Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Coxville

Wojnę czas zacząć...

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie. jak sie uzywa latajacej sondy naprawczej? :E pomimo odblokowania, nie potrafie jej uzyc..

Musisz wyciągnąć urządzenie naprawcze namierzyć na cel a następnie kliknąć prawym przycisakiem myszki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musisz wyciągnąć urządzenie naprawcze namierzyć na cel a następnie kliknąć prawym przycisakiem myszki :)

zaraz sproboje..

wlasnie tak robilem... hmm moze za daleko celu bylem? :brow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zaraz sproboje..

wlasnie tak robilem... hmm moze za daleko celu bylem? :brow:

No innej opcji nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jakiej zasadzie są podliczane punkty i dawane nagrody? Najwiecej wlasnie gralem enginem ale raczej tylko GDF. Mam u Stroggow nagrody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A na jakiej zasadzie są podliczane punkty i dawane nagrody? Najwiecej wlasnie gralem enginem ale raczej tylko GDF. Mam u Stroggow nagrody?

nagrody sa uniwersalne. nie ma znaczenia ktora ze stron grasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nagrody sa uniwersalne. nie ma znaczenia ktora ze stron grasz.

nie wszystki :Up_to_s:

inz. GDF nie ma sondy naprawczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówi bluebart. Nie wszystkie. Przykładowo dla medyka jest nabijanie jednej ze statystyk skrzynia z ekwipunkiem, a stroggowy technik jej nie posiada. :] Albo na odwrót - spawn host dla technika, a dla medyka - jajco. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale chodzi mi o to, czy jak długo biegałem jako Eng GDF, to czy będę miał sondy naprawcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra, ale chodzi mi o to, czy jak długo biegałem jako Eng GDF, to czy będę miał sondy naprawcze?

nie nie będziesz mieć sondy naprawczej dopiero po iluś tam zdobytych punktach doświadczenia ale i to tylko u strogów a nie u gdf ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kazdej kampani zbierasz punkty od nowa.

przy dobrych wiatrach zazwyczaj na 2 mapie ma sie komplet 4 gwiazdek dla enga ;)

 

gdzies tutaj na forum byly opisane wszystkie nagrady dla kazdej z klas. poszukaj to moze znajdziesz :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wszystki :Up_to_s:

inz. GDF nie ma sondy naprawczej.

myslalem ze chodzi mu o medale ;)

 

a stroggowie i tak rzadza :borgwinkani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet666

Nie będę w stanie grać ze względu na mój stan zdrowotny i najprawdopodobniej częste wizyty w szpitalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie będę w stanie grać ze względu na mój stan zdrowotny i najprawdopodobniej częste wizyty w szpitalu.

Hmm... przez wizyty nie będziesz mógł grać? Czy choroba poważna, na tyle, że nie pozwala Ci grać? Pytam z ciekawości, nie musisz odpowiadać, jak nie chcesz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet666
Hmm... przez wizyty nie będziesz mógł grać? Czy choroba poważna, na tyle, że nie pozwala Ci grać? Pytam z ciekawości, nie musisz odpowiadać, jak nie chcesz. :)

Dopadła mnie dość nieciekawa sprawa, a mianowicie rak kości. A gra już przyszła, ale chęć na granie odeszła momentalnie.

http://forum.pclab.pl/t358575.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dopadła mnie dość nieciekawa sprawa, a mianowicie rak kości. A gra już przyszła, ale chęć na granie odeszła momentalnie.

http://forum.pclab.pl/t358575.html

mysle ze powinienes w jak najwiekszym stopniu normalnie zyc.. tak najlawiej sie walczy z choroba (wiem cos o tym, bo jedna osoba z rodziny miala raka i sobie z nim poradzila :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dopadła mnie dość nieciekawa sprawa, a mianowicie rak kości. A gra już przyszła, ale chęć na granie odeszła momentalnie.

http://forum.pclab.pl/t358575.html

 

 

Chęć do gry odchodzi i przychodzi na nowo każdemu, tak jak napisał nofink, podejdź go psychologicznie!

uporaj się ze swoją nieciekawą sprawą i widzę cie w grze i na treningach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

istnieje jakies zangielszczenie quake wars? szczerze mowiac zaczyna mi przeszkadzac polska wersja.. nie potrafie dogadac sie z graczami z zagranicy, bo nie wiem jak sie nazywaja bronie, pojazdy itp ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
istnieje jakies zangielszczenie quake wars? szczerze mowiac zaczyna mi przeszkadzac polska wersja.. nie potrafie dogadac sie z graczami z zagranicy, bo nie wiem jak sie nazywaja bronie, pojazdy itp ;/

