Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ustawiasz żadnych walut na steamie. Po prostu włączsz VPN w którym wybierasz Rosję, uruchamiasz steama, aktywujesz grę, wyłączsz steama i vpn a potem już normalnie włączasz steama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gry...hmmm.. no Hitman. Co tu pisać. Jak ktoś lubi to ma po staremu.

Natomiast mam chyba problem. Wychodzę w Nowej Zelandii na plażę i mam artefakty graficzne. Takie w kilku paskach rozpikselowanie krajobrazu zawsze w jednej pozycji wobec postaci głównej. Wrażenie jakby "kroczyły" zawsze przed nią. Wrócę z wyjazdy wrzucę screeny.

Grafa 1060/6, RAM 16, CPU i3 8350k @4.7. TYLKO w tej grze i TYLKO na tej mapie jakikolwiek problem. Wyrzucało mnie na pulpit sporadycznie w Asasynie nowym, dałem napięcia o oczko cepowi i spokój.

Stery najświeższe. Zmiana ustawień i zdjęcie OC z grafy nie wnoszą nic. Ktoś coś może... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały odkop, działa wam HDR tzn w luncherze niby jest włączony, ale jak już wejdę do menu to opcja nie dostępna. W AC działa, tak samo jak i w Pesie 19 czy nowym Tomb Riderze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem od Absolution. Całkiem zacna ta druga część. Fajne misje, niezła grafika w 4k na tv. Fajne się gra, brakowało mi łysola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem fanem Absolution, pamiętam jak wyszedł Hitman jeden to przeszedłem epizod na statku i na tym się skończyło. Zjechałem tą grę totalnie. Teraz przeszedłem 2 i 1 i było genialnie. Masa możliwości likwidacji, zawsze pozostaje niezauważony. Wyłączyłem wskazówki, wszelkie podpowiedzi, trzeba kombinować, domyślać się. Nie mogę się doczekać trójki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...