Skocz do zawartości
Hikori

Discord wiadomosci

Rekomendowane odpowiedzi

Siema chcialem poczytać stare wiadomosci na discordzie ale zauwazylem jak by ich nie ma na tym pasku(zadnych konwersacji nie zamykałem) czy jest jakis sposób by je przywrócic niestety wchodzenie w wiadomosci przez profil jest nie bardzo mozliwy poniewaz niektórych osob nie mam w znajomych oraz nie moge znalesc poniewaz raczej zmienili nicki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co jest napisane na stronie discorda jest gdzies folder ze wszystkimi wiadomosciami lecz nie moge znalesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • najlepsze co z tym zrobili...  
    • Dzięki za propozycję, ogólnie myślę nad budżetową opcją. Do 2k ale jeżeli będzie duża różnica to do 4k. Chciałbym kupić coś na "promocji" Ekran taki że w razie czego jak w danym pomieszczeniu nie będzie TV to wtedy będę oglądał bezpośrednio na laptopie i żeby w miarę był komfort oglądania. A tak to kabel HDMI zawsze ze sobą będę miał żeby połączyć się nim z tv. Takie wyjazdy mam ogólnie rzadko, ale chciałbym mieć taką opcję w razie czego. Bo pc za każdym razem brać to trochę męczy. A szczególnie martwię się o monitor podczas transportu.  Wymagam tylko żeby ogarniał wszystkie kodeki i żeby nie było żadnych zacięć podczas oglądania filmów. Oraz żeby ogólnie był w miarę komfort użytkowania i żeby nie był głośny.  Praca na baterii dla mnie nie ma znaczenia. Bo i tak będę używał głównie z zasilaczem 
    • dzwoniąc na dany numer , jest słychać chwile sygał po czym jest komunikat -tu poczta głosowa dzowniac na ten sam numer nie ma juz sygnału , jest łączenie z numerem  około 10 sekund i pisze połączenie zakonczone bez poczty głosowej czy te dwie sytuacje to to samo?
    • Dokładnie - przesrali kupę kasy na marketing Areny, jeździli po targach gier i to całą bandą, każdemu trzeba było zafundować pobyt, wynająć stoiska z kompami do grania, robić reklamy itd. a to wszystko kosztuje. Przeliczyli się bo Arena to jednak nie taki srogi hit na jaki go kreowali i ludzie po prostu wrócili do grania w zwykłego Tarkova. Kasa zaczęła się nie zgadzać bo co miesiąc muszą przecież klasycznie opłacać całą infrastrukturę sieciową, pracowników, wynajem biura, księgowych i Bóg tam wie co jeszcze. Brak chęci do porozumienia się z community oraz pójście w zaparte sugeruje tylko, że BSG jest w totalnej dupie i desperacji - sprzedali swoje ideały, stracili zaufanie budowanej przez 10 lat community, nawet strimery na nich plują - sytuacja ogólnie jest patowa, mydlenie oczu w postaci dodawania contentu P2W do EOD by ludzie pozamykali mordy to jak dorzucanie węgla do pieca - tylko rozogniło całą sytuację. Wyszła też kolejna brudna sprawa na wierzch, czyli wysoki priorytet w matchmakingu oraz dostęp do offline PvE na pół roku co próbuje wymusić nowy model biznesowy gry w formę abonamentu? Przecież to już powinno być karalne. Cały czas mam nadzieję, że się jednak opamiętają i ugną pod naporem negatywnego feedbacku wtedy przewiduję scenariusz następujący - urwanie tworzenia dalszego contentu i przyspieszone wydanie wersji 1.0 "as is" i późniejsze odcinanie kuponów i ew. contant za opcjonalną kasę przy pomyślnych wiatrach - tak czy siak kto lubił Tarkova ten leży i robi pod siebie po tej całej akcji.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...