Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ata15

PS 4 Slim 1TB + Spider-Man i God of War

Rekomendowane odpowiedzi


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • @kanon7 naprawdę nie widzisz tej sprzeczności? Pistolet nowoczesny pozwolenie Czarnoprochowiec bez pozwolenia  Ciekawostką jest że wg oficjalnych statystyk przestępstw z wykorzystaniem noża jest wielokrotnie więcej niż przestępstw z wykorzystaniem broni czarnoprochowej Już 13 lat broń palna jest legalna więc całą ta dyskusja o dostępie do broni palnej to totalny idiotyzm  Powinniśmy raczej rozmawiać o dostępie do nowoczesnej broni palnej Psychiatryk
    • @Wu70 ale @mag_zbc ma rację czym innym jest wprowadzić coś czego nie można zmienić a czym innym jest coś opcjonalnego , z otwieraniem zamków mogli wprowadzić normalny i uproszczony tak samo można dodać do łuku celownik że wybierasz w opcjach on/off , tak samo automatyczny zapis dlaczego konsolowcy mają być poszkodowani , ta gra potrzebuje 60 fps bo w 30 ja nie mogłem ogarnąć walki a w 60 bez problemu na 5 Kumanów , turnieje 1v1 to już w ogóle easy  Przecież nie domagamy się wprowadzania na siłę uproszczeń tylko uproszczenia opcjonalne  Wg mnie np koń powinien być bardziej realistyczny coś na wzór rdr2 , tak samo możliwość rozbicia obozu , w ogóle z RdR mogli by dużo dobrego zaczerpnąć 
    • A mnie   nie padł nigdy żaden radosław a przewinęło się trochę tego elektrośmiecia od roku pańskiego 1990   za to nvidii kilka wyzionęło ducha  baaa a nawet kilka sztuk jako nówki ze sklepu było od startu uwalonych i co najśmieszniejsze 70% uwalonych po jakimś czasie jak i od nowości to były karciochy mojej ulubionej firmy EVGA   ale tam to była czysta poezja jeżeli chodzi o gwarkę  wszystkie EVY trafione wysyłałem bezpośrednio do niemiec i w 80% przypadków abo przychodził lepszy model lub nowszy model   wracając do radełonów  ja tam swoje 6600xt bardzo lubię we wrześniu skończy 3 lata i jako wyświetlaczka pulpitu sprawdza się swietnie
    • Ja przeszedłem grę na PS5 + OLED LG. Teraz odpaliłem grę na PC (Dell oled 34 cal) no i graficznie jest lepiej. Szczególnie widać, to po teksturach zbroi. Ale czy warto wydawać ~190 zł jeśli grę masz na PS5? Nie. Ryje nadal wyglądają jak w grze z ps4. Gre zassałem dla testów, można kupić na steamie pograć do 2h i zrobić refunda - jak ktoś jest ciekaw różnic i optymalizacji. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...