Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niby juz mozna na xboxie uruchamiać gry ze Steam. Dla mnie genialne rozwiazanie. Bo nie musiałbym się męczyć przełączaniem i ustawianiem NVIDIA panel.

 

Ciekawe jak to działa. Jak wróci xbox to obadam :). Niby po Wifi ale może bedzie to lepsze niz Steam Link.

Czyli co mam gierkę na steamku i mogę elegancko odpalić też na Xie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Czyli co mam gierkę na steamku i mogę elegancko odpalić też na Xie?

 

Niby tak. https://www.gram.pl/news/2019/03/14/gry-ze-steam-na-xboksie-one-teraz-to-mozliwe.shtml

 

Dla mnie mega. Bo wówczas mógłbym wygodnie i bez pierdzielenia sie z ustawieniami NVIDIa pograć sobie na tviku w gry dostepne na Steam. Np Final Fantasy 15.. Bo na PC jest w polskiej wersji. A na konsoli nie :(. Dlatego takie tytuły bym nadrabiał na konsoli = Steam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A jak to spolszczysz na X?

 

No chyba będzie to działało na zasadzie Steam link. Skoro można dodawać gry ze Steam to możesz grać z całą zawartościa - czyli spolszczenia, mody itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No a jak np gra się na steam link ? Masz dostęp do biblioteki. I nawet modów itp. No może tu u Microsoft działa to inaczej. Jeśli tak to lipa wówczas ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam tak kupować. Biorąc pod uwagę jak niska jest kontrola jakości radze poczekać na promo w msstore, kupić trzy zestawy naraz, wybrać sprawny egzemplarz i resztę odesłać... Ja inaczej już żadnej konsoli nie kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mega promki, nic tylko brać jak ktoś się zastanawia. Ja że swojego x jestem zadowolony, stał się moja główna platforma do multiplatform, ps4 czeka na exy a na trochę leciwym juz pc ogrywam już tylko to co się wygodniej gra na myszce np divinity��

Edytowane przez marcinho07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Nie polecam tak kupować. Biorąc pod uwagę jak niska jest kontrola jakości radze poczekać na promo w msstore, kupić trzy zestawy naraz, wybrać sprawny egzemplarz i resztę odesłać... Ja inaczej już żadnej konsoli nie kupie.

 

Zgadzam sie :). Ludzie się napalają na takie tanie zestawy. I raczej gdzieś tkwi haczyk. 1200zl sama konsola to zbyt tanio. Pewnie jest z Outletu lub w inny sposó odnawiana / zwracana itp.. Mam nadzieję, że sie myle..

 

Tylko, że u Xbox one X to nie jest takie proste ze kupisz 3 i naraz zlokalizujesz ktora jest wadliwa a która sprawna. W Xbox One X - błędy się pojawiają po paru miesiącach od użytkowania. Jest to już udowodnione na oficjalnych forach i innych żródłach.

 

U Sony jest odwrotnie. Przeważnie wadę można zlokalizować już na poczatku po zakupie. Zreszta Sony nie ma tak zrąbanego oprogramowania co Microsoft.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Januszowe podejście :thumbup:

 

Jakby Cię tak przeczołgali jak mnie to byś tak nie moralizował. Serwis gwarancyjny to szkoda gadać, nówki w pudełku często są wadliwe. Ogólnie jakość w ms to dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał takie problemy jak Wy to bym się naprawdę mocno wkurzył, mi na szczęście od października/listopada konsola śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jakbym miał takie problemy jak Wy to bym się naprawdę mocno wkurzył, mi na szczęście od października/listopada konsola śmiga.

 

Obyś miał dobrze. Mi XoX śmigał ponad 10 miesięcy bez żadnych problemów. I nagle ciach zaczęło się :|.. Znów wylądowała u MS. Ciekawe co zrobią tym razem. Napisałem długą litanię po angielsku - pewnie nawet oleją ;P i znów tylko przywrócą do fabrycznych ustawień.

 

Więc po co to kupujesz? I tak tam nie ma exów. Złóż pc.

 

To nie tylko konsola do exów. Masz tam Game pass i masę starszych hitów :) Np Mass Effect :D.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pc też to masz.

Pierwszego rdr w natywnym 4K nie masz ;)

Miałem Scorpio przez rok i nie było z nim żadnych problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Heh własnie widze na stronie microsoft że już mi wyslali xboxa. 13 marca dostali a 15 juz odsyłają.. Fajnie ze cokolwiek robili ;/ Pewnie znów przywracanie fabryczne.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh własnie widze na stronie microsoft że już mi wyslali xboxa. 13 marca dostali a 15 juz odsyłają.. Fajnie ze cokolwiek robili ;/ Pewnie znów przywracanie fabryczne.. :D

Za 3 razem możesz zarządzać nowej sztuki lub zwrotu €

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Za 3 razem możesz zarządzać nowej sztuki lub zwrotu €

 

Od kogo? Chyba od Xkom bo to u nich kupowałem.. Jakbym kupował bezpośrednio od MS to wówczas wiadomo ze chyba tak mogę zrobić jak mówisz. W xkom mi pozostanie "rękojma' Chyba ze coś naprawili w obecnej sytuacji. O tym sie przekonam w nastepnym tygodniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 3 razem możesz zarządzać nowej sztuki lub zwrotu €

 

Niby gdzie tak jest napisane? Oni nic nie robią jak im odsyłasz na gwarancję. Musisz mieć zimną i martwą konsolę która się nie włącza żeby coś w niej zrobili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sytuacji, gdy zakupiony towar jest niezgodny z umową, kupującemu przysługują konkretne uprawnienia. W pierwszej kolejności można domagać się doprowadzenia towaru do stanu zgodnego z umową poprzez żądanie nieodpłatnej naprawy albo wymiany towaru na nowy (chyba, że naprawa lub wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów – wówczas wydaje się, że można przejść od razu do drugiej grupy uprawnień wskazanych poniżej).