 

masz instrukcje na PM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet666

Zainstalowałem dzisiaj QW. Te głosy polskie to jakaś totalna porażka, no ale co tam. Gra jest przednia. Niezbyt jeszcze wiem o co chodzi (ale się dowiem), po prostu fragowałem. W weekend jakby któryś z was miał czas, to byłbym wdzięczny za poddanie mnie jakimś naukom. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zainstalowałem dzisiaj QW. Te głosy polskie to jakaś totalna porażka, no ale co tam. Gra jest przednia. Niezbyt jeszcze wiem o co chodzi (ale się dowiem), po prostu fragowałem. W weekend jakby któryś z was miał czas, to byłbym wdzięczny za poddanie mnie jakimś naukom. :)

 

Niedługo będziemy mieć własny server więc na treningach mile widziany, po zatym Opalen gdzieś już to pisał, że ts obowiązkowy :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zainstalowałem dzisiaj QW. Te głosy polskie to jakaś totalna porażka, no ale co tam. Gra jest przednia. Niezbyt jeszcze wiem o co chodzi (ale się dowiem), po prostu fragowałem. W weekend jakby któryś z was miał czas, to byłbym wdzięczny za poddanie mnie jakimś naukom. :)

ja po miesiacu, zangielszczylem gre. Teraz jest o wiele,wiele lepiej :thumbup: podaj jakiego masz nicka w grze, bede staral sie do Ciebie wbic, jak bedziesz grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chcialem pisac posta jednego pod drugim wiem napisze tutaj.

 

 

UWAGA

prosze aby rejestrowac sie podajac nicka z tego forum a nie wymyslac nowe.

osoba ktora zarejestrowala sie jako "franek" na aktywacje konta nie ma co liczyc

 

na PW prosze wyslac mi kto tak sie zarejestrowal to zmienie nicka na wlasciwy i aktywuje konto.

 

sryy za OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to rzeczywisice jakis franek, co pomylil fora? :hmm:

 

 

 

 

 

 

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie chcialem pisac posta jednego pod drugim wiem napisze tutaj.

 

 

<FONT size="5">

UWAGA

prosze aby rejestrowac sie podajac nicka z tego forum a nie wymyslac nowe.

osoba ktora zarejestrowala sie jako "franek" na aktywacje konta nie ma co liczyc

 

na PW prosze wyslac mi kto tak sie zarejestrowal to zmienie nicka na wlasciwy i aktywuje konto.

 

sryy za OT.

 

Franek to ja, sprawdzam czujnosc admina bo forum ma byc zamkniete :cool:  i zanim napisze tam super taktyki  musialem miec pewnosc :lol2:  Mozesz go smialo wyjeb.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nie no, skupiam się na rozgrywce 🤭 rozwinąłem sobie dodatkowo lepsze parowanie i unik no ale jednak nie mam takiej wprawy, może z czasem jak się wkręcę bardziej to zmienię na normalny tryb 
    • Konfa się połączyła z szurią z PJJ na wybory do PE . Jeszcze nie tak dawno na wybory samorządowe współpracowali z Bezpartyjnymi Samorządowcami. https://medianarodowe.com/2024/04/26/pilne-konfederacja-i-pjj-ida-razem-do-parlamentu-europejskiego/
    • Potwierdzenie, Polska to bogaty kraj
    • W ogóle nikt nie zwalcza, bo ściganie takich historii przy niedoborze policjantów jest mega ciężkie. O czym wiedzą przede wszystkim kombinatorzy i naciągacze, więc w myśl zasady złap mnie jeśli potrafisz będą się ciągać miesiącami po komendach a i tak im nic nikt nie będzie miał czasu udowodnić. No chyba, że poleci proceder na większa skalę to wtedy tak. Co do zakupów, od lat wielu nawet na allegro, o ile nie kupuję od FIRMY, to nie kupuję nic z wysyłką. Wszystko OO, tak samo na OLX. Widzę nawet super ofertę na grafikę z drugiej strony Polski - no trudno, nie będę gnał 500km  ale nie dam się naciągnąć jak pierwszy naiwny. Nie sprzedaję też nic, prócz może płyt na PS5/XBX, przez allegro z wysyłką - bo jeżeli ktos przy mnie odpali, sprawdzi czy wszystko działa - super, zabieraj i idź co dalej z tym zrobisz Twój problem. Jakieś 4 lata temu wymieniałem się gościem ze śląska na laptopy - ja Macbooka pro jeszcze na i5, on ASUSa ROG G15. Spotkaliśmy się w pół drogi, jakoś na A4 na jakiejś stacji - pół godziny testów po każdej ze stron, pasuje, biere  Co się okazało? Majster wziął i dzień później spartolił przywracanie ustawień do 0 w macbooku i później pisał do mnie z 2-3 dni, ale wziął na klatę i musiał oddać do apple spotu na przywracanie ori systemu - bo przy mnie działało wszystko. Co namieszał  w bootloaderze, jego sprawa. Gdybym wysłał? Diabli wiedzą, mógłby się wykpić.
    • Chyba się IGN kliki przestały zgadzać, że wypuścili taki poradnik  Co jak co ale stroje w takiej jakości to ja bym chciał zobaczyć w GTA VI bo Stellar Blade naprawdę nie ma się czego wstydzić.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...