Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dawidos160

[zestaw] zestawik do biura - cena +/- 2k

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem misję złożenia nowego centrum dowodzenia (no dobra - ma to wstawać szybko, szybko reagować a największym wyzwaniem to będzie tetris i 10 letni autocad) - tanim kosztem,fajerwerków nie potrzeba to wziąłem się do roboty i wyszło mi coś takiego :

 

http://www.morele.net/inventory/info/c8KXpv/

 

Dysk Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache (ST1000DM003)

Płyta główna ASRock H81M-ITX

Pamięć HyperX Fury DDR3-1600 CL10 8GB (HX316C10FWK2/8)

Procesor Intel Core i3-4170, 3.70GHz, 3MB, LGA1150, 22nm, 54W, VGA, BOX (BX80646I34170)

Obudowa LC-Power CASE-1410MI

 

Największy w sumie zgrzyt mam z obudową - teoretycznie wbudowane 200W zasilacza wystarczy z nawiązką do powyższej rakiety,ale czy można mu zaufać ? I czy należy się mocno przejmować płytą główną w takim zestawie ?

 

Do tego potrzebuję dobrać tani 24 calowy monitor - generalnie zarówno obudowę jak i wygląd monitora zostawiam płacącemu,ale miło wiedzieć,co nie będzie totalną kupą, na którą szkoda kasy ;) Ahh i dobrze jak obudowę da się położyć poziomo i na niej postawić monitor - jak za starych czasów,ale zarazem nie zasłaniać wlotów/wylotów powietrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi być ITX? ITXy są drogie, a można kupić po prostu małą obudowę mATX.

 

Jak ma szybko wstawać, to koniecznie SSD, chociażby takie: http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__katalog_produktow/id_gl__61/id_produktu__6253/__Crucial_SSD_BX100_250GB_535MB_370MB_/

Zamiast HDD.

 

Nie musi być to ITX - może być malutki mATX ;) Nad tym też rozważałem. Tak samo jak nad SSDkiem. - tyle,że jak ma być po taniości to raczej 120/128GB

 

Przemekan - Brutus raczej mija się z wizją małego zestawiku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do biura, to może All-in-one? Mało miejsca zajmuje i ...szybko wstaje.

Tylko wyjdzie ciut drożej, więc może mATX nie będzie złym rozwiązaniem jeśli kasa jest problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wsparcie,ale co wy się na tego brutusa upraliście ? Jak stacjonarka to już musi być midi tower ? :) Buda ma leżeć na biurku a na niej ma być monitor ;)

 

A co do komputerów AIO to faktycznie przekraczają troszkę budżet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @kanon7 naprawdę nie widzisz tej sprzeczności? Pistolet nowoczesny pozwolenie Czarnoprochowiec bez pozwolenia  Ciekawostką jest że wg oficjalnych statystyk przestępstw z wykorzystaniem noża jest wielokrotnie więcej niż przestępstw z wykorzystaniem broni czarnoprochowej Już 13 lat broń palna jest legalna więc całą ta dyskusja o dostępie do broni palnej to totalny idiotyzm  Powinniśmy raczej rozmawiać o dostępie do nowoczesnej broni palnej Psychiatryk
    • @Wu70 ale @mag_zbc ma rację czym innym jest wprowadzić coś czego nie można zmienić a czym innym jest coś opcjonalnego , z otwieraniem zamków mogli wprowadzić normalny i uproszczony tak samo można dodać do łuku celownik że wybierasz w opcjach on/off , tak samo automatyczny zapis dlaczego konsolowcy mają być poszkodowani , ta gra potrzebuje 60 fps bo w 30 ja nie mogłem ogarnąć walki a w 60 bez problemu na 5 Kumanów , turnieje 1v1 to już w ogóle easy  Przecież nie domagamy się wprowadzania na siłę uproszczeń tylko uproszczenia opcjonalne  Wg mnie np koń powinien być bardziej realistyczny coś na wzór rdr2 , tak samo możliwość rozbicia obozu , w ogóle z RdR mogli by dużo dobrego zaczerpnąć 
    • A mnie   nie padł nigdy żaden radosław a przewinęło się trochę tego elektrośmiecia od roku pańskiego 1990   za to nvidii kilka wyzionęło ducha  baaa a nawet kilka sztuk jako nówki ze sklepu było od startu uwalonych i co najśmieszniejsze 70% uwalonych po jakimś czasie jak i od nowości to były karciochy mojej ulubionej firmy EVGA   ale tam to była czysta poezja jeżeli chodzi o gwarkę  wszystkie EVY trafione wysyłałem bezpośrednio do niemiec i w 80% przypadków abo przychodził lepszy model lub nowszy model   wracając do radełonów  ja tam swoje 6600xt bardzo lubię we wrześniu skończy 3 lata i jako wyświetlaczka pulpitu sprawdza się swietnie
    • Ja przeszedłem grę na PS5 + OLED LG. Teraz odpaliłem grę na PC (Dell oled 34 cal) no i graficznie jest lepiej. Szczególnie widać, to po teksturach zbroi. Ale czy warto wydawać ~190 zł jeśli grę masz na PS5? Nie. Ryje nadal wyglądają jak w grze z ps4. Gre zassałem dla testów, można kupić na steamie pograć do 2h i zrobić refunda - jak ktoś jest ciekaw różnic i optymalizacji. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...