Skocz do zawartości
janofon

Command & Conquer 3: Wojny o tyberium

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra dodany, tylko zatwierdź.

Jestem :]

Może głupie pytanie i nie wypada, ale jak zarejestrować grę? EReg nie działa, a oficjalnej stronie nie ma C&C3 do wybrania :kwasny: .

Mialem ten sam problem. Na desktopie po wlaczeniu EReg wyskakiwal blad ze program wykonal nieprawidlowa operacje. Zainstalowalem tez gre na laptopie, zeby sprawdzic czy w ogole sie uruchomi i tutaj z rejestracja nie bylo zadnego problemu.

 

wiadomo moze kiedy ma wyjsc nastepny patch, ktory dodaje mury ?... slyszalem ze ma byc... bo ta gra bez murow jakas taka uboa...kazdy moze wjechac kiedy chce... ;x

To nie Supreme Commander. Nie ma czasu na takie bzdury jak mury :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem :]

 

Mialem ten sam problem. Na desktopie po wlaczeniu EReg wyskakiwal blad ze program wykonal nieprawidlowa operacje. Zainstalowalem tez gre na laptopie, zeby sprawdzic czy w ogole sie uruchomi i tutaj z rejestracja nie bylo zadnego problemu.

To nie Supreme Commander. Nie ma czasu na takie bzdury jak mury :P

Oj mury się przydają i to bardzo, sam na nie czekam. Bo tak to fanatycy przechodza przez baze jak przez sito, a tak to mury muszą najpierw zniszczyć. A że znany jestem z budowania 6 warstw murów to wiecie - fanatykom wstęp wzbroniony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha! nareszcie polozylem kampanie gdi, zaraz sie zabieram za nod :D

 

ale najpierw sprobuje wgrac patche i zerknac co to jest to multi :) (pewnie przegram pierwsza, bo jestem noga w tym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
haha! nareszcie polozylem kampanie gdi, zaraz sie zabieram za nod :D

 

ale najpierw sprobuje wgrac patche i zerknac co to jest to multi :) (pewnie przegram pierwsza, bo jestem noga w tym)

:E nie bądź mięcioch! :E masz wygrać ;)

 

Mialem ten sam problem. Na desktopie po wlaczeniu EReg wyskakiwal blad ze program wykonal nieprawidlowa operacje. Zainstalowalem tez gre na laptopie, zeby sprawdzic czy w ogole sie uruchomi i tutaj z rejestracja nie bylo zadnego problemu.

Jak ktoś obada czemu EAreg się wypiernicza to zapodajcie to tu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyna gra, w ktora gralem w multi, to starcraft w pracy :P i nie bylem najlepszy... zobaczymy, walne pare baz, zaczne bombardowac i produkowac mamuty... zobaczymy co z tego bedzie, bo pewnie padne od ion cannona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Murów nie będzie (oprócz kampanii) - informacja od Predatora (pracownik EA) ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedyna gra, w ktora gralem w multi, to starcraft w pracy :P i nie bylem najlepszy... zobaczymy, walne pare baz, zaczne bombardowac i produkowac mamuty... zobaczymy co z tego bedzie, bo pewnie padne od ion cannona...

Wiesz w multi Ion Cannon to zbędny badziew. Chyba, że masz kupe czasu/kasy/grasz z lamą :P W tym czasie wyprodukujesz enginera, z 20 predator tanków i enginerem przejmiesz ten budynek od impulsu elektromagnetycznego wyłączając temu nieszczęśnikowi prąd i przyczajonymi obok jego bazy natychmiast dokonujesz ataku, lub przejęcia jego bazy ;)

 

Murów nie będzie (oprócz kampanii) - informacja od Predatora (pracownik EA) ;) .

Buuuu :(

 

Edit:

Dobra idę węgiel wrzucać, za 15 minut będę

Edytowane przez ziCk_lodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
We are Polish clan of one of best Polish forums about computers. We will try to being better than other clans and get first place. Enjoy and Good Luck!

