Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tejot12

Który zestaw lepszy? Co zmienić?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Moglibyście mi doradzić, który z zestawów będzie lepszy lub ewentualnie co zmienić? :)

 

Ile chcesz wydać na komputer? - ~1500

Do czego będziesz używać komputera? - ogólny komfort korzystania z podstawowych funkcji komputera oraz: mało wymagające gry, oglądanie filmów FHD, przeglądanie internetu, programowanie, okazjonalnie drobne projekty w Photoshopie

Z jakiego monitora korzystasz? - 1920x1080 x2

Czy chcesz zestaw do podkręcania? - nie

Czy posiadasz jakieś podzespoły ze starszej konfiguracji? - HDD, GeForce GTX 650 Ti

 

SilentiumPC 500W Vero L2 Bronze

SilentiumPC Regnum RG4T RGB Pure Black

 

Zestaw 1:

Intel Pentium Gold G5400 3.7GHZ 4MB

MSI H310M PRO-VDH

Crucial 8GB 2400MHz Ballistix Sport LT Red CL16

 

Zestaw 2:

AMD Ryzen 3 2200G 3,5GHz

ASRock B450M-HDV

GOODRAM 8GB 2800MHz IRDM X Black CL16

 

Z góry dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Ryzena, to jednak 4 rdzenie fizyczne, gdzie w Pentiumie masz tylko 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos za ryzenem też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również Ryzen ale 1400 4/8, używki są po 400-450zl z gwarancja. Ewentualnie Ryzen 1600x 6/12 za 650zl nowy.

Ryzen 2200 nie ma sensu.

 

Integra nie jest konieczna jak masz gtx650ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • A to peszek😅 Nocka za mną i muszę przyznać, że wkręciłem się dobrze. Gram w tym trybie balansu jest ok. Myślałem, że walka to tylko mocny/słaby cios ale jest sporo kombinacji. Sporo umiejętności do wyboru i idę za radą wyżej w parowanie i uniki. Fabularnie się rozkręca. Świetne przerywniki momentami!
    • Wypowiadasz się pomimo tego, że nie znasz szczegółów. Chyba, że posiadasz dokładne dokumenty, do których publicznie nie ma wglądu. Obecny pakt migracyjny jest tym samym co zostało zaprezentowane przez KE w 2021r. To, że Polska teoretycznie powinna być zwolniona (argumentując że sama przyjmuje imigrantów z krajów z poza UE) z przyjmowania uchodźców na stan dzisiejszy to nie znaczy, że: 1) Będzie zwolniona - przepisy są ogólne i jak zechcą wcisnąć Polsce to i tak to zrobią. Nie ma żadnego wyjątku i takie samo prawo dotyczy tak samo Hiszpanię jak i Polskę - a jako że Polska jest wyrzutkiem unijnym to chętnie zinterpretują przepisy na niekorzyść Polski jak to już robili w innych sytuacjach 2) Zanim to zostanie przegłosowane, wprowadzone na poziomie UE oraz na poziomie polskiego prawa poprzez dyrektywę to minie minimum 4 lata - wtedy argument o ukraińcach przestanie być zupełnie istotny dla unii i dostaniemy kolorowy prezent albo kary   Sam Tusk mówił, że w obecnym kształcie Polskę ten pakt nie omija i będą prowadzone dalsze negocjacje aby zmienić / wynegocjować inne warunki przed akceptacją Radą Unii. Więc albo masz lepsze info od swojego mistrza albo zmyślasz
    • Niechcący moje słuchawki Samsung buds 2 pro, które znajdowały się w etui wylądowały na chwilę w wannie pełnej wody i niestety na ten moment etui nie chcę się ładować, tak więc profilaktycznie chciałbym się dopytać, czy jest tu ktoś kto używał słuchawek zawartych w tytule?  Posiadam samsunga s23 więc w teorii idealnym wyborem dla mnie są właśnie pchełki od samsunga, natomiast niestety wypadają mi z uszu i dopiero zakup pianek poprawiło tą sytuację. Czy ktoś kto używał tych słuchawek mógłby się wypowiedzieć na temat jakości dźwięku i to jak te słuchawki leżą u Was w uszach?
    • @Send1N Jak swój kupowałem, to w tej cenie był bezkonkurencyjny i miał te 75Hz (reszta miała po 60Hz).                     27 cali 1440p miałem wcześniej, jakiegoś Samsunga na VA - nie jestem fanem VA.                     Po otwarciu z pudełka 32" 2560x1440 wydawało mi się, że przesadziłem, jednak po paru dniach przywykłem.                     A 240Hz nie byłoby lepsze?: https://www.morele.net/monitor-lg-ultragear-32gq850-b-11482812/
    • A czemu zaraz mówisz wyłącznie o skrajnościach? Ponadto wychodzi jak bardzo nie wiesz na czym polega UE. Co więcej znów wychodzi że trafiłem w punkt. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...