Skocz do zawartości
musichunter1x

(S) Playstation 3 2504 z SSD + 2 oryginalne pady i jeden kabel.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Edit2. Jeden pad oraz kabel sprzedały się oddzielnie. Zostały pady sixaxis bez wibracji. Wyślę za 400 zł + wysyłka gratis dla forumowiczów.

Edit, Dodane zdjęcia kontrolerów w środku, wszystkie są oryginalne, 2 z nich to sixaxis bez wibracji oraz jeden dualshock 3 z wibracjami.
https://www.olx.pl/d/oferta/playstation-3-slim-2504b-ssd-512gb-3-oryginalne-pady-cobra-cfw-CID99-ID102PsW.html?bs=olx_pro_listing

Może być sama konsola z jednym padem za mniej, lub inny komplet, sprawa do dogadania. 

Sprzedam PS3 z dyskiem SSD ~500gb, trzema oryginalnymi padami + akcesoria za 500 zł, choć jak ktoś powie dlaczego mniej to może opuszczę ;) 
Konsola posiada evilnat cobra, dzięki czemu mamy dostęp do homebrew itd. od samego startu systemu. Wentylatory poprzez webmana zostały ustawione na ~81 stopni i nie przekracza ~35-40% prędkości wentylatorów, choć muszę to sprawdzić jeszcze raz, ponieważ powinien chodzić wolniej,, po przestawieniu z 75 stopni. 
Napęd działa, pasta była niedawno wymieniana, RSX ma ~10 stopni wyższą temperaturę niż Cell, wentylator jest słyszalny powyżej 30-35%, ale nadal cichszy niż niektóre karty graficzne ;) 
Dysk SSD to Lexar NS100 512GB kupiony w grudniu 2022r i używany tylko w konsoli. 
3 pady są najpewniej oryginalne lub to bardzo dobre zamienniki, jeśli dobrze pamiętam to przy rozkręcaniu i czyszczeniu w środku były oryginalne baterie, ale jeszcze to potwierdzę. Działa w nich sixaxis.
Są w dobrym stanie, czyste, nielepiące się, jedynie baterię można by wymienić, choć trzymają kilka godzin.
Oh, jeszcze jest kamerka move, którą dostałem z konsolą i nigdy nie użyłem.

W skład zestawu, który jestem gotów oddać za 500 zł wchodzi:
-PS3 Cech2504b
-dysk SSD Lexar NS100 512GB kupiony w xkom
-2 pady dualshock 3
-kamerka move
-1 kabel do ładowania padów
-kabel zasilający
Mogę dorzucić oryginalny dysk 320gb.

ps3.thumb.jpg.16fda826d4324a91b147c29a8ac13d62.jpg

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...