Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Szelo

Pro Evolution Soccer 6

Rekomendowane odpowiedzi

Na Premierę Szóstej części serii PESa czekałem z dużą niecierpliwością. Jako fan piłki kopanej, także tej w komputerowym wydaniu nie mogłem przejść obok tej gry obojętnie. Grając w kolejne części sagi Konami spędziłem bardzo wiele czasu, począwszy od części trzeciej, która była swoistym przełomem, jednak nie pod względem graficznym, nie była też super realistyczną symulacją. Miała jednak to coś, to coś co trzyma nas przed monitorem przez długie godziny. Tak, to grywalność, która powoduje że gra wciąga niczym odkurzacz na długie godziny i nie pozwala o sobie zapomnieć. To właśnie grywalnoscią PES-y przewyższały konkurencje, mimo gorszej grafiki, mniejszego realizmu, braku licencji te gry zawsze wciągały, rozgrywka była przyjemnością a gra dostarczała niezapomnianych wrażeń.

 

Na przestrzeni ostatnich trzech części gry widać wyraźnie zachodzące zmiany. Każda edycja wnosi coś nowego, to nie odgrzewany kotlet z nowym składami i coraz wyższym numerkiem.

Jakie zmiany zaszły w szóstej edycji? Czy ta część jest kolejnym krokiem do przodu? Na te pytania znajdziecie odpowiedz w dalszej części tekstu – Zapraszam do lektury!

 

logopsbi9.jpg

 

Szósta edycja gry przynosi kilka istotnych zmian, pierwszą i najważniejszą jest fakt że wreszcie doczekaliśmy się polskiej edycji gry z polskim komentarzem panów Borka i Kołtonia. Ponadto twórcy znacznie poprawili techniczną stronę gry. Do nowości w tej dziedzinie zaliczyć można poprawione podawanie, strzały, wślizgi czy też ustawianie się zawodników. Wszystko to ma na celu zwiększenie realizmu gry. Zmiany dotyczą także menu, jego wyglądu, kilkunastu nowych opcji oraz całkiem innego sposobu wyboru ustawień taktycznych.

 

Do wyboru mamy następujące tryby gry: Mecz, Kariera, Liga, Puchar, Trening, Spotkanie Międzynarodowe, Losowy mecz, Sieć. Nowością jest Spotkanie Międzynarodowe - wybieramy drużynę narodową, startujemy najpierw w eliminacjach, potem na mistrzostwach, które wyłaniają najlepszą z 32 drużyn. Nie będę omawiał z osobna reszty trybów gry gdyż są one znane z poprzednich części. Przejdźmy zatem do meritum, czyli do samej rozgrywki.

 

 

menuvp1.jpg

 

Pierwsze co rzuca się w oczy, a raczej w uszy to swojsko brzmiący komentarz Mateusza Borka i Romana Kołtonia. Kwestie komentatorów Polsatu nie są monotonne, choć przez większość gry wydają się jakby trochę pozbawione emocji, zmienia się to gdy z piłką przedostaniemy się pod pole karne rywala, okrzyki „strzela” czy „piłka w pole karne” z pewnością dodają realizmu grze. Przez większą część słyszymy głos Borka, Roman Kołtoń odzywa się rzadziej, ale są to ciekawe i prawdziwe komentarze, często dyskutuje z Mateuszem. Lepiej niż w „piątce” zachowują się także trybuny – słychać zatem wyraźnie rosnącą wrzawę na stadionie gdy gospodarze przesuwają się pod pole karne przeciwnika i jęk zawodu, gdy piłka minie bramke, czy gwizdy, gdy wymieniamy długo piłkę pomiędzy obrońcami. Ogólnie polski komentarz jest bardzo fajną sprawą z punktu widzenia polskich graczy, uatrakcyjnia rozgrywkę i pozwala bardzo fajnie wczuć się w klimat gry, ta innowacja to zdecydowanie duży plus nowej gry.

