Skocz do zawartości
Kamil_77

[Zamknięty]PC Skull and Bones klucz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Cześć, chciałem się upewnić przed rozbrajaniem pół pokoju  czy ten kabel się nada i czy przy takim necie wystarczy czy można coś lepszego co za lepszy efekt? Będzie to dobry kabel do podłączenia routera z pc do neostrady vdsl? będzie trochę zginania i puszczania pod listwami, kabel kupiłem za śmieszne 15zł  4RP 26AWG CAT6 CCA Patch Cord FTP https://imgur.com/a/DlsMGAG Pozdro    
    • Otóż to, dlatego jak zniknie qd-oled z TV to będzie porażka świata tech.
    • To lipa, bo WOLED jest zasadniczo gorszy z tego co widziałem - te matryce od LG to porażka trochę pod względem równomierności, normalką jest potworny pionowy banding na szarym tle.
    • Podobno 1 mln pękł w 24h:   Coś czuję, że sprzeda się lepiej niż Rebith.
    • Cześć, Rozglądam się za updatem obecnego PC - specka poniżej. Komputer używany do pracy biurowej oraz gier wszelakich. Nice-to-have byłoby w miarę efektywna pod kątem prądożerności, ponieważ komputer bywa włączony przez kilkanaście godzin na dobę. Zależy mi również, aby nie był głośny w codziennej pracy. Zakładam, że do wymiany w pierwszej kolejności byłby procesor, mobo + RAM - natomiast nie jestem zdecydowany odnośnie Intel vs AMD, więc tutaj prośba o rekomendację. Budżet to ok 3 000pln, natomiast jeśli byłby duży przeskok mogę go naciągnąć (w granicach rozsądku :)) CPU: i5-12400f MOBO: MSI MAG MORTAR B660M MORTAR DDR4 GPU: AMD Radeon RX 6800 XT RAM: 4x8GB 3000Mhz PSU: Seasonic Focus GX 1000W 80 Plus Gold Monitor: 1440px, 165hz Widziałem obecnie promocje na x-kom na połączenie CPU+MOBO, czy coś z tego jest sensowne https://www.pepper.pl/promocje/procesor-intel-core-i7-12700kf-za-839-zl-lub-i9-12900kf-za-1229-zl-przy-zakupie-z-plyta-z790-intel-power-up-at-x-kom-827821?  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...