Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

do mojego domu mam dostarczony Internet po kablu światłowodowym, połączenie kablowe jest podpięte do Modemu mojego ISP Providera, zaś modem jest podłączony kablem do Routera WiFi TP-Link Be230 i rozprowadza internet po całym domu. Moim celem jest użycie funkcjonalności Routera jakim jest VPN Client, żeby nie musieć na każdym urządzeniu w domu instalować aplikacji do obsługi vpn. Do tego próbuje użyć usługi Nord VPN (wykupiłem ich usługę na rok). Wklepując wszystkie potrzebne rzeczy typu username i password oraz plik .ovpn udaje mi się doprowadzić do stanu Connected z serverem NordVPN, ale jest problem, że nie mogę nic zrobić, ani przeglądać strony internetowe, ani pingować różne hosty - testowałem na różnych urządzeniach, laptopach, telefonach. Totalnie jak by połączenie było ucinane mimo, że w Routerze widzę ustawione połączeniem z ich Serverem VPN. Dokonałem eksperymentu i podpiąłem się analogicznie do innego Servera VPN, który jest darmowy i działa - mogę przeglądać strony internetowe, ale działa to bardzo wolno - no bo darmowe. Dyskutowałem z supportem NordVPN i finalnie powiedzieli mi, że nie są w stanie mi pomóc. Ręce mi opadły. Czy ja mam rezygnować z ich usług czy z moją konfiguracją Routera jest nie tak? Jeśli działa mi połączenie Routera z darmowym Serverem VPN to czemu nie działa z serverem NordVPN? Sprawdzałem różne servery NordVPN i na prawdę, przy każdym jest ta sama sytuacja.

no_downloading.JPG.5da2d1381ab0a37cf59b674c9e584890.JPG
na załączonym screenie cały czas widnieje prędkość pobierania 0 Kbps. 

Macie jakieś pomysły co powinienem z tym zrobić?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nie do końca o taką odpowiedź mi chodziło ale już nie ważne. A co do tego co napisałeś, że jak masz grę na płycie a dali ją teraz w plusie, to już od którejś tam aktualizacji nie trzeba jej na nowo instalować. Masz coś zainstalowanego z płyty dodajesz tą samą grę z plusa do biblioteki i samo się tam to jakoś przestawia, i zmienia się ikonka przy grze z płyty na znaczek plusa. Działa bo już tak dwie gry dodałem, ostatnio nawet TLOU 1 bo dodali do PS Extra. Co do tej sprzedaży używanej PS5. Ja to swoją na razie zostawiam jako taki zapas w razie gdyby Pro nie była już taka Pro w działaniu. Bo w grudniu mam prawie 4 tygodnie urlopu, więc nie chciałbym zostać bez konsoli. A ze sprzedażą jakoś mi się nie pali. Masakra jak widzę te pady co ludzie sprzedają... nawet za darmo bym nie brał. Czy naprawdę tak ciężko jest wyczyścić pada, żeby nie był jakiś obklejony, osmarkany, czy nie wiem co jeszcze tam na nim się za życie znajduje. I czy naprawdę tak ciężko wydać parę złotych na nakładki na analogi aby te oryginalne się nie zniszczyły, bo łatwiej nakładkę później zmienić niż cały analog wymieniać. @Qrdello a ten dysk dodatkowy w sumie czemu sprzedajesz razem z konsolą, nie zostawiasz do Pro, czy masz w planach zakupić inny większy?  
    • - BIOS na pendrive, koniecznie sformatowany w systemie plików FAT32, nie trzeba zmieniać nazwy, BIOS ma jeden plik - Zwykły port USB, chyba, że update BIOS-u bez montowania CPU, wtedy w port BIOS Flashback - Mobo to już zależy jakie porty ma mieć, czy RGB, jest spory wybór - 6400MHz wystarczy - PBO i Curve Optimizer mają wszystkie płyty, nie tylko od Gigabyte
    • https://arslege.pl/srodki-oddzialywania-wychowawczego/k11/a3439/
    • @Gornik92 Strona pokazuje że masz 28.3% wąskiego gardła procesora mi pokazuje z 5 3600 9.9% wąskiego gardła procesora może nie będę miał aż tak źle
    • Tyko czekać jak będzie się zapas AMD Ryzen 7 5700X3D kończył, i cena znowu będzie mało opłacalna.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...