Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

piokaka

[S] Karta podarunkowa RTV EURO AGD!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie!

 

Sprzedam kartę podarunkową o wartości 1000 zł na dowolne zakupy w sieciach "RTV EURO AGD"

 

Karta ma ważność do dnia 01.08.2018 r.

 

Jeżeli ktoś szuka prezentu dla najbliższych albo sam planuje zakupy i chciałby po prostu zaoszczędzić "parę groszy" zapraszam na prv.

 

Cena 900 do negocjacji!

post-195425-15085940475396_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Chodzi o to, że jak save przekroczył jakąś ilość MB to zaczynały się dziać cuda, najbardziej widocznym objawem tego były statki i osady widmo. Dla przykładu akcja wyglądała tak, że po uszkodzeniu silników statku i wykonaniu abordażu na pokładzie nie było nikogo, a po opuszczeniu statku byliśmy atakowani przez teoretycznie pusty statek kosmiczny. Zostało to naprawione. Błąd z niemożnością znalezienia świątyni z mocą na pewnym etapie rozgrywki też wyeliminowano.
    • tak tak, jedynym wyjsciem jest przyjmowanie ludzi od przemytnikow i nakladanie kar dla niechetnych alternatywa jest tylko magia XDDDDDDD
    • @Spl97 daj spokój. To są ludzie, którzy myślą, że jak dasz ludziom wolną rękę to wszystko magicznie samo się wyreguluje.
    • Hej! Posiadam nietypowy problem - może ktoś będzie mi w stanie pomóc. Posiadam PC do pracy w środowisku 3D - 32.0 GB RAM, i9 10900, RTX 4080, dyski SSD. Problem w tym że wydajność w grach jest bardzo słaba. Nie gram w gry ale odpaliłem ostatnio GTA IV (chciałem przejść po latach) oraz ostatnio z kolegą w Dead Island 2. Oglądająć filmiki na yt ludzie na podobnych, lub tych samych zestawach mają o wiele większą wydajność. W takim GTA IV mam 50-60 fps, ludzie mają po 200. W Di2 ok 90, ludzie mają po ok 140 (proof) Jak znaleźć rozwiązanie na taki problem? Czy ktoś może ma jakąś sugestię? Pozdrawiam
    • Cos w tym jest W pewnych miejscach w Warzone w gulagu np na LCD nie widzialem nic (dokladnie w katach jak sie przeciwnik chował), a na oledzie nagle te same miejsca rozjasnjone i widze przeciwnika lepiej. Wyciagnij kija z tylka bo jak widzisz moja wypowiedz byla na luzaku i ani cie nie krytykuje ani nie twierdze ze nie masz racji i tym bardziej nie pisze, ze ich technika jest perfekto
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...