Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

raul_ole

Pro Evolution Soccer / PES 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Panowie mam problem z PES 2018, mianowicie: czy zauwazył ktoś, bądź ma podobnie jak ja że pomimo ustawienia opcji graficznych na maks, występuje dziwny problem z cieniowaniem zawodników np. przy karnych? zamiast normalnych cieni tzn. pełnych mam bardzo dużo "czarnych małych kwadracików". Wydaje mi się że wcześniej tego nie było, bądź nie zwróciłem uwagi. Zwróciłem uwagę iż takie rzeczy występuja jak gra się za dnia. Mam najnowsze sterowniki GTX 980 Ti, WInd 10 świeżo po formacie, instalka czysta. Pomoże ktoś?Przesyłam link do zdjęcia:

https://zapodaj.net/298d88f1b89f9.png.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem wczoraj okazyjnie, żeby przetestować/porównać z Fifą. Skąd mogę pobrać patch zmieniający nazwy drużyn i piłkarzy na poprawne? Kiedyś jak był jeszcze PES 6 sporo grzebałem i zmieniałem w plikach gry, ale teraz kompletnie nie wiem jak się za to zabrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem wczoraj okazyjnie, żeby przetestować/porównać z Fifą. Skąd mogę pobrać patch zmieniający nazwy drużyn i piłkarzy na poprawne? Kiedyś jak był jeszcze PES 6 sporo grzebałem i zmieniałem w plikach gry, ale teraz kompletnie nie wiem jak się za to zabrać.

Polecam PTE patch :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patchowałem to mi się coś kiełbasiło i nie mogłem meczu zagrać, bo "zła wersja"...Wgrałem jakiś OF Pesuniverse 3.0 ( jest 4.0 ,ale linka nie moge znaleźć) i jest ok.Zacząłem bawić się w MyClub i zrobiłem sobie wstępnie skład ( mam Maradone:)), jednak nie do końca rozumiem mechanizmów. Tu piłkarz ma lvl? Podbija je poprzez gre? Team spirit czy działa na zasadzie jak w Fut ( liga, narodowość się liczy)?. Mam tego najtańszego trenera, nie mogę kupić lepszych, a przy tym team spirit mi leci do 5, bo piłkarzy mają za wysoki ovr, co tu począć:)?. Tu też podpisuje się kontrakty? Piłkarzy można sprzedawać? Za tych zwykłych nie dostałem nic. Jak działają scouci? Lepiej te piłki losowac z agentów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patchowałem to mi się coś kiełbasiło i nie mogłem meczu zagrać, bo "zła wersja"...Wgrałem jakiś OF Pesuniverse 3.0 ( jest 4.0 ,ale linka nie moge znaleźć) i jest ok.Zacząłem bawić się w MyClub i zrobiłem sobie wstępnie skład ( mam Maradone:)), jednak nie do końca rozumiem mechanizmów. Tu piłkarz ma lvl? Podbija je poprzez gre? Team spirit czy działa na zasadzie jak w Fut ( liga, narodowość się liczy)?. Mam tego najtańszego trenera, nie mogę kupić lepszych, a przy tym team spirit mi leci do 5, bo piłkarzy mają za wysoki ovr, co tu począć:)?. Tu też podpisuje się kontrakty? Piłkarzy można sprzedawać? Za tych zwykłych nie dostałem nic. Jak działają scouci? Lepiej te piłki losowac z agentów?

Tak piłkarza się lvl poprzez reozgrywanie meczow oraz masz specjalnych trenerów ktorzy trenują piłkarza. Trenerow takze zdobywasz poprzez rozgrywanie meczow badz warto tez słabszych niepotrzebnych zawodników przemieniać na trenera. Jesli chodzi o zgranie, to po prostu wzrasta ono poprzez rozgerywanie meczy, nie ma takich mechanizmów jak w fifie narodowosc. Co do trenera, musisz na ten moment odstawic paru lepszych zawodnikow, grać tymi slabszymi tak aby team spirit wzrosl do poziomu akceptowalnego przez trenera i po czasie dopiero jak uzbierasz pieniadze (konami daje fajne eventy na zbieranie monet co jakis czas) to dopiero kupic trenera i powstawiac tych lepszych piłkarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx, już wiele ogarnąłem. Bajka gra, aż żałuje, ze tyle lat przy Fifie siedziałem.Przydalby się wgląd jakie pozycje można zmieniać u poszczególnych menadżerów, żeby w ciemno nie kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś?

