Skocz do zawartości
Duchu

Anime - temat ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

Nie śmieszne, tylko prawdziwe. Marzenie każdego fana anime... :heu:

:E :E

 

Ja dobrze widzę, że to nie ma dostępu bezprzewodowego? Za tą cenę jeszcze mam kabel ciągnąć??? :o

:E:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę nie wiem za co się zabrać. Mam do wyboru:

  • Gungrave
  • Speed Grapher
  • Shikabane Hime + Shikabane Hime Kuro

 

i za chiny nie wiem za co się zabrać. Mimo wszystko kusi mnie Shikabane (nawet jeżeli jest mniej ambitne :P ).

 

A co do HDD: znam ten ból. Jeszcze trocha i będzie trza poszukać 3 dysku twardego. Tylko gdzie ja to upchnę to ja naprawdę nie wiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie śmieszne, tylko prawdziwe. Marzenie każdego fana anime... :heu:

:E :E

Jesooo! Popsułeś mi klimat EMO FOCHA! Jak mogłeś?! :foch:

:E :E :E

 

Ja dobrze widzę, że to nie ma dostępu bezprzewodowego? Za tą cenę jeszcze mam kabel ciągnąć??? :o

:E:P

Taniej wyjdzie 1 HDD zwykły o pojemności 1 TB. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dobrze widzę, że to nie ma dostępu bezprzewodowego? Za tą cenę jeszcze mam kabel ciągnąć??? :o

:E:P

Imo ładowanie do tego wifi czy innych bezprzewodowych nowinek nie ma sensu skoro i tak musisz to podłączyć pod zasilanie, wiec tak czy siak kabel musi być :E Jednak zawsze jest opcja podłączenia takiego zestawu pod router z Wifi i ukrycie go gdzieś w mało rzucającym się w oczy miejscu ;)

 

Dobrze że ja nie mam problemów z pojemnością dysków :)

 

Kurczę nie wiem za co się zabrać. Mam do wyboru:

  • Gungrave
  • Speed Grapher
  • Shikabane Hime + Shikabane Hime Kuro

 

i za chiny nie wiem za co się zabrać. Mimo wszystko kusi mnie Shikabane (nawet jeżeli jest mniej ambitne :P ).

O ile dobrze pamiętam to @Fire ostatni zachwalał Speed Grapher'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Imo ładowanie do tego wifi czy innych bezprzewodowych nowinek nie ma sensu skoro i tak musisz to podłączyć pod zasilanie, wiec tak czy siak kabel musi być :E Jednak zawsze jest opcja podłączenia takiego zestawu pod router z Wifi i ukrycie go gdzieś w mało rzucającym się w oczy miejscu ;)

 

Dobrze że ja nie mam problemów z pojemnością dysków :)

O właśnie, do tego piłem :P

Mając takie ustrojstwo wolałbym to upchnąć do szafy np. ... Albo do piwnicy, żeby ukradli za 15min ... :E :E :E

 

Na chwilę obecną też nie narzekam... W sumie nigdy nie narzekałem, bo od czego mam płytki? :E;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na chwilę obecną też nie narzekam... W sumie nigdy nie narzekałem, bo od czego mam płytki? :E;)

 

Że też chce Ci się nimi żonglować. :E

Trzeba będzie jakiś stos tego plastiku kupić, ech, i nim żonglować. :(

A potem się okaże, że i tak do żadnego anime nie wrócę. Ale ta świadomość, że są, och. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurczę nie wiem za co się zabrać. Mam do wyboru:

  • Gungrave
  • Speed Grapher
  • Shikabane Hime + Shikabane Hime Kuro

 

i za chiny nie wiem za co się zabrać. Mimo wszystko kusi mnie Shikabane (nawet jeżeli jest mniej ambitne :P ).

 

A co do HDD: znam ten ból. Jeszcze trocha i będzie trza poszukać 3 dysku twardego. Tylko gdzie ja to upchnę to ja naprawdę nie wiem :P

 

Gungrave. Niebanalna opowiesc, mozna wrecz powiedziec, ze to bardzo przypomina Mafie ;)

 

O ile dobrze pamiętam to @Fire ostatni zachwalał Speed Grapher'a ;)

Za duzo powiedziane. Przyjemne anime, ale nie jest czyms przelomowym. Ma lepsze na liscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli padło na Gungrave :E

 

Co do płytek to upierdliwe. Potem trza wiedzieć w którym pudełku, trza to wyciągnąć już nie wspomnę o miejscu zajmowanym przez takie płytki :P

 

Inna sprawa że teraz przeżuć z 350GB na płytki o pojemności 4.7GB z czego do wykorzystania 4.5GB a jeszcze trza przyjąć do wiadomości że i tak często tego nie da się w pełni wykorzystać. I później płyt idzie tyle że hoho + czas marnowany na nagrywanie itp. itd. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do płytek to upierdliwe. Potem trza wiedzieć w którym pudełku, trza to wyciągnąć już nie wspomnę o miejscu zajmowanym przez takie płytki :P

Ja tam wkładam do dvd boxów i drukuje okładki.

