w 3 stopniach.

w systemie słuchawki i mikrofon jest widoczny i jest wszystko ustawione na maxa próbowałem w tsie wyłączać redukcje echa czy szumów bo ten mikrofon takowych nie produkuje ale to nic nie daje cały czas dzwięk jest taki sam.

Jeżeli zna ktoś może rozwiązanie to prosił bym o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...