 

borekht3.jpg

 

Sam system gry przeszedł także pewne zmiany. Piłkarze poruszają się inaczej, na początku wydaje się że podania są troche wolniejsze niż w PES5. Wrażenie to jednak szybko mija, tempo meczu jest żywe, akcje są szybkie, strzały z dystansu są jeszcze groźniejsze, gra nie pozwala nam się nudzić. Widać rożnice między piątką, domyślny poziom trudności jest taki sobie, nie za trudny, ale i nie za łatwy – czyli taki, jaki powinien być, gra nabiera rumieńców dopiero na poziomach wyższych. Pada zauważalnie więcej bramek, bardziej niż w piątej części zaznacza się różnica klasy zespołów – średniaków dosyć łatwo ograć, trudniej zespoły lepsze, są one bardziej wymagającymi przeciwnikami. Bramkę łatwo strzelić, ale łatwo ją też stracić, szczególnie, gdy gramy ofensywnie.

 

etoap4.jpg

 

Należy podkreślić także lepszy algorytm pracy sędziów, przez kilka miesięcy gry w piątą część dostałem bodaj dwie czerwone kartki, teraz przewinienia są prawidłowo i za każdym razem karane, za wejście nie na piłkę a nogi rywala dostajemy żółtą kartkę, za atak z tyłu na nogi czerwoną.

 

sedziazt5.jpg

 

Coraz większą role odgrywa taktyka, wybór pomiędzy ofensywnym i defensywnym stylem gry jest kluczowy dla przebiegu meczu. W menu ustawień taktycznych także zaszły zmiany. Teraz mamy do wyboru Ustawienia proste – gdzie jednym kliknięciem możemy przestawić nastawienie całej drużyny na ofensywę i defensywę. Do wyboru jest także drugi tryb – Ustawienia ręczne – jest to nic innego jak menu znane z poprzednich części gry, dlatego nie będę się już o nim rozpisywał.

 

taktcd6.jpg

 

Jak już wspomniałem taktyka jest bardzo ważna, zupełnie inaczej zachowuje się drużyna gdy jest ustawiona ofensywnie – wiecej zawodników włącza się do ataku, obrońcy podchodzą wyżej i uczestniczą w konstruowaniu akcji, łatwiej stwarzamy sytuacje podbramkowe, ale także łatwiej narazić się na kontry przeciwników. Natomiast drużyna ustawiona defensywnie cofa się, z przodu zostają tylko napastnicy, nasz team nastawia się na odbiór piłki i kontratak. Możemy wybrać atak i obronę jednocześnie - wtedy zespół nastawi się na granie z kontry.

Do wyboru mamy także m.in. Atak środkiem, Atak skrzydłami, Ustawienie Libero w obronie, Ustawienie Środkowego Napastnika, Zdublowane krycie najlepszego z drużyny przeciwnej.

Taktykę powinniśmy ustawiać pod naszych zawodników, powinniśmy ją zmieniać w zależności od sytuacji na boisku (dla przykładu – nie ma po co się bronić, gdy przegrywamy 0:1).

Możemy też zaufać grze i pozwolić by ta wybrała za nas zalecane ustawienia.

 

Od strony graficznej gra nie prezentuję się najgorzej, grafika nie jest rewelacyjna, ale na pewno nie możemy powiedzieć że jest biedna. Stadiony i murawy przeszły nieznaczny lifting, odnotowałem jeden nowy obiekt – Stadion Olimpijski w Berlinie. Stadionów grze jest w sumie 34.

 

pes62006102814563215kd2.jpg

 

Poprawiony został także wygląd zawodników i ich twarze, bez trudu można rozpoznać prawie wszystkich znanych graczy.