 

A potem się okaże, że i tak do żadnego anime nie wrócę. Ale ta świadomość, że są, och. :E

Też prawda. Za dużo serii jeszcze czeka na obejrzenie, a cały czas coś nowego wychodzi, nie ma czasu na re-watche, mimo to jakoś szkoda kasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dużej ilości na raz... Bo to trzeba systematycznie, a nie! :E

Żonglowanie... Oglądając jedną serię ile tych płytek przerzucę? I co jaki czas muszę "żonglować"? No właśnie... :E:P

U mnie to leży jak popadnie, bo służy tylko jako archiwum... Także koperty, pudełka małe i duże, kartki, karteczki... Ogólny burdel :E :E :E;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie śmieszne, tylko prawdziwe. Marzenie każdego fana anime... :heu:

:E :E

 

Ja dobrze widzę, że to nie ma dostępu bezprzewodowego? Za tą cenę jeszcze mam kabel ciągnąć??? :o

:E:P

No właśnie nie każdego :P bo to co jest w linku to jakaś lipa :P bez wifi-n to nie ma nawet o czym gadać :P

 

Kurczę nie wiem za co się zabrać. Mam do wyboru:

  • Gungrave
  • Speed Grapher
  • Shikabane Hime + Shikabane Hime Kuro

 

i za chiny nie wiem za co się zabrać. Mimo wszystko kusi mnie Shikabane (nawet jeżeli jest mniej ambitne :P ).

Te ostatnie możesz w ogóle usunąć z listy :P nie warte oglądania :/ a z tych dwóch pierwszych to szczególnie polecam GunGrave ;) bardzo mi się podobał. Samym klimatem powala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie każdego :P bo to co jest w linku to jakaś lipa :P bez wifi-n to nie ma nawet o czym gadać :P

Miałem na myśli tego typu urządzonka ogółem.

Czepiasz się! :whip::mad:

 

 

:E :E ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do dużej ilości na raz... Bo to trzeba systematycznie, a nie! :E

Żonglowanie... Oglądając jedną serię ile tych płytek przerzucę? I co jaki czas muszę "żonglować"? No właśnie... :E:P

U mnie to leży jak popadnie, bo służy tylko jako archiwum... Także koperty, pudełka małe i duże, kartki, karteczki... Ogólny burdel :E :E :E;)

 

A ja obecnie mam 100GB na dysku i co? :E

Żonglerem zostanę. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na chwilę obecną też nie narzekam... W sumie nigdy nie narzekałem, bo od czego mam płytki? :E;)

Ja znalazłem "złoty środek" :E po obejrzeniu automatycznie kasuje, a jak seria mi się spodobała to albo czekam na batch DVD/BD lub kupuje. Wszystko z zależności jak bardzo mi się podobało :) A wolne miejsce na dysku przeznaczam na pełne serie jak np Outlaw Star czy Sakura Diaries które czekają w kolejce do obejrzenia :E

 

Żonglowanie... Oglądając jedną serię ile tych płytek przerzucę? I co jaki czas muszę "żonglować"? No właśnie... :E:P

Jak by to był Bleach, Naruto lub One Piece o Detective Conan i innych tasiemcach nie wspominając to trochę by tych płytek było :E

 

Ale tutaj Crush ma racje. Za bardzo wyolbrzymiacie problem z żonglowaniem ;) Standardowo jedna seria mieści się na jednej, dwóch płytach dvd wiec w czym problem? :E

 

No właśnie nie każdego :P bo to co jest w linku to jakaś lipa :P bez wifi-n to nie ma nawet o czym gadać :P

Czepiasz się szczegółów :whip::E

Mi by samo wejście pod rj45 w tym cacku wystarczyło :E

 

Dziś urządzam sobie dzień nadrabiania zaległości z manga :) na początek poszły zaległe chaptery Koe de Oshigoto! i Nana to Kaoru :E W obu przypadkach historia rozwija się w bardzo dobrym kierunku :] W Nana to Kaoru niewiele brakowało żeby się pejczyk pojawił :lol2: jednak młody wie co robi i na początek tez bym wybrał taką strategie :E :E :P Natomiast z Koe de Oshigoto! naprawdę powinni zrobić anime :E Skoro Japończycy są tak szurnięci to ten tytuł zrobiłby furorę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak by to był Bleach, Naruto lub One Piece o Detective Conan i innych tasiemcach nie wspominając to trochę by tych płytek było :E

 

Problem w tym, że za dużo tych serii. :E

Stos 30 płytek bym musiał mieć, niektórzy pewnie więcej.

