Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vaspart

Opinia zasilaczy aerocool

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie czy zasilazce firmy aerocool i w szczególności ten: AEROCOOL E80-600 600W są dobre?

Chodzi o jakość, bespieczność i itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zasilacz AEROCOOL i mierzyłem napięcia i rewelacyjnie trzyma, 5V - 5,00V , 5,03V 12V-12,01V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zasilacz AEROCOOL i mierzyłem napięcia i rewelacyjnie trzyma, 5V - 5,00V , 5,03V 12V-12,01V

Programem? :lol2:

Mi program SpeedFan pokazuje że też na linii 5v jest - 5,00v a na lini 12v jest 0,32v więc ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz 600W z jedną wtyczką PCI-E? To jakieś nieporozumienie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za cenę Tego Aerocoola masz XFX CORE 450W, który poradzi Sobie z niejednym zestawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Miernikiem :thumbup:

To zrób zdjęcie jak odpalasz jakiś bencharmk/furmark/prime/linx a w tle miernik, bo wierzyć mnie się nie chce :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiinx.jpg

 

:)

 

Musiałem obudowę otworzyć i przez to mi temp. wzrosła, bo boczny wentyl dmucha prosto na cooler...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:o przyzwoicie, nie sądziłem że będzie aż tak mały odchył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • 5700X3D przy obecnych cenach 5700X3D vs 5800X3D. Mając do wyboru 5700X3D za 999zł lub 5800X3D za 1299zł wziąłbym 5700X3D za 999zł. Do tego też mogę wrzucić 2x16GB 3600MHz CL16 rozszerzając RAM do 32GB a stare kości 2x8GB RAM sprzedać.  
    • ... "zaraz", to znaczy za ponad pół roku 😅 (minie 2 lata od premiery 4070Ti) i nie "4070/4070Ti", tylko samo 4070Ti 12GB.
    • https://www.tvp.info/77834293/atak-nozownika-w-mannheim-niemcy-mial-krzyczec-allah-akbar
    • @Klakier1984 przestałem oglądać już po bonie energetycznym...  1. Wypadałoby zerknąć dalej niż w nagłówki, oparto się w sumie na artykule z DoRzeczy, czyli portalu, który wiadomo że jest ukierunkowany poglądowo, a jak się kliknie w pierwszy link, który sam autor daje, to tam można zapoznać się z całością pierwszej części o której mówi, bo przekierowuje do następującego artykułu https://forsal.pl/kraj/aktualnosci/artykuly/9503152,czarny-scenariusz-dla-polski-ceny-energii-moga-zwalic-z-nog.html Tam dowiadujemy się że całe straszenie cenami energii przy poślizgu dotyczącym uruchomienia elektrowni atomowej opiera się o Bełchatów, a konkretnie o prawa do emisji i o to, że elektrownia w Bełchatowie ma być wygaszona do 2036 roku.  Pani minister mówiąc o 2039 roku sprostowała, że chodzi o całkowite ukończenie elektrowni atomowej. Natomiast pierwszy reaktor miałby być uruchomiony w 2035 roku, co pozwoli na wygaszanie elektrowni w Bełchatowie. Zatem znów wielkie halo w zasadzie o nic i robienie otoczki, że to jedyna słuszna i prawdziwa interpretacja informacji... 2. Bon energetyczny. Z taką logiką, to czemu tego samego nie stwierdza przy 800+, skoro to taka sama zasada? 800+ jest finansowane z podatków wszystkich, a jak ktoś nie ma dzieci to nie korzysta, a program wpłynął w pewnym stopniu na ceny. Ponadto czemu skupił się na bonie energetycznym, a nie wspomniał o tym, że będzie też zamrożona maksymalna cena energii? https://www.gov.pl/web/premier/zamrozenie-cen-energii-i-bon-energetyczny Moim zdaniem niedokładnie zostały ogarnięte te tematy przez autora. 
    • Co do błędów to ja znowu mam to, praktycznie za każdym razem jak odpalam MFS czy ogólnie apke Xbox... https://www.lightningmaps.org/#m=oss;t=4;s=201;o=0;b=37.68;ts=0;z=11;y=54.1815;x=16.0981;d=8;dl=8;dc=0;
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...