 

pes62006102814014159nj5.jpg

 

Możemy grać jedną z trzynastu różnych piłek – poczynając od zwykłej szmacianki, poprzez kilka modeli Rbk-a na Adidas Teamgeist kończąc. O udźwiękowieniu gry wiele nie powiem, kawałki które przygrywają nam w menu są klimatyczne, ale nie jest istotny element gry. Bardzo istotne, zwłaszcza dla graczy nie wyposażonych w „wypasione” komputery będą wymagania sprzętowe. Te nie są specjalnie wyśrubowane, bo możemy pograć nawet na słabym sprzecie klasy PIII 1GHz, 256MB Ram i grafice klasy GF 3 lub Radeon 8500 – tak przedstawiają się minimalne wymagania.

Osobiste testowałem grę na komputerze, którego opis znajdziecie w moim profilu – w rozdzielczości 1024/768 z wszystkimi ustawieniami na maxa, gra śmigała cały czas z szybkością 60fps. Niskie wymagania to na pewno kolejny atut PES-a.

 

Podsumowując, grę oceniam na bardzo udaną, wprowadzone zmiany na pewno wyszły jej na plus. Nie jest to rewolucja i wielki skok, ale kolejny krok w przód. Jeżeli macie wątpliwości czy kupić tą grę, powiem tylko że decyzja należy do was, ale zdecydowanie warto, bo zapewnicie sobie rozrywkę na długie godziny. Ja ze swej strony szczerze polecam.

 

 

 

Plusy

Pełna polonizacja i polski komentarz

Poprawa gry od strony technicznej

Grywalność

Niskie wymagania sprzętowe

 

Minusy

Brak licencji na niektóre ligi i drużyny

 

Autorem recenzji jest Tomasz Szeląg (dla nieświadomych ja), zabrania się kopiowania, rozpowszechniania jej bez mojej zgody.

 

-----------

 

Wymagania minimalne

Intel Pentium III 800MHz lub podobny procesor (Athlon/Duron/Celeron)

256 MB pamięci RAM

DVD-ROM

Karta graficzna NVIDIA GeForce 3 lub ATI Radon 8500

Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 8.1

DirectX 9.0c lub wyższa wersja (załączona na Dysku 1)

*Sieć (TCP/IP 1.5Mbps lub większy)

1.5GB wolnej pamięci na dysku twardym

 

 

Screeny

 

pes62006102811204854dz4.th.jpg pes62006102811214848vq6.th.jpg pes62006102811583514xu2.th.jpg pes62006102813030557wy9.th.jpg pes62006102813043976oe4.th.jpg pes62006102813045900ig8.th.jpg pes62006102813055812tr4.th.jpg pes62006102813060768xl4.th.jpg pes62006102813153990mu1.th.jpg pes62006102813175646wo7.th.jpg pes62006102814544889ru0.th.jpg pes62006102814550829cz3.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mozna pisac w tym temacie? :E

mi tylko szkoda dalej tej grafiki (otoczenie, boisko), tylko piłkarze są fajni ale mimika twarzy niezbyt taka fajna, ale ogólnie dałbym tej grze 0,5 wyzsza ocene od fify :>

 

wreszcie menu mi sie podoba, komentarz no nie powiedziałbym ze mi sie nie podoba ale jest troche sztywny, szpakowski lepiej to robi ale nie szaranowicz :lol2:

 

no i tyle, długo nie grałem ale pozytywne wrażenia ma sie rozumiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mozna pisac w tym temacie? :E

Ależ oczywiscie - po to jest :)

 

wreszcie menu mi sie podoba, komentarz no nie powiedziałbym ze mi sie nie podoba ale jest troche sztywny, szpakowski lepiej to robi ale nie szaranowicz :lol2:
Komentarz nie jest zły, Borek wprawdzie sprawia czasami wrażenie jakby czytał z kartki, ale to i tak lepsze niż angielska wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sz3lo, przyznam bez bicia, ze zajrzałem w ten wątek po znajomości... ;) bo i tak wolę Football Managera :P ale ten PES 6 wygląda całkiem całkiem... tylko chyba bez pada się nie obejdzie co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem program o grach i mowili miedzy innymi o Pro 6 mowili ze niema zadnych kolosalnych roznic z poprzednimi wersjami ale takich roznic nigdy nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sz3lo, przyznam bez bicia, ze zajrzałem w ten wątek po znajomości... ;) bo i tak wolę Football Managera :P ale ten PES 6 wygląda całkiem całkiem... tylko chyba bez pada się nie obejdzie co?

