Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie, czemu

Dexter czuję się wykorzystany przez Miguela. Ciała Freebo nigdy nie odnajdą, więc nie ma sie co martwić. Chyba, że Miguel będzie mógł go szantażować, ale sam ma na karku bardzo dużo. Nie wiem czemu Miguel oszukuje Dextera?!

 

Wątek Ellen początkowo bezpłciowy, śmierć i nic. Potem dopiero :) W ogóle odcinek jakiś nietypowy ;]

 

Ale zajebisty, pozdro!

 

Dexter chciał zobaczyć w Miguelu przyjaciela i kogoś z kim może się podzielić wszystkim, nawet tym co robi wieczorami ;), a Miguel wykorzystał go tylko żeby załatwić swoje sprawy i zrobił to bez Dextera bo wiedział, że ten się nie zgodzi w końcu ma swoje zasady ( kodeks). Widać planował to od początku bo koszula, która mu dał była upaprana krwią zwierzęcia a nie jego jak powiedział. Z drugiej strony daje gościowi który zajmuje się krwią na codzień i myśli że to przejdzie :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony daje gościowi który zajmuje się krwią na codzień i myśli że to przejdzie :)

No jakby nie było - przeszło... a raczej przeszłoby gdyby Miguel nie zaczął wzbudzać podejrzeń i nie sprowokował Dextera do sprawdzenia tego :P Chociaż w sumie, Dex z całą tą swoją nieufnością powinien sprawdzić tę koszulę zaraz po tym jak ją dostał, dziwiło mnie, że tego nie zrobił.

 

 

A ten motyw na końcu z rozwalaniem komisariatu i tym przepełnionym żądzą krwi wrzaskiem "MIGUEL!!!!" po prostu mnie zwalił z nóg :D Genialny, i później to... "Golfik jutro?" heh, ten serial jest po prostu niesamowity :P

 

Edytowane przez bezimienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na odpowiedz Dextera, ciekawe jaką da nauczke Miguelowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zakończenie jest genialne, przypomina momenty z six feet under(niby aktor się zgadza), ale w sumie wolałbym, żeby

wątek miguela-mordercy był pociągnięty trochę dłużej, a tutaj pierwsza akcja, morderstwo elen, dex się wkurza, pewno go zabije, koniec ;d

A masuoka mnie rozbił ;O

 

A jeśli chodzi o rozmiarowość, kupę seriali oglądałem w xvid asd gdzie 1 odcinek 42 min=120 mega, więc dla mnie nawet te 350 to była świetna jakość ;d Ale zawsze można przerobić te odcinki we własnym zakresie.

Edytowane przez coo84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jakby nie było - przeszło... a raczej przeszłoby gdyby Miguel nie zaczął wzbudzać podejrzeń i nie sprowokował Dextera do sprawdzenia tego :P Chociaż w sumie, Dex z całą tą swoją nieufnością powinien sprawdzić tę koszulę zaraz po tym jak ją dostał, dziwiło mnie, że tego nie zrobił.

 

 

A ten motyw na końcu z rozwalaniem komisariatu i tym przepełnionym żądzą krwi wrzaskiem "MIGUEL!!!!" po prostu mnie zwalił z nóg :D Genialny, i później to... "Golfik jutro?" heh, ten serial jest po prostu niesamowity :P

Chyba się nie spodziewał że Miguel może mu przynieść coś takiego...

 

a co do spojlera to: świetna scena, na początku sobie pomyślałem wtf, a potem wpada miguel i golfik ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Myślę, że w finale sezonu Dex może zabić Miguela :P. W końcu ten go oszukał, no i przede wszystkim ma na swoim koncie zabójstwo niewinnej osoby.

 

 

Odcinek świetny :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

pewne jest, ze Dex... przezyje :P

dziwnie sie oglada, jak wiadomo, ze szykuja juz 2 kolejne serie... :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w finale sezonu Dex może zabić Miguela :P. W końcu ten go oszukał, no i przede wszystkim ma na swoim koncie zabójstwo niewinnej osoby.

"Ale to już było i nie wróci więcej

I choć tyle się zdarzyło to do przodu[...]" :gitarzysta::dj:

 

:E

 

To by był bardzo podobny motyw jak w drugiej serii, mogliby wymyślić coś oryginalnego. Co nie zmienia faktu, że takie zakończenie jest bardzo prawdopodobne.

