Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Olafo

Andrzej Gołota vs Tomasz Adamek

Walka Adamek - Gołota  

339 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zwycięży?

    • Gołota
      101
    • Adamek
      238


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa walką może być Pudzianowski vs Nejman, jak dla mnie totalna zagadka, ciekawe czy dominator coś pokaże czy będzie tylko workiem treningowym?

Nejman się będzie bił?!

nejman_2.jpg

 

Cholera cały czas myślałem, że będzie to Najman!

 

Co do walki Dominatora to.... . Najman dostanie oklep, on jest tylko słabym bokserem mocnym w gębie. Już przed swoimi poprzednimi walkami, mówił czego to on nie pokaże. I pokazał :lol2:

 

Dominator, bardzo się przykłada do treningów, robi ogromne postępy, także w tym przypadku jestem spokojny o wynik. Zwłaszcza, że Mariusz trenuje Kyokushin dosyć długo, a w parterze pomoże mu siła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarinho
Ciekawa walką może być Pudzianowski vs Nejman, jak dla mnie totalna zagadka, ciekawe czy dominator coś pokaże czy będzie tylko workiem treningowym?

kiedy ta walka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na polsacie pisze, że o 19.30, a na polsat sport gala boksu zawodowego zaczyna się o 18 : | sam już nie wiem o której to ma być :<

O 18.00 pewnie będzie jakieś studio przedmeczowe. Najważniejsza walka będzie pod koniec gali. Czyli pewnie po 22.pp.

 

Stawiam na Gołotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarinho
12 grudnia 2009 Pudzian vs Najman

 

dzięki :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wyznaczonego ściśle czasu walki Gołota -Adamek, miała być przed 23 ale starcie Bartnik -Szpilka się chyba nie odbędzie...tak że coś około 22 nie wcześniej powinni sparować ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja stawiam na Adamka - myślę, że będzie znacznie sprytniejszy/szybszy w tej walce i Andrzej będzie miał ciężko się do niego dobrać. :P

Ale zobaczymy jak to będzie, ciężko powiedzieć, Gołota jest jednak troszkę "większy". Mimo to obstawiam, że Adamek będzie lepszy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś na necie transmisja live? mam Nkę i sobie nie zobaczę polsatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest gdzieś na necie transmisja live? mam Nkę i sobie nie zobaczę polsatu

 

W IPLA reklamują transmisję LIVE z tej gali. Nie wiem tylko czy konto VIP nie jest potrzebne :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć kto wygra z jednego prostego powodu - Andrzej Gołota jest nieobliczalny.

Więcej atutów przemawia za Adamkiem ale Gołota nie jest bez szans. Andrzej ma większą masę, 10cm większy zasięg ramion, duży staż w kategorii ciężkiej. Dla Tomka będzie to pierwsza walka w tej kategorii wagowej.

Problemem Gołoty jest psychika i kontuzje. Jego ręka po kontuzji w ostatniej walce raczej nie wróciła do pełnej sprawności. Wiek i waga wskazują też (teoretycznie) na gorszą kondycję.

 

 

Pomimo, że jak widzę zdecydowana większość stawia na Adamka to nie można pominąć tutaj pewnego faktu. Adamek ma szansę wygrać z Andrzejem tylko dlatego, iż jest on już stary, zdecydowanie wolniejszy, niż w najlepszych latach. Kontuzje też zrobiły swoje. Nie oszukujmy się Gołota ma już najlepsze lata dawno za sobą. Myślę, że najlepsze lata Andrzeja były przed walką z Tysonem. Zresztą nawet po tej walce potrafił pokazać klasę w walkach z Byrdem i Ruizem. Ten kto oglądał jego 2 pojedynki z Bowe`m wie jak niegdyś walczył Gołota jaką miał szybkość i technikę. Był chyba wtedy jedynym białym bokserem, który się liczył w wadze ciężkiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W IPLA reklamują transmisję LIVE z tej gali. Nie wiem tylko czy konto VIP nie jest potrzebne :hmm:

Z tego co gdzieś czytałem, to będzie darmowe kiepskiej jakości i pewnie wąski upstream, lepsza jakość tylko w vip-ie; ale głowy nie dam bo będę na tv oglądał, więc się nad tym nie doktoryzowałem.

Postawiłem na Gołotę- knock out, mam nadzieję, że nie wtopiłem kaski- albo pójdzie na budę, dyski, zasiłkę, albo z kasy na nową zasiłkę zasilę budżet gangsterów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W IPLA reklamują transmisję LIVE z tej gali. 

Daje piękny komunikat, że nie można się połączyć z serwerem :] Czemu mnie to nie dziwi?

 

Są jakieś inne transmisje? Gdzieś miały być... :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, czy walka jest transmitowana na jakimś innym programie prócz Polsatu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktoś może, czy walka jest transmitowana na jakimś innym programie prócz Polsatu?

 

no wlasnie... podpisuje sie pod pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o transmisję w TV

 

To poszukajcie na zagranicznych kanałach sportowych (typowo zagranicznych)

 

Ponieważ w PL żaden kanał nie ma prawa transmitować takich rzeczy bo Polsat z tego co wiem wykupił na to własność i to nie małe pieniądze :E

 

Edit : Też mam TV Cyfrową, ale mam też zwykłą antenę podłączoną i obraz jest niezły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:E Ibisz :E jaka jest kolejnosc tych walk ?

 

Program gali w Łodzi:

- waga ciężka (12 rund): Tomasz Adamek - Andrzej Gołota

- półciężka (12): Dawid Kostecki - Grzegorz Soszyński

- junior ciężka (10): Łukasz Janik - Mateusz Masternak

- lekka (10): Krzysztof Cieślak - Maciej Zegan

- junior średnia (8): Damian Jonak - Mariusz Cendrowski

- junior ciężka (8): Artur Szpilka - Wojciech Bartnik

- junior lekka (6): Krzysztof Szot - Łukasz Maciec

- ciężka (4): Artur Sieradzki - David Vicena (Czechy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...