Ja sobie narazie pykam na klawiaturze. Gra mi sie całkiem ok.

 

Ogladalem program o grach i mowili miedzy innymi o Pro 6 mowili ze niema zadnych kolosalnych roznic z poprzednimi wersjami ale takich roznic nigdy nie ma.

Rożnic kolosalnych nie ma, ale jak to sie mówi diabeł tkwi w szczegółach :Up_to_s: A takich jest i to multum.

Pod względem gameplay-u gra osobiscie bardziej przypomina mi czwórke niż piątke.

Troche trudniej stworzyć sytuacje pod bramką, ale za to czesciej piłkarze wykorzystuja sytuacje 1 na 1, strzały z dystansu ładnia "wchodzą", łatwiej minąc obrońce zwodem itd.

 

ps. A może ktoś sie wypowie troche n/t mojego tekstu? :E Jak sie to czyta? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ps. A może ktoś sie wypowie troche n/t mojego tekstu? :E Jak sie to czyta? :E

 

 

Całkiem miło się czyta... :) i na tyle dobrze, że w pierwszej chwili pomyślałem sobie, że od kogoś zerżnąłeś ten text... :P:E ale potem zobaczyłem, że jest Twój... dobrze, że jest w sam raz tzn. nie jest za długi a jednocześnie nie poleciałeś "po łebkach"... Błędów ortograficznych nie ma bądź też ich nie zauważyłem... W skali szkolnej dałbym Ci za nią mocne 4 z plusem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, moja pierwsza, nazwijmy to recenzja ;)

Tekst był dosyc zbity, dlatego powstawiałem w środek troche screenów żeby były mniejsze kawałki.

No, ale ku chwale ojczyzny :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest zle, czyta sie nawet przyjemnie. recke messiasha mozesz tak napisac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze taka recenzja jest w sam raz duzo konkretow i tez ladne screny ale dlugosc tekstu moze kogos zniechecic do czytania ale napewno nie fanow pilki czy to fify czy pesa w skali od 1-10 to tak z dobre 8 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyta się dobrze. Nie zwracałem uwagi na błędy. Tylko jakoś nie bardzo samym tekstem zachęcasz do gry, oprócz użycia słów, na to wskazujących ;)

 

Mnie się już przejadły chyba wszystkie sportówki, włącznie z PESem 6. Nawet nie wiem czy warto to instalować :P Praktycznie chyba niewiele różni się od 5? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a bedzie sie ktos zapatrywal na gre on-line? bo w sumie samotnie to nudno... chocby przez hamaichi... zaleznie od wersji, ale w to juz nie wnikam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
klon z polskim komentarzem :E

nie zgadzam sie, co z tego ze wprowadzili mało zmian. to jest nieistotne liczy sie gameplay a ten w pesie jest ogromny, olbrzymi, kosmicznie wielgachny...ta gra jest zaje...., o wiele lepsza niż fifa07 i ma też znaczie mniejsze wymagania. hmm co do komentarza to ja jednak wolałbym wersję angielską ale przeboleje jakoś tego Borka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Hej, czy mi się wydaje, czy wreszcie menu NIE JEST żywcem skopiowane z konsol? Tzn. nie ma tych oznaczeń z Dual Shocka. Wnioskuję tak po screenach, no ale tam wszystkiego nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm co do komentarza to ja jednak wolałbym wersję angielską ale przeboleje jakoś tego Borka.

Przecież chyba da sie zmienic komentatora na ang.?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzam sie, co z tego ze wprowadzili mało zmian. to jest nieistotne liczy sie gameplay a ten w pesie jest ogromny, olbrzymi, kosmicznie wielgachny...ta gra jest zaje...., o wiele lepsza niż fifa07 i ma też znaczie mniejsze wymagania. hmm co do komentarza to ja jednak wolałbym wersję angielską ale przeboleje jakoś tego Borka.

