Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Leeloo

wieloryb +[18]

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy na to?

 

<a href=]http://cookie.hawk.net.pl/photos/others/pi...24393.jpg' alt='pi...24393.jpg'>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu raczej nie ma żadnego wieloryba... Moim zdaniem jest to rekin wielorybi na 99%

tu ma być obrazek:

 

rh.typus.JPG.

 

wrazie czego taki adres: http://www.flmnh.ufl.edu/fish/Gallery/Desc...rk/rh.typus.JPG

 

No ale dalej to się nie znam... Biologii nie miałem od 7 lat;) Może jakiś fotomontaż, ale pomysłu gratuluje - dział też dobry :E

 

 

 

[Edytowane: 30/5/2004 przez HILTI]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisal HILTI...to nie jest wieloryb :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak napisal HILTI...to nie jest wieloryb :E

A poza tym fotomontarz. Jeśłi to jest rekin wielorybi, to przecież samce ryb nie mają takiego narządu płciowego jak ssaki. W ogóle nie wiem skąd wzięli ten fragment zdjęcia, bo wielorybie przyrodzenie jest zupełnie inne (jak się ogląda filmy przyrodnicze, to się wie :E ) i musi dać się schować wewnątrz ciała wieloryba (inaczej przeszkadzałoby niemiłosiernie w pływaniu).

 

A tak poza tym: było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno mnie zastanawia... skoro 1 dm^3 jest litrem, to ten 'wieloryb' wywala z siebie za jednym razem 1800 litrów??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedno mnie zastanawia... skoro 1 dm^3 jest litrem, to ten 'wieloryb' wywala z siebie za jednym razem 1800 litrów??

trochę dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG :hallucine:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to lekcja biologii? czy dział humor?? a pozatym ja tego nie zmontowalam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to lekcja biologii? czy dział humor?? a pozatym ja tego nie zmontowalam :P

nie, matematyki :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylo, ale i tak robi wrazenie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wiecie ze wieloryb ma jadra gdzie jedno wazy 1 tone :) i dodam jeszcze ze przy jednej samicy zazwyczaj jest kilka samcow ale to nie znaczy ze pierwszy krtory ja pokryje zostanie faderem ;> bo cisnienie spermy nastepnego Pana wieloryba jest tak dyze ze wymywa sperme poprzednika :> no i na koniec pozdrowienia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...