I problem w tym, że i tak nie wraca się do zachowany anime - najtrudniej jest je usunąć, potem już nie boli, aż tak mocno, jak przy usuwaniu. :E

 

Ale te emocje... Ten dramat... Zaznaczasz... Klikasz Delete... Tak? Nie? ... Tak! <Klik> NIE! NIE, NIE, NIE!

<Chwile głębokiej zadumy> ... Taaaak ~ :cold:

 

:E :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valkyria Chronicles - powiem wam, że jakby anime było tylko takie jak pierwsze 19 odcinków to bym powiedział, że jest przeciętne. Natomiast dzięki doskonałym odcinkom 20-26 jest znacznie lepiej. Nie spodziewałem się w żadnym razie tak doskonałych efektów i walk.

 

I co jeszcze ciekawe sądziłem, że będzie cały czas lekki klimat, a jednak później stało się dramatyczne i emocjonujące. Za to świetne zakończenie.

 

Jakby nie te dosyć przeciętne 19 odcinków to bym wyżej je ocenił, a tak będzie 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłem "złoty środek" :E po obejrzeniu automatycznie kasuje, a jak seria mi się spodobała to albo czekam na batch DVD/BD lub kupuje. Wszystko z zależności jak bardzo mi się podobało :) A wolne miejsce na dysku przeznaczam na pełne serie jak np Outlaw Star czy Sakura Diaries które czekają w kolejce do obejrzenia :E

 

 

Jak by to był Bleach, Naruto lub One Piece o Detective Conan i innych tasiemcach nie wspominając to trochę by tych płytek było :E

 

Ale tutaj Crush ma racje. Za bardzo wyolbrzymiacie problem z żonglowaniem ;) Standardowo jedna seria mieści się na jednej, dwóch płytach dvd wiec w czym problem? :E

No ja też zazwyczaj czekam na batch w jakiejś lepszej wersji :P

 

A co do Bleach'a i jemu podobnych...

Bo to się wypala tylko godne powtórzenia odcinki... Czyli w przypadku Bleach'a... Koło 60? :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mozna od tego odejsc :]

Dyskutujesz są ze sobą? :hmm::E

Widzę że wsiąkłeś w tytuł tak samo jak to opisałem parę postów wcześniej :) Pociesze cię. Do samego końca trudno Ci się będzie oderwać :]

 

A co do Bleach'a i jemu podobnych...

Bo to się wypala tylko godne powtórzenia odcinki... Czyli w przypadku Bleach'a... Koło 60? :E :E

60 odcinków? Zmieściłbym się na jednej płycie

nagrywając początek, bankai, wzmiankę o wizardach i na walce z Grimmjow

bym zakończył :E reszta jest zbędna :E chociaz nie... nagrał bym jeszcze to gdzie Inoue kilkanaście razy powtarza "kurosaki-kun" tylko teraz nie wiem czy to było juz w anime :hmm::E :E

 

A wracając do naszej rozmowy o dyskach i braku miejsca to niektórzy radzą sobie w taki sposób http://i49.tinypic.com/2a4s58w.jpg, http://i45.tinypic.com/14e8cwx.jpg :hahaha:

 

Edit: Nie zastanawiało was nigdy kim są ci co z ukrycia przeglądają temat? :E 14 użytkownik(ów) przegląda ten temat (13 gości i 0 anonimowych użytkowników) :E

Edytowane przez Randome

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
60 odcinków? Zmieściłbym się na jednej płycie

nagrywając początek, bankai, wzmiankę o wizardach i na walce z Grimmjow

bym zakończył :E reszta jest zbędna :E chociaz nie... nagrał bym jeszcze to gdzie Inoue kilkanaście razy powtarza "kurosaki-kun" tylko teraz nie wiem czy to było juz w anime :hmm::E :E

 

A wracając do naszej rozmowy o dyskach i braku miejsca to niektórzy radzą sobie w taki sposób http://i49.tinypic.com/2a4s58w.jpg, http://i45.tinypic.com/14e8cwx.jpg :hahaha:

 

Edit: Nie zastanawiało was nigdy kim są ci co z ukrycia przeglądają temat? :E 14 użytkownik(ów) przegląda ten temat (13 gości i 0 anonimowych użytkowników) :E

 

Cały początek i Soul Society było IMO fajne :E Trening u Vizard'ów i przemiana, walka z Grimm'em bez i z maską, walka z Grimm'em w HM... i to tyle? :E Zakładam, że walka z EmoBat'em będzie ciekawa... :E

 

 

 

Na pierwszym zdjęciu masz ubrudzoną czymś ścianę... :brow:

:E :E :E;)

Ciekawy pomysł z tym Lego nawet :E

 

 

Zastanawiało. Nawet chciałem kiedyś zaapelować o rejestrację... :E:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy dylemat animowca (swoja drogą jak nazwać kogoś oglądającego anime jednym słowem?). Zostawic, może będzie re-watch, a jak nie to chociaż tak z nostalgii.

