Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marc1551

Szukam gier w które można z przyjemnością grać na kierownicy

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ,jak znacie to proszę o tytuły gier ,takie w które można grać na kierownicy czyt.lepiej na kierownicy niż na klawie :E

 

Nie tylko o symulatorach mowa :)

 

Aktualnie mam :

 

rFactor ,Race Driver : Grid ,GTR 2 ,Test Drive Unlimited

 

Czy są jakieś inne ,najlepiej ,żeby była kamera od środka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem :P LFS też mam

 

Richard dobry ? Bo nie chcę ,żeby wyszło tak ,że kierownicą muszę 20x machać żeby zrobił skręt :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na kierownicy BARDZO fajnie się grało w Drifty w NFS U2. Średnia wyników poszła o ok 60% w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na kierownicy grałem w Need For Speed'y i grało się zarąbiście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie jakieś porównania NFS-ów + Kiera ?

 

Chodzi o to ,żebyście napisali w jakie NFS-y najlepiej się grało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RACE: The WTCC Game i TDU wg mnie najlepsze gry do kierowniczek :) WTCC realizm a TDU przyjemnosc z jazdy ;) A skoro, ze grałes w TDU to polecam WTCC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi najlepiej się grało w Most Wanted i U2 też nieźle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciupnij se w nfs u2 na kierownicy zabawa przednia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... kupiłem sobie 2 tygodnie temu kiere i bardzo fajnie mi sie grało w:

-TDU

-Grid (drift)

-Dirt

polecam te gierki na kierownice przyjemnie i fajnie się gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LFS

rFactor (mody na drifting + g25 :lovin: )

GT Legends

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria NFS oprócz Carbon'a, ProStereeta. Chociaż to symulatory ale bardzo dobre gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, NFS Most Wanted też był fajny na kierownicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O właśnie, NFS Most Wanted też był fajny na kierownicy :)

NFS MW był najlepszy z wszystkich pod kierunkiem gry a tuningu U2 :)

 

PS. Przejdź FIFE na kierownicy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się przejść FIFE, jeżeli kierownica posiada "wbudowanego" pada, czyli strzałki na kierownicy. :D

 

PS. Richard Burn Rally naprawde świetna gra. Jeszcze spróbuj zagrać w Rally Champiosnhip, świetnie się tam gra bo są naprawde długie odcinki specjalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Race the WTTC game + dodatek to taki GTR 2 z ulepszona grafika ... Co oczywiscie oznacza bardzo dobra gre.

Richard burns rally to dobra opcja. Niestety grafika juz nie ta ale jesli to sie przeboleje to gra sie dobrze.

Byla tez polska gra z bardzo przyjemna grafika i niezlym realizmem a nazywala sie bodajrze xpand rally ?

 

Osobiscie odradzam wszelkie NFSy. W typowo arcadowych wyscigach jakos niewiele kierownica dodaje do wrazen podczas jazdy moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tam fifa moi koledzy grali na kierownicy w cs'a.

 

zagraj jeszcze w dirta na kierownicy i u2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nfs'ów to najlepiej mi się grało w U2 no i w undercovera też się całkiem fajnie gra.

 

O i mam pytanie co do tego rFactor ta gra jest darmowa czy się wykupuje licencje tak jak w LFS ? Bo znalazłem na stronie oficjalnej download .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Do tego adaptera.  
    • Dziś PC to taki świecący w RGB mocno drogi piecyk grzewczy. Jakby mi ktoś powiedział 20 lat temu ze PC w 2020 nawet dyski twarde będą mogły się przegrzewać i będą potrzebować radiatorów to bym chyba padł ze śmiechu. A dziś... 🤣🤣🤣 GPU na granicy poboru mocy żelazek, CPU które są tak wyżyłowane, że umierają na stockowych ustawieniach (tak to o tobie Intelu i twoich zdychających i9/i7 13 i 14 serii) i wszytko plonie jak ogień w wigilijny wieczór
    • Do tego dysku, czy do tego adaptera? Czego dokładnie oczekujesz?
    • U NV przez lata wygląda to mniej więcej tak: - segment niski to wszystko do x4xx, - segment średni od x5xx do x6xx, - segment wyższy od x7xx do x8xx, - dla entuzjastów od x8xx Ultra/GTX/Ti wzwyż. Pomijam oznaczenie "SUPER", bo to tylko nowsze wersje. Zrobiłem małe zestawienie od 2004 r., czyli praktycznie z ostatnich 20 lat dla segmentu średniego i wyższego. Ceny premierowe. 2004 r. - 6800 GT PCIe - 399$              2004 r. - 6600 GT PCIe - 199$ 2005 r. - 7800 GT PCIe - 449$              2006 r. - 7600 GT PCIe - 199$ 2006 r. - 8800 GTS 640MB - 449$        2007 r. - 8600 GT - 159$ 2008 r. - 9800 GT - 159$                      2008 r. - 9600 GT - 179$ 2008 r. - GTX 280 - 649$                      2008 r. - GTX 260 - 449$ 2010 r. - GTX 480 - 499$                      2010 r. - GTX 460 1GB - 229$ 2010 r. - GTX 580 - 499$                      2011 r. - GTX 560 - 199$ 2012 r. - GTX 680 - 499$                      2012 r. - GTX 660 - 229$ 2013 r. - GTX 780 - 649$                      2013 r. - GTX 760 - 249$ 2014 r. - GTX 980 - 549$                      2015 r. - GTX 960 - 199$ 2016 r. - GTX 1080 - 599$                    2016 r. - GTX 1060 6GB - 299$ 2018 r. - RTX 2080 - 699$                    2019 r. - RTX 2060 - 349$ 2020 r. - RTX 3080 - 699$                    2021 r. - RTX 3060 12GB - 329$ 2022 r. - RTX 4080 - 1199$                  2023 r. - RTX 4060 - 299$ Zaznaczyłem najniższe i najwyższe kwoty. 9800 GT w sumie chyba należałoby pominąć, to był głupi okres w wykonaniu NV, która pudrowała ile tylko się dało wtedy układ G92. Najszybszy 9800 GTX wcale nie błyszczał na tle 8800 GTX/Ultra, więc ceny były niskie. Za to wycenę RTX-a 4080 przemilczę. A teraz średnie kwoty po podliczeniu. Segment średni x6xx ~ 255$, segment wyższy x8xx ~ 571$. I jeszcze średnie bez skrajnych (tych kolorowych) wartości; segment średni ~ 247$, segment wyższy ~ 553$. Interpretację pozostawię już wam.
    • W zasadzi to wydawca zrobił to Tyle, że my już od lat mamy ceny bardzo zbliżone w przeliczeniu na PLN do cen w EU euro. Gra w EU kosztuje 40euro czyli ~170pln. Na Polskę dali 150pln.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...