Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

manriusz

Farming Simulator 17 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Właśnie dostałem email ze sklepu w związku z zamówieniem tej gry.Treść emaila

 

"Dzień dobry,

 

W związku z zamówieniem złożonym na tytuł DIGITAL Farming Simulator 17 (klucz), informujemy że tytuł nie będzie jednak możliwy do uruchomienia bez płyty CD z grą dlatego chcieliśmy zapytać czy powinniśmy zrealizować zamówienie na wersję pudełkową bez żadnych dodatkowych kosztów czy też zamówienie powinni zostać anulowane.

 

Dziękujemy za informacje i przepraszamy za problemy.

 

Pozdrawiam"

 

Nazwy sklepu nie podaję ponieważ jeszcze nie odpowiedzieli na moje pytanie odnośnie tego wymagania.

 

Czy ktoś się spotkał z czymś takim? Od kiedy klucze Steam wymagają posiadania fizycznego nośnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doprosić jasnej odpowiedzi.Zapłaciłem za klucz Steam a teraz wygląda na to że to samodzielna instalka z oddzielnym kluczem nie pasującym do Steam.Ciekaw byłem czy ktoś się spotkał z czymś taki.Anuluję zamówienie bo zależy mi na chmurze Steam.Kupię gdzieś indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

 

Możecie mi doradzić co jest nie tak z moim kompem, że poprostu z dnia na dzień jego wydajność spada? Przedwczoraj zaczęły się problemy. Spadki fps. Włączyłem synchro i jest te 60fps, ale są straszne scinki przez jakieś 2-3 sekundy. Po chwili ustają i tak w kółko. Co może być przyczyną tego problemu? Fps nie spadają podczas tych scinek. Wykorzystanie procka to jakieś 40%, grafa 100%.

 

Specyfikacja:

Asus M5a97 le r2.0

Fx 6300 (w grze daje nawet do 4.1ghz)

8gb ram goodram play

gtx 660

450w corsair vs (na linii jest momentami 11.28V, bez obciążenia 11.8)

dysk goodram ssd 128gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cx200. Problem rozwiązany. Te ścinki były spowodowane tym że gra sama mi się minimalizowała, po czym włączałem ją normalnie na pełen ekran i były ścinki. Brak minimalizacji i brak ścinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie zakładać nowego tematu.

Pytanie.

Czy ktoś wie, jak wyłączyć ten głupi widok, co wygląda, jakby robiony kamerą z rybim okiem, co wlazł po ostatniej aktualizacji. Tragicznie to wygląda. Bardzo nienaturalnie. Chcieli poprawić, a totalnie skopsali. mad2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wdzięczny, gdyby udało Ci się coś ustalić.

 

ps Osobiście w to nie gram (w sumie już z rok czasu w nic nie gram scratchhead.gif). Mój autystyczny bratanek ma korbę na punkcie ciągników, a że ja w rodzinie jako tako ogarniam kompy, to i tą kwestię mam w obowiązkach. Niech ma chociaż tyle dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Koledzy i koleżanki mam problem. Zakupiłem na Steam FS 2017, gra działała normalnie, jednak z powodu awarii dysku twardego zmuszony byłem pobrać raz jeszcze. pobieram , próbuję uruchomić i nie da się, wyskakuje komunikat

- Program GIANTS Engine 7.0.0 przesatał działać..

Nie wiem co się stało, gra smigała bez problemu. Szukałem po internecie jednak nie znalazłem odpowiedzi na mój problem.

 

A to pisze w logu

 

GIANTS Engine Runtime 7.0.0 (15417) 64bit (Build Date: Oct 12 2017)

Copyright © 2008-2017, GIANTS Software GmbH (giants-software.com), All Rights Reserved.

Copyright © 2003-2017, Christian Ammann and Stefan Geiger, All Rights Reserved.

Application: FarmingSimulator2017

Main System

CPU: Intel® Core™ i5-6500 CPU @ 3.20GHz

Memory: 8157 MB

OS: Windows NT 10.0 64-bit

Physics System

Version: 5.9.5

Thread(s): 2

Input System

Keyboard enabled

Mouse enabled

Gamepad/Joystick enabled

Force Feedback disabled

Name: Logitech G29 Driving Force Racing Wheel USB

Audio System

Driver: OpenAL

Version: 1.1

Device: Generic Software

Render System

Driver: Direct 3D 11

Card Vendor: NVIDIA Corporation

Renderer: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB

Version: 23.21.13.8831 (14.11.2017)

Revision: 161

Feature level: DirectX 11 ON

Info: Effective window resolution 1280 x 720

 

Proszę Was o pomoc bo już nie mam pojęcia co zrobić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...