Skocz do zawartości
bittix

Jak wgrać nowy system gdy matrycą uwalnia A podłączony jedynie przez hdmi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem laptopa z uwaloną matrycą laptop działa ale jest jeden mankament że obraz na tv odpala się dopiero przy logowaniu.Czy można jakoś zainstalować system z USB poprzez bios Jak polecacie zainstalować system nowy?

Edytowane przez bittix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypnij dysk i zainstaluj system na innym komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Kupi, ale nadal w zaporowej cenie. Tu jest celowa zagrywka by kupić nowe. Są przypadki gdzie TV po promocji kosztuje 1400zł, a sama matryca 2300zł.  Unia zamiast zajmować się bzdurami powinni wziąć za ryj producentów elektroniki, AGD itd. By nie produkować elektrośmieci na taką skalę.
    • Ktoś  tu serio wątpi w to, że Sony coś nakazuje i cenzoruje ? Oni od czasu przeniesienia siedziby playstation do San Mateo, California zaczęli wchodzić developerom na głowę bardziej niż nintendo. Kiedyś mi wyskoczył taki materiał, gdzie "fani dawnego sony" zrobili 40minutowy materiał o tym.... Choć jest to film z perspektywy cyckowych weebów, więc kiepsko się to ogląda lub świetnie, zależy od perspektywy  
    • A powiedział byś który by pasował do tego?  
    • @wii Coś Budanov mówił, że w tym roku szykują i mają już jakiś zarys planów. Chociaż nie sądzę by cokolwiek dużego zrobili w momencie kiedy C&C nakazał obronę aż do zmęczenia przeciwnika. Z pewnością Ukraińcy dużo stracili przez błędy w rotacji koło Awdijewki, strata tej jednej wioski doprowadziła do przedwczesnego załamania się frontu, co przy okazji doprowadziło do braku zaminowania terenu i zniszczenia potencjału Rosjan między podejściem z jednej linii do drugiej linii obrony. Czekamy tak naprawdę na czerwiec i F-16, i co zmienią. Wydaje mi się, że wejście F-16 zepnie się z zwiększoną intensywnością wystrzeliwania pocisków arty ze strony UA, i szukanie ważnych celów. ATACMS też swoje może nabroić, nawet jeśli dalej będą mieć uwiązane ręce, Ukraińcy już modyfikują Neptuny i zwiększają ich produkcje, a dronami pokazali że mogą strzelać w rafinerię jak chcą, więc myślę że ich własna produkcja poradzi sobie z celami powyżej 300 km.      Plotki z AP to zawsze było memiczne źródło  
    • Też ale nie o to mi chodziło, dużo gier z konsol, mody, mnogość konfiguracji no i jak zaczynał, na sprzęcie biurowym odpalili wtedy w latach 80 gry na PC.  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...