 

 

Odstąpienie od umowy

 

W drugiej kolejności można wystąpić do sprzedawcy z żądaniem stosownego obniżenia ceny albo odstąpienie od umowy. Uprawnienie obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy można zrealizować dopiero, gdy:

 

* sprzedawca nie zdoła uczynić zadość naszemu żądaniu naprawy albo wymiany w odpowiednim czasie (przy określaniu odpowiedniego czasu bierze się pod uwagę rodzaj towaru oraz cel, w jakim został nabyty),

* naprawa albo wymiana narażałaby kupującego na znaczne niedogodności.

 

To kupujący dokonuje wyboru, czy wystąpi z żądaniem naprawy czy wymiany, ewentualnie obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy. Od umowy nie można jednak odstąpić, jeżeli niezgodność towaru z umową jest nieistotna. Jeżeli sprzedawca nie ustosunkuje się do żądania naprawy albo wymiany w terminie 14 dni, brak odpowiedzi poczytuje się jako uznanie żądania za uzasadnione.

źródło infor

 

Już po pierwszym razie jak sprzedawca nie naprawi produktu możemy możemy myśleć o odstąpieniu od umowy. Po trzecim to raczej mamy 99% pewności, że sprzedawca się nie wymiga od naszego żądania odstąpienia od umowy jeśli nie potrafi przywrócić urządzenia do standu zgodnego z umową.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy postraszyć pisemkiem do rzecznika praw konsumenta, a jeśli to nie pomoże to faktyczne napisanie pisma i zwrócenie się do niego. Najczęściej po interwencji rzecznika firmą dupa mięknie. Ja tak walczyłem z Toyotą - straszyli sądami, a na końcu i tak spełnili moje roszczenie z podkulonym ogonem :cool:

Firmy zlewają klientów, wiedzą iż 95% z nich po prostu machnie ręką albo napisze komentarz na forum/fb i wyjebane.. ten kto walczy o swoje jest postrzegany inaczej. Nawet w głupim orange jak zrobiłem gównoburze, wypowiedziałem umowę to nagle pojawiły się oferty 2x lepsze :E

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

I przysłali mi xboxa z Microsoftu.. I co? znów napisali ze przetestowali i sprawdzili i przywrócili do stanu początkowego :D. Ja piernicze. Dobra już nie wysyłam. Aż nie chce mi się jej podłaczac bo znając zycie do miesiąca lub szybciej zaczną się problemy. No ale muszę i tak to zrobić .. Jak tylko zaczną się problemy to piszę do X-Kom i będe walczył z tej reguły rękojmi która przysługuje 2 lata. Mam już nawet od nich dokument by to złożyć.. Dlatego musze to zrobić do końca bieżącego grudnia bo wtedy kończy się ta usługa rękojmi w X-kom. Będę walczył o zwrot forsy lub wymianę modelu ale raczej wolałbym zwrot forsy.

 

Już mam dość by się pierdzielić z przuywracaniem systemu do stanu początkowego .. I tego typu zabawy mnie już nie rajcują :>.

 

Chyba, że jakimś cudem wymienili dysk czy cos ale nie wspomnieli o tym. ALe raczej przewiduje że będzi to samo co za pierwszym razem. Dziwne napisałem im wyrażnie co się dzieje a oni olali to.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porysowali? :E

 

jeśli to nie pomorze

older-lady-with-eye-pain.jpg

:E

 

Chyba że faktycznie województwo ma znaczenie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Czy nie porysowali? Hmmm Wiesz ze nie sprawdzałem nawet.. Bo poczułem się taki zrezygnowany jak przeczytałem od nich kartkę z opisem co wykonami w serwisie. Spodziewałem się, że dali nowy dysk lub wymienie całą konsolę a tu to samo..

 

Bynajmniej wyciszyli mi konsole :).. Teraz w stresie jest naprawde cichutka. I to mega!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porysowali? :E

 

 

older-lady-with-eye-pain.jpg

:E

 

Chyba że faktycznie województwo ma znaczenie :E

Pisałem z telefonu - to musiała być autokorekta :E

 

Chociaż w sumie mieszka na pomorzu :hmm: XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pomorzu nie naprawiają, tylko przywracają do ustawień fabrycznych i ciao, cześć, pa, adios, na razie :E

 

btw. fajny cytat. też mi najbardziej wpadł w oko z książek ;)

nareszcie nadrobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Na pomorzu nie naprawiają, tylko przywracają do ustawień fabrycznych i ciao, cześć, pa, adios, na razie :E

 

btw. fajny cytat. też mi najbardziej wpadł w oko z książek ;)

nareszcie nadrobiłem.

 

Ja mieszkam na pomorzu ale ja odsyłam konsole do frankfurtu. Czyli do niemiec a to chyba nie są pomorze ;P. No ale może widzą że jestem z pomorza i dla takich przywracają wyłącznie do ustawień fabrycznych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...