Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dziki93

[Zamknięty]Jaka Karta Graficzna ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuje karty graficznej która w miarę podciągnie mój sprzęt żeby dało się pograć w jakieś nowsze gry. I czy przy moim sprzęcie wymagana jest również wymiana procesora ?

Płyta Głowna:

Gigabyte F2A58M-HD2

Procesor:

AMD A-Series 6600K

3.9GHz / 4.2GHz Turbo

Karta Graficzna:

AMD Radeon 8570D 1G (Zintegrowana z procesorem)

Zasilacz:

atx switching power supply 500W Model atx-500b

Pamiec RAM:

8GB

System:

Windows 7 Home Premium 64-bitowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marny ten Twój kompiak. Czuję zakup w markecie albo u osiedlowego "speca." Jedno i drugie jest błędem. thumbdown.gif

 

 

Płyta główna bidna, zasilacz z automatu do wymiany (bo masz zasiłkę typu "no name"), cep jak Cię mogę, choć szau też nie ma. Dobrze, że przynajmniej jest wysoko taktowany.

 

Dokup grafę typu nVida gtx750ti i w coś pograsz. Wątpię, aby warto było pod tego cepa kupować cokolwiek mocniejszą kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... aż dziwne że są ludzie co dają sobie wcisnąć takie "sprzęty" :hmm: Szkoda że nie zaglądnąłeś na forum przed zakupem no ale trudno się mówi. Do tego zestawu faktycznie 750ti będzie odpowiedni, jeśli zasilacz jest wschodniej firmy "jakotako" to można pomyśleć nad gtx 660.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @Send1N Jak swój kupowałem, to w tej cenie był bezkonkurencyjny i miał te 75Hz (reszta miała po 60Hz).                     27 cali 1440p miałem wcześniej, jakiegoś Samsunga na VA - nie jestem fanem VA.                     Po otwarciu z pudełka 32" 2560x1440 wydawało mi się, że przesadziłem, jednak po paru dniach przywykłem.                     A 240Hz nie byłoby lepsze?: https://www.morele.net/monitor-lg-ultragear-32gq850-b-11482812/
    • A czemu zaraz mówisz wyłącznie o skrajnościach? Ponadto wychodzi jak bardzo nie wiesz na czym polega UE. Co więcej znów wychodzi że trafiłem w punkt. 
    • Cześć. Szukam porady, bo troszkę się zgubiłem i nie mam pomysłu jak z tego wybrnąć. Posiadam jedno publiczne IP, gdzie brzegowym urządzeniem jest mikrotik dostawcy. Mam do niego niepełny dostęp ale firewalla mogę ustawiać. W firmie stoi serwer na którym jest kilka VMek na Hyper V, z czego jedna to publiczna strona, na którą fajnie przekierowuje mikrotik firewallem. Pojawia się teraz problem, ponieważ został dołożony kolejny serwer, dedykowany do poczty email. I tu pojawia się problem, ponieważ muszę wyrzucić na zewnątrz roundcuba, który jest odpalony na nginx'ie na właśnie tej nowej maszynie. Dostęp ma być przez subdomenę, gdzie główna domena wskazuje na wyżej wymienioną pierwszą stronę.  Pytanie teraz, jak sobie z tym poradzić? Czy przekierować cały ruch na serwer i tam jakieś proxy zrobić czy da się jakoś rozróżnić przez jaką domenę wchodzi odbiorca bezpośrednio na mikrotiku?
    • 165+ bym brał jak już kupujesz tym bardziej że grasz w csa a co do rozmiaru i rodzielczości to sam żałuję że nie brałem od razu w tamtym okresie 32" 1440p zamiast 27  po mojemu 31,5/32 2560x1440 to taki sweet spot  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...