Skocz do zawartości
modelpiotrek

Kupię I7 7700k +płyta

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nawet nie liczę że 1tyś dostanę za cpu+mobo 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za płytę z pudłem na allegro 500 powinieneś otrzymać. Dobrze by było pokazać screen z CPU-Z z zakładką z "MB". Na OLX będzie marudzenie, że drogo.

Co do proca to osobiście nie lubię delidów. Ludzie potrafią się pytać czy procesor nie był podkręcany ....(tz. część chce nabyć takiego niekręconego), w tym przypadku jest raczej oczywistym, że był 😛 .         Powyżej 600zł sprzedają firmy, trzeba też na to mieć uwagę. Dał bym świeży test z OCCT + HW monitor i na jakim chłodzeniu robiony w opisie. W takim układzie klient ma pełny obraz sytuacji i tego co ewentualnie ma kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

1 godzinę temu, Diesel_Wawa napisał:

Nie no, za 400 na OLX pewnie  sprzedał by dość szybko. Płytę szybciej na allegro się sprzeda za dobrą kasę bo top na chipset no i pudło w komplecie

Te zdjęcia socketu (słabe dosyć) zrób jeszcze raz. Z doświadczenia ci powiem, że czasami pod jednym kątem gówno zobaczysz. Ja robię pod dwoma kątami - z jednej i drugiej strony.

 

no zalezy od szczescia - jak juz pisalem 1660s wystawialem 480 dawali mi 300-350-400 mimo iz nie bylo do nego

na allegro 580 wystawilem i zeszlo w 2 dni

ja foty socketu robie ale kilka i wybieram najlepsze bo mimo ze piny są zwykle idealnie prosto to czasami swiatlo sie potrafi tak odbic i wydaje sie jakby cos bylo wygiete a potem milion pytan czy proste piny albo poprostu olewaja oferte

 

20 minut temu, Diesel_Wawa napisał:

Za płytę z pudłem na allegro 500 powinieneś otrzymać. Dobrze by było pokazać screen z CPU-Z z zakładką z "MB". Na OLX będzie marudzenie, że drogo.

Co do proca to osobiście nie lubię delidów. Ludzie potrafią się pytać czy procesor nie był podkręcany ....(tz. część chce nabyć takiego niekręconego), w tym przypadku jest raczej oczywistym, że był 😛 .         Powyżej 600zł sprzedają firmy, trzeba też na to mieć uwagę. Dał bym świeży test z OCCT + HW monitor i na jakim chłodzeniu robiony w opisie. W takim układzie klient ma pełny obraz sytuacji i tego co ewentualnie ma kupić.

z390 aorus pro wystawilem za 475zł (goła płyta - plus taki ze maskownica wbudowana) wiem ze inny socket ale topowy chipset na 1151-2 i poszlo mi chyba w 3dni, asusy w hierarchi stoją wyzej - dałbym wieksza cene, w szczegolnosci ze gosciowi i tak lezało, najwyzej bym opuscił po 2-3tyg jakby nie zeszlo

delidow nie lubią dziadki - OC tak samo - warto to dopisac - bo np w 4790k konkurencja jest duza - są nawet po 270-280zł a ja wysytawialem z przetestowanym OC po 350-370 i brali ode mnie

screeny z cpuz/biosu z modelem cpu/mobo tez duzo pomagaja - warto tez dopisac historyjke jak mobo było uzywane, i np ze z jednym procesorem od poczatku zycia w dobrej obudowie - ludziki lubią takie historie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
30 minut temu, duniek napisał:

  z390 aorus pro wystawilem za 475zł (goła płyta - plus taki ze maskownica wbudowana) wiem ze inny socket ale topowy chipset na 1151-2 i poszlo mi chyba w 3dni, asusy w hierarchi stoją wyzej - dałbym wieksza cene, w szczegolnosci ze gosciowi i tak lezało, najwyzej bym opuscił po 2-3tyg jakby nie zeszlo

 

Sam ostatnio miałem z390 Aorus  w sprzedaży gdzie firmy pchają takie płyty za około 700zł i sprzedałem za 500 ale było po prostu warto (jeszcze 2 tyg. na odsyłkę dałem).

Sądzę, że więcej niż 5 stów nie otrzyma na allegro lokalnie (sam pisałeś że ciężej się sprzedaje - ja tam nie wystawiam) albo jako noł-nejm bez komentarzy na zwykłym.

Aktualnie firma sprzedaje za 899 ale to firma.

Edytowane przez Diesel_Wawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Diesel_Wawa napisał:

Sam ostatnio miałem z390 Aorus  w sprzedaży gdzie firmy pchają takie płyty za około 700zł i sprzedałem za 500 ale było po prostu warto (jeszcze 2 tyg. na odsyłkę dałem).

Sądzę, że więcej niż 5 stów nie otrzyma na allegro lokalnie (sam pisałeś że ciężej się sprzedaje - ja tam nie wystawiam) albo jako noł-nejm bez komentarzy na zwykłym.

Aktualnie firma sprzedaje za 899 ale to firma.

dla 90% ludzi PRYWATNYCH bez znaczenia czy firma czy nie - kierują sie głownie ceną - 100zł taniej wystarczy zeby przekonac do siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce ktos kupic procka i5 10600k pełen box plus płyta pełen box ideał stan za 1000 razem.Płyta to Asus Z590 a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Procek i płyta sprzedane dawno temu, odziwo w tak dobrej cenie, że po przejściu na AM4 jeszcze zostało parę groszy😅, do tego udało się sprzedać starego GTX970, także pozbyłem się rupieci a i fundusz się znalazł pod dalszą modernizację aktualnego setupu. 

Edytowane przez raveNwow
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja wystawilem 7700k za 590zł na lolegro sie sprzedał wczoraj (2 dni wisiał)

Edytowane przez duniek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mityczne i7 7700k dalej w cenie, za to 6700 coś mocno potaniało.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Kelero napisał:

Mityczne i7 7700k dalej w cenie, za to 6700 coś mocno potaniało.

2600k 140-170
3770k 260-290
4770k 220-250
4790k 350-390
6700k 300-360
7700k 550-600
8700k 550-600
9700k 700-800
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Klasa premium za to trzeba płacić, odbiegając od tematu to przypomniał mi się cykl życia Audi A8 - na wesoło

Cykl życia Audi A8 - do kogo należy:
0-3 lata - deweloper, prezes banku, celebryta
4-6 lat - właściciel klubu nocnego w Wejcherowie, dealer narkotyków
7-10 lat - taksówkarz, syn dużego rolnika,
11 lat i więcej - syn taksówkarza, robotnik sezonowy, glazurnik na czarno

Edytowane przez Kelero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7700 bez k 399zł - 3h było

za tanio puscilem

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...