Nie odpala mi się setting żeby odpalić pada. Gra ze steama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

exe dla samego settings masz w katalogu z grą, a ustawiać pada możesz też z poziomu steama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

exe dla samego settings masz w katalogu z grą, a ustawiać pada możesz też z poziomu steama.

Już git. Settinga sobie na pulpit wywaliłem i dlatego nie chciał odpalić. Jak wrzuciłem z powrotem do katalogu z grą zaczęło działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WC update by mod. Gdzie mamy fife hehehe....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza barwa kolorow jaką widziałem.. jak La Liga mecz w tv...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tutaj starzy wyjadacze PES? Którzy grywają od lat, i grywali np jeszcze za czasów PS2?

Otóż wróciłem sobie do grania w PES w tej wersji. Stopień trudności ustawiony na średni ( nie pamietam jak tam się to zwało ) kilka meczy dla przypomnieniu, zaczynam World Cup, gram Francją, ćwierćfinał z Portugalią i upsss, Portugalia dostaje łupnia 10-1 o-O. Więc potrzebuję jakieś fajne rozsądne ustawienia tez a asystach, tak by grało sie tak jak dawniej gdy nie było ustawień asysty w PES, czy olać ustawienie asyst i zostawić tak jak mam i poprostu zwiększyć o oczko wyżej poziom gry?

 

Jak Wy macie ustawione?

Dawniej sporo grywałem a od 2-3 sezonów nie mogłem na dłużej posiedzieć przy grze, więc grywałem od 2-3 lat kilka meczy i szło w odstawke.

Stąd wiadomo że jakiś tam mój poziom został tylko trzeba było odświeżyć jak grać + zasady by dobrze grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tutaj starzy wyjadacze PES? Którzy grywają od lat, i grywali np jeszcze za czasów PS2?

Otóż wróciłem sobie do grania w PES w tej wersji. Stopień trudności ustawiony na średni ( nie pamietam jak tam się to zwało ) kilka meczy dla przypomnieniu, zaczynam World Cup, gram Francją, ćwierćfinał z Portugalią i upsss, Portugalia dostaje łupnia 10-1 o-O. Więc potrzebuję jakieś fajne rozsądne ustawienia tez a asystach, tak by grało sie tak jak dawniej gdy nie było ustawień asysty w PES, czy olać ustawienie asyst i zostawić tak jak mam i poprostu zwiększyć o oczko wyżej poziom gry?

 

Jak Wy macie ustawione?

Dawniej sporo grywałem a od 2-3 sezonów nie mogłem na dłużej posiedzieć przy grze, więc grywałem od 2-3 lat kilka meczy i szło w odstawke.

Stąd wiadomo że jakiś tam mój poziom został tylko trzeba było odświeżyć jak grać + zasady by dobrze grać.

Zapewne grałeś na poziomie regular, jest on dosyc prosty dla osob które mają jakieś pojęcie o pesie. Zacznij grywać conajmniej na professional, tam już gra daje nam jakieś wyzwanie. Co do asyst, ja zmieniam tylko precyzje podań na 1 stopień bo na manualu gra mi się zbyt trudno. Ustaw sobie grę w ten sposob i próbuj z poziomami trudności, na superstar już trzeba się nieźle upocić żeby wygrać mecz, a dodatkowo gdy pieciokrotnie na tym poziomie wygrasz mecz to odblokujesz poziom legendarny. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne grałeś na poziomie regular, jest on dosyc prosty dla osob które mają jakieś pojęcie o pesie. Zacznij grywać conajmniej na professional, tam już gra daje nam jakieś wyzwanie. Co do asyst, ja zmieniam tylko precyzje podań na 1 stopień bo na manualu gra mi się zbyt trudno. Ustaw sobie grę w ten sposob i próbuj z poziomami trudności, na superstar już trzeba się nieźle upocić żeby wygrać mecz, a dodatkowo gdy pieciokrotnie na tym poziomie wygrasz mecz to odblokujesz poziom legendarny. Pozdrawiam.

 

O dziękuję ślicznie.

Tak był to poziom regular to faktycznie jest zbyt łatwy jak dla mnie i to mimo przerwy w grze.

