Skocz do zawartości
Arturito2000

Zablokowane konto przy rejestracji

Rekomendowane odpowiedzi

Moje konto zostało zablokowane przy rejestracji: bodzio2007

Obecne konto jest pomocnicze w celu ustalenia powodu blokady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę  konto zostało założone z adresu *217 (Mołdawia..?) i dlatego mogło zostać zablokowane - podejrzenie spamu

Mogę zdjąć blokadę tylko wtedy to konto pomocnicze poleci - multikonta na forum nie są tolerowane

Decyzje zostawiam Tobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokuj mi proszę tamto konto. 
Może jakoś to weryfikujcie, bo jak konto zostaje zablokowane to nie ma żadnego kontaktu z administracja forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • faktycznie msi się wycofuje z produkcji radków, w sumie nie dziwie się amd ze odpuszcza sobie ich raz przy serii rx500 mieli kopnięte biosy, wiem bo miałem rx570 gaming x który miał już od trzeciego progu taktowania najwyższe napięcie rdzenia. Czyli bez UV mamy małe tornado w obudowie. Karty z serii MECH (tyczy sie serii rx 6600 )też jakoś nie specjalne było pod względem jakości chłodzenia przynajmniej z takie opinie widziałem w necie. W ich miejsce można powiedzieć że zyskali asrock oraz acer (chociaż ci mają ubogą ofertę).   Ciekawe czy msi nie skończy czasem jak evga dzięki nvidii.  
    • Bo nie mamy dobrych implementacji HDR, jak są to na SDR już się gorzej patrzy i tyle.  Tak samo da się grać na 60 Hz, ale jednak coś już nie gra jak się zasmakowało 240 Hz  
    • Kup sobie takie same kostki jak masz(niecałe 160ZŁ) i dołóż ,zobaczysz czy będzie działać bez problemu. Jak nie to je poprostu zwrócisz i pomyślisz o 2x16.
    • Czy w którymś miejscu napisałem, że format to obowiązkowa opcja przy zmianie GPU? Nie! Napisałem że jeśli się pojawią jakieś problemy to najczęściej jest on najszybszym sposobem na wykluczenie lub wskazanie winowajcy   Przy przesiadce 3070 na 6950xt w swoim kompie nie robiłem formatu, bo poszło bez problemów. Natomiast w kompie syna przy przesiadce 6600xt na 3070 musiałem go zrobić, bo były drobne problemy (nie chciało mi się szukać innych rozwiązań i rzeźbić w gównie - starym systemie), ale już później 3070 na 7800xt nie robiłem go, bo poszło bezboleśnie.
    • Jedyne co z hdr by mi się przydało to szersza paleta kolorów a walenie po gałach to mi w sdr wystarczy. Ale na tym forum to ja wiem, że bez hdr i 240Hz to nie ma co grać. Byłoby bez sensu gdyby samsung przestał robić telewizory oled. Monitory to nisza więc nie wierzę, że chce się skupić na tym rynku. Oni dawno temu zapowiadali, że będą klepać telewizory na matrycach od LG. Może nie mają paneli 83 cale a może produkcja lg jest znacznei tańsza. Nie wiem jak oni sobie wyobrażają mieszanie matryc w niższych przekątnych przecież qd-oled i woled mocno się od siebie różnią. Może to kaczka dziennikarska.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...