Osobiście posiadam parę tych serii na dysku. Choć jestem pewien, że re-watch'a nie będzie, to jakoś szkoda tak wyrzucić. Chociaż oglądając choćby DBKAI w HD, to nie bardzo da się to zgrać na płytki (około 10 odcinków na jedną płytkę w 720p). Sam nie wiem jak to rozwiążę, póki co miejsce jeszcze jest :P

 

Co do Bleacha:

Pierwsza saga z ratowaniem Rukii była świetna (chyba nikt się nie obrazi jeśli nazwę to sagą).

Pomysł z Vaizardami nieco odświeżył temat i podsycił apetyty po nieudanych fillerach (a czy są w ogóle jakieś udane?). Walka z Grimmjowem iii... koniec, kolejne fillery. No chyba, że znawcy mangi odruchowo odrzucają najnowsze wątki. Chociaż IMO już te walki z czołową espadą były słabe. Ostatni chapter mi się jednak podobał, Aizen wreszcie zmuszony do walki, ciekawe co tam jeszcze wymyślą :question: (pytanie retoryczne)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(swoja drogą jak nazwać kogoś oglądającego anime jednym słowem?)

Otaku :cool:

 

Co do Bleacha:

Pierwsza saga z ratowaniem Rukii była świetna (chyba nikt się nie obrazi jeśli nazwę to sagą).

Pomysł z Vaizardami nieco odświeżył temat i podsycił apetyty po nieudanych fillerach (a czy są w ogóle jakieś udane?). Walka z Grimmjowem iii... koniec, kolejne fillery. No chyba, że znawcy mangi odruchowo odrzucają najnowsze wątki. Chociaż IMO już te walki z czołową espadą były słabe. Ostatni chapter mi się jednak podobał, Aizen wreszcie zmuszony do walki, ciekawe co tam jeszcze wymyślą :question: (pytanie retoryczne)

 

Ja wiem czy on został zmuszony do walki? On się bardziej bawi niż walczy... :E;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały początek i Soul Society było IMO fajne :E Trening u Vizard'ów i przemiana, walka z Grimm'em bez i z maską, walka z Grimm'em w HM... i to tyle? :E Zakładam, że walka z EmoBat'em będzie ciekawa... :E

 

Na początku bleacha męczyły mnie odcinki po tym jak ichigo odzyskał moce aż do czasu kiedy dostali się w bańce do SS

chciałem wtedy nawet to dropnąc :E

 

Na pierwszym zdjęciu masz ubrudzoną czymś ścianę... :brow:

:E :E :E;)

Ciekawy pomysł z tym Lego nawet :E

Zdjęcia nie moje :P Zapisałem je podczas jednej z ostatnich burzliwych dyskusji na IRC #thoranime na temat "dlaczego wasze pliki muszą tyle miejsca zajmować" :lol2: żebyś wiedział ile niektórzy potrafią dysków pod kompa podłączyć :E

 

Zastanawiało. Nawet chciałem kiedyś zaapelować o rejestrację... :E:P

Może ktoś się zarejestruje jak zobaczą ze się o nich dyskutuje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku bleacha męczyły mnie odcinki po tym jak ichigo odzyskał moce aż do czasu kiedy dostali się w bańce do SS

chciałem wtedy nawet to dropnąc :E

Wiadomo, bywały słabsze ep'y... Ale jako całość i tak było to fajne.

A teraz? Odcinki "główne" są nudniejsze/głupsze niż "przejściowe" o których pisałeś w spoilerze... :E

 

 

Zdjęcia nie moje :P Zapisałem je podczas jednej z ostatnich burzliwych dyskusji na IRC #thoranime na temat "dlaczego wasze pliki muszą tyle miejsca zajmować" :lol2: żebyś wiedział ile niektórzy potrafią dysków pod kompa podłączyć :E

Wiem, żartowałem :E

Thora... Orgia dla oczu i katastrofa dla dysku :E :E :E

 

Może ktoś się zarejestruje jak zobaczą ze się o nich dyskutuje :E

Było 13, są 3... Good job :thumbup: :thumbup: :E :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...