Skocz do zawartości
valentine28

Jaką płytę do R5 5600

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! 

Zawsze korzystałem z Intela -teraz przyszła pora na zmianę.

Jako że uszkodziłem socket w mojej Gigabyte z370 hd3 i zostałem z i7 9700, postanowiłem zakupić Ryzena 5600 I teraz szukam do niego płyty głównej.

OC nie robię, gry typu eafc 25, lol, Apex , warzone, cs2 

Reszta:

-chłodzenie Fortis 3

- 2x Crucial Ballistix BL8G32C16U4R.M8FE1 DDR4-3200.

- RTX Gigabyte Aorus RTX 3060 Elite 12GB.

Seasonic Focus GX650.

Samsung 970 Evo nvme M2 500gb 

- Crucial MX500 1gb

- Monitor FullHD 165Hz Acera XV242Y.

 

CO byście wybrali żeby to miało ręce i nogi? 

Kartę dźwiękową mam zewnętrzną creative'a

Kartę sieciową 1gbps tplinka 

Widziałem w fajnych cenach tj. 300-350 zł

MSI b450 gaming plus max 289 zł

https://www.morele.net/plyta-glowna-msi-b450-gaming-plus-max-6142844/?utm_source=smda_conv&utm_medium=affiliate&utm_campaign=IN_Convertiser&cvrid=CVR.9847.603399911.9320.coupons-and-vouchers..e7e1ccadb8ebfadaae89c2d247fd7895&utm_term=&utm_content=www.pepper.pl

MSI B550m PRO-VDH 335 zł 

https://www.amazon.pl/gp/product/B08NCK1MBQ/ref=ox_sc_act_title_2?smid=A2R2221NX79QZP&psc=1&tag=ugcplpepper21-21&ascsubtag=603401417

 

 

Brać coś z tego, czy znajdę coś lepszego?

Jak będzie to uzasadnione to mogę dać max 450 zł na płytę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro-VDH bo ma nowszy chipset.

19 minut temu, valentine28 napisał:

Kartę sieciową 1gbps tplinka 

Sieciową czy Wifi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, kalderon napisał:

Pro-VDH bo ma nowszy chipset.

Sieciową czy Wifi?

Sieciową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyty mają teraz wbudowane karty sieciowe, stara nie będzie potrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz co tańsze, gaming plus to dobra płyta pci-e 4.0 i nowszy chipset niczego nie wniosą przy tej karcie i tym samsungu evo.

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Też mi trochę zajęło aby te uniki wyczuć. Miałem już dziś odpuścić ale jak koło 14:00 siadłem tak teraz (z przerwami na jedzenie) kończę. XD Zrobiłem oba te apartamentowce i znowu wyszedłem na ulice. Totalnie mnie ten tytuł zmiótł z planszy po tych niemal 12h! Muszę się przespać i zebrać myśli... Gra jest genialna!   P.S. Zagadki coś pięknego...
    • @Oldman. Może mieć rację w końcu to sługus i aparatczyk poprzedników Putina Aleksander Kwaśniewski  Działalność polityczna w PRL W młodości był aktywistą socjalistycznych studenckich organizacji prorządowych. Pełnił funkcję przewodniczącego rady uczelnianej Socjalistycznego Związku Studentów Polskich w latach 1976–1977, wiceprzewodniczącego zarządu wojewódzkiego w Gdańsku w latach 1977–1979 oraz członka władz naczelnych SZSP od 1977 do 1982.   W 1977 wstąpił do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej[10][11]. Pełnił funkcję ministra-członka Rady Ministrów ds. młodzieży w rządzie Zbigniewa Messnera w latach 1985–1987, a następnie przewodniczącego Komitetu Młodzieży i Kultury Fizycznej (1987–1990). W gabinecie Mieczysława Rakowskiego był ministrem bez teki[12] i przewodniczącym Komitetu Społeczno-Politycznego Rady Ministrów w okresie od października 1988 do sierpnia 1989. W latach 1988–1991 stał na czele Polskiego Komitetu Olimpijskiego[9][11]. W latach 1985–1990 był członkiem prezydium Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa (do 1988 Rada Ochrony Pomników Walki i Męczeństwa)[13]. W latach 1986–1988 był członkiem prezydium Społecznego Komitetu Odnowy Starego Miasta w Zamościu[14].
    • No paczyk by się przydał. O ile na ulicach miasta wszystko działa ładnie, tak w apartamentowcu trochę chrupać zaczęło. Zacząłem na hard akcji i normal zagadki i w sumie nie wiem czy dobrze zrobiłem. Srogi oklep dostałem zanim uniki wyczułem Gra jest na pewno trudniejsza niż oryginał. 2-3 uderzenia i James się zwija.
    • Wyszedł nawet poprawiony model CGB381WQSU nie wiem jak się sprawuję bo nie ma jeszcze recenzji.
    • Spróbuj innego kabla do monitora.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...