Skocz do zawartości
Jerzynaa

Jaką kartę graficzną do i7 6700k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam problem z wyborem karty graficznej(do 2300zł) do procesora

intel core i7 6700k podkręconego do 4,7 GHz.

Mam zasilać corsair vs 550w,

16gb ramu.

Zastanawiałem się nad kartą EVGA Rtx 2070 Black gaming 8gb.

Z góry wszystkim dziękuje za propozycję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie nowy 2070 Zostac/Palit styka, wybierz kartę podkręconą przez producenta z dobrym chlodzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To oznaczałoby, że jest głupszy od szympansa bo Polska na tym dużo straci. Ale Trzecia Droga więc mnie szczególnie nie dziwi. A rodzina WKK od pokoleń zajmuje się posłowaniem.
    • On to "zapowiedział" na tyle enigmatycznie, że nie będzie problemu z wycofaniem się i twórczą interpretacją tego czym miałaby być ta "pomoc".
    • Na steam podaje że za około godzinę.
    • Od daty tego wątku, kupiłem Jimmy H10 Flex. Ciągnie jak szalony, ma kupę przydatnych końcówek i przejściówek, do tego turboszczotka z dwoma wałkami - na dywan i twarde podłogi. I naprawdę one robią robotę - dywanowa potrafi naprawdę mocno zaorać dywan i aż podnieść włosie, zaś wałek miękki do twardych podłóg ładnie zbiera wszelki piach i np. drobną sierść psa (mam labradora, także tej sierści jest DUŻO). Do tego ma naprawdę przydatne podświetlenie z dużą turboszczotką i zginaną w pół rurę, do wygodnego odkurzenia pod sofą czy jakimiś szafkami.  Minusy tego odkurzacza to sposób opróżniania - ta wygodna klapka od dołu na przycisk się nie nadaje (być może gdyby nie było tyle sierści i włosów partnerki obwiązanych wokół filtra ), i mimo to trzeba cały pojemnik rozbierać od silnika, żeby ręką się dobrać do całego syfu. Druga rzecz - bateria i ładowanie. H10 Flex ma słabszą baterię niż bliźniaczy H10 Pro, i troszkę tego żałuję. Mam 2-poziomowe mieszkanie z ponad 70m podłóg, do tego schody z dywanikami na stopniach, które dokładnie odkurzamy małą turboszczotką do tego właśnie. Bateria jest dosłownie na styk - koniec odkurzania całego mieszkania i zostaje nie raz nawet poniżej 10% baterii. A ta ładuje się BARDZO długo...do tego nie ma wygodnej stacji ładującej, a trzeba wpiąć za każdym razem kabelek. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, bo to właśnie sprzęt za niecałe 1500 zł. Gdyby takie wady miał Dyson za ponad 3000 zł, to bym był lekko zirytowany. Ale to co najważniejsze - wydajność odkurzania - jest na naprawdę świetnym poziomie.  Dodam jeszcze, w kwestii porównania wydajności odkurzania - w domu mam tez iRobota i3, do takiego okazjonalnego puszczenia go, żeby zmiótł syf głęboko spod sofy czy innych miejsc gdzie normalnie odkurzaczem nie chce się sięgać. Jimmy zdecydowanie lepiej ciągnie i odkurza niż ten robot. Miałem też swego czasu jakiś tradycyjny odkurzacz Electroluxa za ok. 800-900 zł, z jakiejś serii super-cichych, nie znajdę modelu teraz, ale taka średnia półka (chyba silnik miał z 1200 czy nawet 1500W). Nie czuję różnicy w wydajności odkurzania, nawet na dywanie.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...