 

:rotfl:

 

no i co z tego że się nie zgadzasz? ten gameplay już był, to klon z małymi poprawkami, konami też nie ma pomysłów, fifa też ma gameplay, też fajny ale to też tylko dodają małe poprawki, więcej zmien jest w fifie 07 niż w fifie 06 aniżeli w pes 6 < pes 5, menu, komentarz i lekko gameplay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam grze daje dychę, bo FIFA do PESA się nie umywa nawet, to jest w ogóle zupełnie inne podejście do piłki kopanej na pieca miedzy EA a Konami.

EA stawia na licencje, duzo trybow, bajerow ale zapomina o przyjemnosci i realizmie grania, a konami zamiast dodawac zbedne lub malo istotne tryby gry czy jakies bajery, po prostu robi radosną pilke, akcje sie nie slimacza, tylko jest cios za cios, atak za atak, mam nadzieje, ze PESie 6 wiele sie nie zmienilo w stosunku do 5 :)

 

 

:rotfl:

 

no i co z tego że się nie zgadzasz? ten gameplay już był, to klon z małymi poprawkami, konami też nie ma pomysłów, fifa też ma gameplay, też fajny ale to też tylko dodają małe poprawki, więcej zmien jest w fifie 07 niż w fifie 06 aniżeli w pes 6 < pes 5, menu, komentarz i lekko gameplay

 

dobra daj se juz na luz FIFA maniaku, prawda jest taka, ze jesli ktos naprawde lubi grac w noge, gra tez czynnie to wie, ze PES jest duzo bardziej realistyczny i bardziej przypomina spotkanie pilkarskie niz w FIFIe. Owszem zgodze sie, ze zmian jest malo, ale jesli cos jest dobre to po co zmieniac?

Jak wyjdzie DX10 to wtedy zrobia rewolucje graficzna a na razie ulepszaja ideał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wymagania minimalne:

Intel Pentium III 800MHz lub podobny procesor (Athlon/Duron/Celeron)

256 MB pamięci RAM

DVD-ROM

Karta graficzna NVIDIA GeForce 3 lub ATI Radon 8500

Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 8.1

DirectX 9.0c lub wyższa wersja (załączona na Dysku 1)

*Sieć (TCP/IP 1.5Mbps lub większy)

1.5GB wolnej pamięci na dysku twardym

 

Wymagania PES 5 z gry.wp.pl:

ť Win 98SE/Me/2000/XP

ť Pentium IV 1 GHz

ť 256 MB RAM

ť karta graficzna 32 MB

ť CD-Rom

 

Rozsądne wymagania sprzętowe PES 5 z gry-online.pl :

Pentium 4 1.4 GHz, 256MB RAM, karta grafiki 64MB (GeForce 4 lub lepsza), 3 GB HDD.

 

Czy aby napewno dobre napisales wymagania sprzetowe ?

 

btw juz jutro sobie zagram :P ^^ a w srodku Listopada juz bede 'szpilał' przez neta (czyt. oryginał) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie się już przejadły chyba wszystkie sportówki, włącznie z PESem 6. Nawet nie wiem czy warto to instalować :P Praktycznie chyba niewiele różni się od 5? :)

Te gry trzeba poprostu lubić :) Jeżeli przekonasz sie do sportówek, gwarantuje że PES cie wciągnie.

 

Dajcie se luz bo temat poleci...

m.in. dlatego w moim tekscie, nie porównałem ani razu Pes-a z fifą żeby nie prowokować daremnie kłótni.

Uprasza sie zatem o nie poruszanie tego dosyc drażliwego tematu, lub przynajmniej konstruktywną dyskusję :)

 

 

 

Czy aby napewno dobre napisales wymagania sprzetowe ?

Wymagania pochodzą z pliku Readme. Wiec powinny byc poprawne. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejna kłótnia? :E

Dajcie se luz bo temat poleci...

