Skocz do zawartości

Dyski twarde i SSD, pamięci flash USB, napędy optyczne

Dyskusje o dyskach twardych, dyskach SSD, pamięciach flash USB oraz napędach CD, DVD, HD-DVD i Blu-ray

36591 tematów w tym forum

  1. Dysk twardy dla kolegi (biedaka;p)

  2. Drukarka do 250zł

  3. Pomocy !

  4. Błąd 0x55b266a7, windows 8.1

  5. Tania nagrywara DVD

  6. Jaki jest....

  7. Problem Przy instalacji Windows XP

  8. Problem

  9. spzredam nagrywrake lite ON

  10. Maxtor 160 GB

  11. Nagrywanie .mkv na plytę BluRay

  12. Lite-On czy LG

  13. Autouruchamianie

  14. Ile jest warta moja nagrywarka?

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Najciekawsze to i tak będą gry 🤗 Mnie w Switch 1 podobała się chyba tylko Zelda, inne gry mogłyby nie istnieć, zawsze włączałem je na chwilę aby potem wyłączyć. Jeszcze Luigi Mansion ogram, pewnie mi się spodoba.  To i tak lepiej niż Steam Deck którego jakbym kupił to pewnie w nic bym nie zagrał. Chciałem ostatnio kupić do Forzy Motorsport to się okazuje że Deck ciągnie to w 15 fps. Stawiam że Switch 2 znowu będzie najlepszym handheldem. Nawet remaster Zeldy ma sens, bo można poprawić oświetlenie i rozdzielczość i to by odmieniło ta gierkę.
    • Klimat jest, grafika jest. Właściwie jedyny problem, to że gra ma wyjść za 4 miesiące, a oni ciągle pokazują 1 minutowe trailery z gadającymi głowami i przebitki z ujęciami : ) 
    • I to jest ciekawa wiadomość  Te same oprogramowanie i sprzęt ciut bardziej premium niż te budżetowce może być ciekawy
    • Znalazłem na twitterze, ale gość ma racje, w grze jest ponad 70 kostiumów, a ludzie jęczą bo im kawałek cycków przykryli, chociaż niektóre stroje o wiele więcej pokazują niż te "ocenzurowane".
    • faktycznie msi się wycofuje z produkcji radków, w sumie nie dziwie się amd ze odpuszcza sobie ich raz przy serii rx500 mieli kopnięte biosy, wiem bo miałem rx570 gaming x który miał już od trzeciego progu taktowania najwyższe napięcie rdzenia. Czyli bez UV mamy małe tornado w obudowie. Karty z serii MECH (tyczy sie serii rx 6600 )też jakoś nie specjalne było pod względem jakości chłodzenia przynajmniej z takie opinie widziałem w necie. W ich miejsce można powiedzieć że zyskali asrock oraz acer (chociaż ci mają ubogą ofertę).   Ciekawe czy msi nie skończy czasem jak evga dzięki nvidii.  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...