Zrobię tak jak napisaleś, w tym tez z asystą i pogram :)

Jeszcze raz dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jakby biegali po polu bawełny lol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko nie wiem czy to odpowiedni dział,temat ale mam bardzo wazne pytanie dotyczace pes 2018 ale wersje na androida ,dokladnie chodzi mi oto ze niedlugo zmieniam telefon i nie wiem czy da sie zapisać jakos moj sklad ,profil w tym pesie zebym mogl na nowym telefonie grac tym skladem co mialem na starym telefonie czy to nie wykonalne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem nigdy na andku, ale wydaje mi się, ze sejvuhesz na koncie, w chmurze a nie na telefonie, więc powinienes miec skład. Masz tam opcje logowania? Jesli tak to pewnikiem zagrasz tym składem na nowym telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie nie ma opcji logowania ale mialem tez pomysl zeby na nowym telefonie zalogowac sie na stare konto google play na ktorym obecnie siedze i moze zapamieta sklad albo cos ,dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z płynnością w grze. Przycięcia regularne co ok 2s.

Sprzęt jest jak najbardziej ok, nie minął rok od zakupu. Inne gry np BF1 wporządku.

Sterowniki aktualne, gra była przeinstalowywana.

To samo jest o dziwo w PES 2019 demo.

 

Pomoże ktoś?

 

Problem wygląda następująco.

Mój link

 

Mój link

 

 

JUŻ ROZWIĄZANO. POMOGŁA AKTUALIZACJA BIOS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @Kelam komuna pełną gębą. Nie mamy Pana płaszcza. Rynek GPU się nieodwracalnie zepsuł i taką rzeczywistość widzimy dzisiaj.
    • Mam takiego co robi 5.2 na 1.32V, kupiłem go kiedyś na tym forum. Dalej siedzi w kompie syna.
    • Witam, nie będę zakładał nowego tematu bo mam podobny dylemat czyli co kupić   Obecnie mam podobnie jak Autor GTXa 1060 6GB który po zmianie monitora na 3440 x 1440 przestał sobie radzić w grach które mnie interesują na wysokich/max detalach (m.in RDR2, Kingdom Come, w dalszej perspektywie chciałbym zakupić CP2077 i pograć z RT, do tego PUBG).  Początkowo myślałem o 4070 ale jednak wydawanie 2.5k zł na kartę graf to lekka przesada więc stonowałem wymagania. Pytanie: czy lepiej kupić nową 4060, używkę 3070 czy może pogrzebać jeszcze dalej w historii i szukać 2080 Super czy czegoś podobnego?  Co do 3070 i 2080 i pochodnych to zastanawiam się czy zasilacz by uciągnął? Jest to be quiet! Pure Power 11 600W. CPU To Ryzen 3900X więc o bottleneck bym się nie martwił, ale o wymagania względem zasilacza jak najbardziej  PC używam głównie do pracy w programach które lepiej radzą sobie z Nvidią stąd AMD odrzucam acz bardzo miło wspominam ich Radka 9000 Pro lata temu  
    • Mogę również wymienić nową ASUS Prime B450M-A II na płytę itx w dobrym stanie.  Byle jaką, byle niezbyt zużytą  W sumie pewnie taniej będzie kupić inną obudowę. Na oko myślałem że H310M-HDV to itx ze względu na kwadratowy kształt, a to jednak 19.1 cm x 18.8 cm i nie wejdzie do metis plus. Zasilacz SFX może być byle jaki, byle z zabezpieczeniami i tani, a adapter ma robić dystans od strony wentylatora, aby oddalić zasilacz od płyty głównej. Mogę przyjąć taki adapter z drukarki 3D, a znam sprawdzone zasilacze do 45 zł, więc mogę kupić sam adapter, Pewnie aktualne do poniedziałku, gdy zdecyduję się kupić inną obudowę lub coś  
    • Na razie misje poboczne to same fetch questy, idź po coś, znajdź kogoś, a jeszcze gorsze są te tablicy ogłoszeń np. ze znalezieniem kogoś. Biegnie się do lokalizacji 500m, aby znaleźć ciało i koniec zadania. Dużo takich śmieciowych questów.  Plus tylko taki, że szybko się to robi i można zarobić trochę kasy. Mam już 12k.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...