 

dziwnie sie oglada, jak wiadomo, ze szykuja juz 2 kolejne serie... :P

Jak to tak? Znaczy się ma być pięć sezonów?... :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet666

Świetny odcinek. Wie ktoś ile będzie miał epów ten sezon? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah...a jak Dexter bedzie zabijal Miguela to mu zdazy powiedziec: to ja zabilem twojego brata :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delete.

Edytowane przez januszxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odcinek świetny! Rewelacja jak na ten sezon ;) robi się coraz ciekawiej, lubię ostatnie odcinki sezonów :E

macie info czy robią już 4 sezon? czy dopiero w planach?

Edytowane przez Ananas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ananas:

 

cytat:

Stacja Showtime sprawiła dzisiaj swoim widzom sporą i bardzo przyjemną niespodziankę. We wtorek rano ogłoszono bowiem oficjalnie, że powstaną kolejne sezonu serialu "Dexter"!
Stacja ogłosiła, że zamówiła czwarty i piąty sezon, które będą liczyć po dwanaście epizodów. Produkcja 4. serii ruszy już wiosną 2009 roku.

- Ogromny sukces "Dextera" jest hołdem dla całej obsady, zespołu produkcyjnego, Jeff'a Lindsay'a (autora książek o głównym bohaterze) i talentu Michael'a C. Hall'a - przyznał cytowany przez TVGuide Robert Greenblatt, prezydent stacji Showtime.

Aktualnie w Stanach Zjednoczonych emitowany jest 3. sezon "Dextera". W Polsce zaś pierwszy, co tydzień we wtorek na antenie TVN.

 

źródło:showtv.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie sam nie wiem czy to dobrze, że będą kolejne sezony. Nie wiem czy utrzymają do końca wysoki poziom. Żeby tylko z braku pomysłów nie zmieniło się to w jakiś przeciętny, przewidywalny i nudny serial sensacyjny. No ale na razie trzy sezony wyszły świetne więc jest nadzieja. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delete.

Edytowane przez januszxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak to zazwyczaj jest (chociaż nie zawsze) - jest dobry serial, to jest wysoka oglądalność, jest wysoka oglądalność, to są duże pieniądze, są duże pieniądze, to są kolejne sezony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O nie, tylko nie to. Miałem obawy co do trzeciego sezonu (niesłuszne jak się teraz okazuje) ale czwarty i piąty sezon? OMG, żeby nie zrobili z tego jakiegoś tasiemca i zniszczyli świetny serial. Chociaż kto wie... :hmm:

Taki lost czy prison break większy tasiemiec jak na razie. :P

A dexter ma tylko 12 epów w jednym.

 

Ja z przyjemnością obejrzę jeszcze dwa sezony. :D

 

misiutychy dzieki za info

 

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie martwił o następne sezony, chociaż końcówka obecnego będzie już niestety formalnością :((

 

W Dex'ie jest o tyle dobrze, że sezon stanowi pewną całość i każdy kolejny ma swój własny, spójny wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak się dowiedziałem, że kręcą 3 sezon to miałem pewne obawy. Jak się okazało - niepotrzebnie, i mam nadzieję, że teraz będzie tak samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się nie martwił o następne sezony, chociaż końcówka obecnego będzie już niestety formalnością :((

 

W Dex'ie jest o tyle dobrze, że sezon stanowi pewną całość i każdy kolejny ma swój własny, spójny wątek.

Mam nadzieję że się oboje mylimy i w tym sezonie nie będzie takiej formalności. Przydało by się coś czego się na prawdę nikt nie spodziewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety tak to zazwyczaj jest (chociaż nie zawsze) - jest dobry serial, to jest wysoka oglądalność, jest wysoka oglądalność, to są duże pieniądze, są duże pieniądze, to są kolejne sezony.

Afair showtime to płatna stacja, więc tam pieniądze nie zależą aż tak badzo od oglądalności dextera ;d

 

A co do taśmowania, nie mylcie seriali z operami mydlanymi, pomijajac niehlubny przykład prison brejka większość seriali które oglądałem miały nawet lepsze kolejne sezony niż poprzednie(6fu, supernatural, losty połowicznie, weeds i jeszcze inne)

 

Ja mam nadzieję na powtórkę z poprzedniego roku(tzn 2 ostatnie odcinki od razu po 2x10 : ))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ten ciag lepszych nastepnych sezonow od poprzednich wpisuje sie tez The Shield - perelka. Zostal 1 odcinek i koniec 7 sezonowej opowiesci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...