Skocz do zawartości
sowekel

Mi band 4 i Xiaomi redmi 4x nie słychać dzwonka

Rekomendowane odpowiedzi

1. Mam opaskę Xiaomi mi band 4 sparowaną z Xiaomi redmi 4X. Problem jest taki, że jak ktoś dzwoni to tylko opaska wibruje a telefon w ogóle.

 

2. Druga sprawa to taka że, telefonu nie można prawie nigdy odblokować za pomocą pinu(wpisuję PIN poprawny na pewno), po uruchomieniu telefonu zadziała raz czy dwa i tyle, potrzebne jest ponowne uruchomienie telefonu.

 

Jak mogę rozwiązać te dwa problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • https://www.onet.pl/informacje/onetslask/ogromny-pozar-w-bytomiu-splonelo-10-autobusow/65vx3w5,79cfc278 Pszypadeg ? Nie sondze.
    • Nudziło mi się więc w starym GT430 zmieniłem pastę i przyczepiłem dwa stare, ale mało używane wentyle 80 mm. Wcześniej był tam jeden 92 mm, ale jak pisałem nudziło mi się  Wentyle kupione jakoś przełom 2010/2011 rok. Radiator z HD3650. Karty od dawna nie używałem. Druga zmiana, wywaliłem z frontu wentyl 140 mm i dałem dwie 120 mm. Wentyle też jakoś niedużo używane, kupione na początku 2017. Oryginalne śrubki do montażu wentyli w tym miejscu gdzieś się pogubiły, powinno być sześć a były dwie. Otwory były za małe aby przełożyć gumowe kołki więc musiałem się przewiercić. Szczerze, myślałem że będą głośne ale kręcą się od 650 do 850 rpm i praktycznie zero różnicy na ucho względem jednej Sigmy PRO 140 mm. Widocznie coś źle zapamiętałem. Na pełnej prędkości 1550 rpm jest mega szum, ale powietrze uderza w koszyk. Może jak mnie najdzie to wytnę ten zbędny materiał i zostawię miejsce na dwa dyski.
    • @eu4ya jak pisze @Send1N nie opłaca się wymieniać chodzenia, bo w takim Cinebenchu będziesz miał 78-80 stopni nawet na dużo lepszym chłodzeniu. Jeśli dobrze patrzę to najnowsze sterowniki do chipsetu Twojej płyty są dość stare, bo z 2021 roku. Wtedy w sumie nie było jeszcze tych procesorów i może stąd Ryzen Master źle odczytuje dane. Nie wiem jakie miałeś wcześniej, ale może spróbuj je przeinstalować, lub wrócić do tych poprzednich, choć ja na ich stronie widzę tyle te jedne z końcówki 2021 roku. Ostatecznie możesz olać Cinebenche i grać w gry, bo wynik i temperatury masz zbliżone do reszty, poczytaj kilka ostatnich stron wątku o temperaturach. Jedynie nie trzyma Ci tych zegarów podczas Cinebenchu. W grach będziesz miał pewnie 50-60 stopni i normlany zegar.  
    • Na radku musisz poczekać kilka minut po każdej zmianie sterów aż się shadery załadują do pamięci od nowa, czyli jak pierwszy raz wsadziłeś kartę to musisz ten efekt przeczekać  szczególnie w grach DX11 jest to nasilone mimo wysokiego fps cigągłe zacięcia/szarpnięcia, sam tak mam, jak nie będziesz zmieniał sterów lub nie klikniesz w sofcie "wyczyść pamięć podręczną shaderów" to będzie spokój na zawsze inaczej za każdym razem będziesz musiał to przeczekać aktualizując np sterowniki regularnie 🤣Czyli zmieniając stery cały czas zapętlałeś ten efekt od nowa aby na koniec wystawić jako kolejna osoba złą opinię kartom amd bo tak najłatwiej   O kurde o tym nie słyszałem  sam miałem 20 lat temu uziemioną budę do kaloryfera 
    • Pierwsze słysze aby akutalizacja sterów chipsetu zwiększyła temperatury na cpu  na "lepszym" chłodzeniu zbijesz jakieś 3-4 stopnie względem tego fortisa te procki mają problem z transfererm ciepła do odpromiennika i nawet mega wypasione coolery dają podobny efekt co taki fortis. Jak nie przekraczasz 85c to wszystko poniżej tej temperatury jest niezłym wynikiem + to że ten proc jest nie jest do pracy tylko do gier a tam masz po 15 stopni mnieji trzyma pełny zegar.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...