We are polish clan from one of the best computer forum.

dalej zmienilbym na: We are trying to beat all of You !

i taka mala uwaga co do zakonczenia, mowisz: staramy sie pobic was wszystkich a na koncu dodajesz - baw sie dobrze i powodzenia. troche sie to kupy nie trzyma. pomysl raz jeszcze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh... patchowanie mi sie zacina :/ nie wiem dlaczego, ale kazdy patcher jest tak samo nedzny, ide szukac w sieci gotowych plikow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz w multi Ion Cannon to zbędny badziew. Chyba, że masz kupe czasu/kasy/grasz z lamą :P W tym czasie wyprodukujesz enginera, z 20 predator tanków i enginerem przejmiesz ten budynek od impulsu elektromagnetycznego wyłączając temu nieszczęśnikowi prąd i przyczajonymi obok jego bazy natychmiast dokonujesz ataku, lub przejęcia jego bazy ;)

hehe, dobry plan ale jak grasz z kims dobrym w multi to prawie niewykonalny. zaczyna sie od stawiania obrony i od razu budowy jednostek do ataku. jak ktos gra szybko to raczej nie dasz rady przejac jego budynku bo bedzie mial juz jakas defensywe. i bardzo wazne jest obstawienie bazy mozliwie z kazdej strony bo najlepiej jest atakowac z boku, czasc graczy nie spodziewa sie ataku od tylu np.

tak gralem w generals online i z reguly sie sprawdzalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe, dobry plan ale jak grasz z kims dobrym w multi to prawie niewykonalny. zaczyna sie od stawiania obrony i od razu budowy jednostek do ataku. jak ktos gra szybko to raczej nie dasz rady przejac jego budynku bo bedzie mial juz jakas defensywe.

Na malych mapach mozna przejac szybkiego expa co daje nam ogromnego kopa :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie będzie mi dane zagrać w multi... przerobiłem już wszystkie znane sposoby i brzydko mówiąc: DUPA! :kwasny: . Mam jeszcze Generalsa na dysku - tutaj program do rejestracji dziala :mad: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam klopot z patchem... moze ktos z was wie, gdzie moge znalesc patch 1.02?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam klopot z patchem... moze ktos z was wie, gdzie moge znalesc patch 1.02?

Włączasz w autostarcie sprawdzanie aktualizacji i ściąga patcha

 

Chyba nie będzie mi dane zagrać w multi... przerobiłem już wszystkie znane sposoby i brzydko mówiąc: DUPA! :kwasny: . Mam jeszcze Generalsa na dysku - tutaj program do rejestracji dziala :mad: .

Może pójdź do kogoś i spróbuj zarejestrować - tak jak muchacho

 

hehe, dobry plan ale jak grasz z kims dobrym w multi to prawie niewykonalny. zaczyna sie od stawiania obrony i od razu budowy jednostek do ataku. jak ktos gra szybko to raczej nie dasz rady przejac jego budynku bo bedzie mial juz jakas defensywe. i bardzo wazne jest obstawienie bazy mozliwie z kazdej strony bo najlepiej jest atakowac z boku, czasc graczy nie spodziewa sie ataku od tylu np.

tak gralem w generals online i z reguly sie sprawdzalo.

wszystko się robi jednocześnie. Na start potrzebny command post, 2 rafinerie, 2-3 koszary i ze 2 dźwigi - tak żeby można było wszystko robić jednocześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Murów nie będzie (oprócz kampanii) - informacja od Predatora (pracownik EA) ;) .

 

niezla sciema...EA mowilo ze mury moga zostac dodane w kolejnym patchu...a wiesz dlaczego mury w grze sie nie znalazly ?... bo dwoch beta testerow ich nie uzywalo i tylko dlatego - to nie jest powod by dla dwoch debili usuwac mury(w becie podobno byly) tak wiec mury napewno beda bo to informacja od EA !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez downloadera sciagalem (i w koncu sciagnalem :/ ) ale byl z tym problem, dlatego szukalem innego zrodla...

 

 

a z drugiej strony, po chwili w multi mi sie wysypuje gra -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niezla sciema...EA mowilo ze mury moga zostac dodane w kolejnym patchu...a wiesz dlaczego mury w grze sie nie znalazly ?... bo dwoch beta testerow ich nie uzywalo i tylko dlatego - to nie jest powod by dla dwoch debili usuwac mury(w becie podobno byly) tak wiec mury napewno beda bo to informacja od EA !

Znajdź sobie temat na oficjalnym forum o łatce 1.1 założonym przez Predatora. Ktoś spytał go tam czy planują dodać mury - odpowiedź była negatywna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj sobie możecie obejrzeć starcie tytanów (pierwsza 10 bodajże :o ) i zobaczyć jak się gra 1 na 1 :cool: jak skończę prace na ogrodzie to sobie też obejrzę.