Może byś zastanowił najpierw, zanim coś napiszesz? Jaka kłótnia! Po prostu normalna dyskusja, w temacie mają się udzielać tylko osoby, kochające serię PES? A Ci, którzy nie bardzo za nią przepadaja i wytykają jej błędy już nie mogą?

 

Te gry trzeba poprostu lubić :) Jeżeli przekonasz sie do sportówek, gwarantuje że PES cie wciągnie.

Ja kiedyś grywałem maniakalnie w wszelkie sportowe gry od Fify począwszy na NHL'u skończywszy. W sumie wtedy grałem tylko w sportówki, prawie w nic innego (spędziłem przy NBA 2000 caluteński roczek, jesli nie wiecej). Ostatnią sportówką w jaka grałem dosc sporo to była fifa 2005 i NBA 2005 (ale i tak to nie trwało zbyt długo). No i jeszce od czasu do czasu w Pes'a 5 pykałem, ale głównie na dwóch, bo z kompem strasznie nudno się gra.

 

Wątpię, żebym ponownie sie przekonał do tego typu gier. W dużych ilosciach sa juz niestrawne i doslownie mi sie zbrzydły albo twórcy robią takie gry, że nie chce się grać, ot co. :) I dodatkowo granie w sportowki to granie bez końca, wolę zając się czymś, co mogę ukończyć i mieć z tego satysfakcję (większa niz zdobycie 1 miejsca w sezonie albo zdobycie Ligi Mistrzów) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra daj se juz na luz FIFA maniaku, prawda jest taka, ze jesli ktos naprawde lubi grac w noge, gra tez czynnie to wie, ze PES jest duzo bardziej realistyczny i bardziej przypomina spotkanie pilkarskie niz w FIFIe. Owszem zgodze sie, ze zmian jest malo, ale jesli cos jest dobre to po co zmieniac?

Jak wyjdzie DX10 to wtedy zrobia rewolucje graficzna a na razie ulepszaja ideał :)

 

Jaaaaaaaa totalne przegięcie, przecież my tu mówimy ile zmian zostało wprowadzonych, napisałem że to klon PESa 5 a nie rozmawiam tu o realizmie itd, zmieniacie całkiem temat, jak myslac tak jak ty to PES5 jest idealny wiec po co nam nastepne czesci? Bo to odgrzewany kotlet nazwiecie jeslui byłby od EA a od konami kotletów byc nie moze no nie, choc zmian nie ma prawie wcale :cool: FIFA maniakiem moge byc, moge byc tez PES maniakiem, ale co z tego? Najbardziej lubie piłke nożną w realu tyle ze kolegów grajacych czynnie w noge coraz mniej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:rotfl:

 

no i co z tego że się nie zgadzasz? ten gameplay już był, to klon z małymi poprawkami, konami też nie ma pomysłów, fifa też ma gameplay, też fajny ale to też tylko dodają małe poprawki, więcej zmien jest w fifie 07 niż w fifie 06 aniżeli w pes 6 < pes 5, menu, komentarz i lekko gameplay

 

nie chce sie kłócić lecz taka jest niestety naga prawda pes6 rozwala fife07 pod każdym względem. wiem bo gram teraz w te gierki i fifa nie umywa sie w najmniejszym nawet stopniu do pesa.

 

 

EDIT: nie kłóćmy sie już co lepsze fifa czy pes , ale porozmawiajmy o wrażeniach z gry itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra ziom, ale wkurza mnie to porownywanie ciagle do FIFy.

Jak zwykle musi zejsc na temat FIFA vs. PES

wiem, ze sam sie do tego przyczyniam, ale dajmy juz se luz.

 

PES 6 sobie kupie bo to dobra gra jest, w PES 5 gram juz 10 miesięcy codziennie znajdę chwiulkę by pograć, żeby z formy nie wypaść i wciąż cieszę się jak głupi z pięknej akcji zakończonej strzałem w okienko na dodatek odbitej lekko od slupeczka :P :P :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...