Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W zestawie mój laptop (Legion 5 z 2021 r.) przyszedł z dyskiem micron mtfdhba512tdv 512 GB i trochę na nim ciasno, więc chciałem rozbudować.

Na razie kupiłem Kioxię Exceria G2 1 Tb, ale zastanawiam się nad zwrotem i wzięciem czegoś innego, bo ostatnio parę fajnych okazji się pojawiło, więc mam parę pytań:

1. Czy aktualny micron mtfdhba512tdv czy ta Kioxia będą lepsze jako dysk systemowy?

2. Który z tych dysków będzie lepszy na dane: Kingston nv2 2Tb, WD SN570 2 Tb czy Crucial P3 2 Tb? Wszystkie aktualnie są dostępne za 599 - 660 zł. Pisząc dane mam na myśli głównie gry, obrazy dysków, pliki graficzne, muzykę, filmy, itp.

3. Czy któryś z dysków z punktu 2 będzie lepszy jako dysk systemowy niż micron mtfdhba512tdv lub Kioxia Exceria G2 ?

 

cya

Raziel-chan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie kupiłeś to polecam xstar z allegro mocna sredniawka. Nie spada zapis jak na niektórych tu polecanych dyskach. Na pewno lepszy od wspomnianej kaoxia który ma słabe realne wyniki. Nv2 nie wiem może będę miał za 2 dni to porównam do xstar. Nv2 jest taki problem ze nie masz 100 procent czy trafisz tlc

 

Edytowane przez jurekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...