 

http://gamereplays.org/community/102_ET_No...in-t216828.html

 

swietna rozgrywka... szkoda ze ten od scrin zapomnial o jakiejkolwiek obronie przeciwpowietrznej :P

 

od poczatku wiedzialem, ze nod wygra, byl znacznie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra zainstalowane zpatchowane a teraz chce komus skopac pupke na multi i co? potrzebuje konta prawda? gdzie je stworzyc? ;)

 

 

dobra zalozylem konto : janekbossko

 

wiec zapraszam mozna mine zaproscic do przyjaciol :P

 

tylko mam problem za akzdym razem jak chce wlaczyc autodopasowanie i chce grac na necie to wychodzi mi od windy ;/ co jest?

 

 

ok musze przekierowac porty...jestem jzu w panelu mojego routera tylko teraz jakie porty mam przekierowac??

 

 

jendka dziala bez przekierowywania portow dostalem w pierwszym meczu takie baty ze szkoda gadac :E 6.30 dluga walka moj blad :(

Edytowane przez janekbossko84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania :P

 

-czy to gry przez LAN gra wymaga orginalnego cd keya?

 

-Jak gra chodzi na minimalnych ustawianiach na athlon 2000 ,512 ram i radeon 9600pro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki Online cos sie nie chca aktualizowac. Zagralem juz grubo ponda 10 meczy w swoim profilu nadal mam wpisane, ze rozgralem tylko 6 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w ostatniej misji GDI (tak mi się wydaje) - ufoludki nieźle cisną (w poprzednich misjach są problemy z jednym okrętem powietrznym to teraz wysyłają je hurtowo po kilka sztuk + gratis kilka tripodów) :E .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-czy to gry przez LAN gra wymaga orginalnego cd keya?

Co prawda można za jego pomocą grać w sieci lokalnej składającej się z kilku komputerów - program jednak sprawdza przy wchodzeniu w zakładkę "LAN", czy cd-key jest oryginalny czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @Pawelek6 Wycena 4080 pokazuje pewien agresywny trend, który raczej się z czasem powiększać (niestety). Ciekaw jestem jakby rynek GPU zachował się bez krypto szału... pewnie 4090 można byłoby nabyć w okolicy 3-4k.
    • Najtańsza opcja, 12600KF z outletu za nieco ponad 600zł, rok gwarancji sprzedawcy: https://allegro.pl/oferta/intel-core-i5-12600kf-outlet-15549715919
    • Zawsze się zastanawiałem czy Bethesda totalnie nie rozumie Fallouta, czy rozumie ale z premedytacją robi gry na swoją modłę, co kompletnie nie trzyma się kupy. Nie będę się rozdrabniać, bo zakładam większość ludzi wie co mam na myśli pisząc, że Fallout Bethesdowy to nie jest OG Fallout, ale jak myślicie - oni serio nie kumają, że gry (i teraz serial) z tej serii nie dzieją się w czasach post-apo, a post-post-apo? Czasy post-apo to moment od pierwszej minuty gdy spada pierwsza bomba atomowa do maksymalnie kilku, może kilkunastu lat później. Jest pogorzelisko, wasteland, upada cywilizacja i ludzie żyją praktycznie jak zwierzyna lub ludy zbieracko-łowieckie, z dnia na dzień. Ale do cholery te gry, czy serial, często dzieją się 150, 200 i więcej lat po wielkiej wojnie i ostatnich bombach. To już jest wystarczająca ilość czasu na mały reset cywilizacyjny, odgruzowanie wszystkiego, powrót do realtywnej normalności w zupełnie nowej rzeczywistości, pracę "8-16" i cywilizację raczkującą, ale cywilizację. A tutaj mamy 200 lat pon wojnie, a ludzie nadal żyją w "obozach" poskładanych z byle szajsu który zebrali z drogi, wszędzie burdel, gruz, życie w warunkach jakby serio dopiero tydzień temu skończyło się bombardowanie. Nigdy tego nie rozumiałem i nigdy nie zaakceptuje tego co Bethesda odpieprzyła z tą legendarną serią. Kto nigdy nie grał w Fallouta 1 i 2 ten serio nie wyobraża sobie nawet co traci pod kątem lore i spójności budowanego świata. 
    • https://youtu.be/zZ0E7JTiOP0?feature=shared Coś pięknego 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...