Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hamersan

Drukarka Canon pixma IP1900

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z drukarką kupiłem ja niedawno i nie mogę na niej drukować a ponieważ kupiłem tylko czarny tusz prawdopodobnie nie drukuje bo brakuje i kolorowego lecz w opcjach zaznaczyłem że ma drukować tylko czarnym tuszem ale nic z tego nie działa tusz jest orginalny do tej drukarki więc mnie to dziwi podobno może drukować tylko czarnym tuszem ale nie drukuje nie wiem czemu.Nie rozpoznaje też kardridza choć jest orginalny i nowy.

Proszę pomóżcie. Najprostszym wyjściem byłoby kupienie jeszcze kolorowego tuszu ale na razie nie mam kasy.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może skontaktuj się z serwisem? Skoro drukarka jest nowa, tusze oryginalne to nie powinni robić problemów z pomocą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Problem rozwiązany zadzwoniłem do serwisu i odpowiedzieli że kolorowy i czarny muszą być włożone wtedy sie wybiera kolor w jakim ma drukować czy kolorowo czy tylko czarno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To nie jest laptop do gier, czy wymagających od podzespołów wysokiej wydajności zastosowań. Producent zdecydował się na takie rozwiązanie, gdyż stwierdził iż jest do codziennych zastosowań wystarczające. W laptopach z logiem jabłuszka też ram jest przecież wlutowany. Asus z propozycji powyżej jest jednym z lepszych pod względem rozdzielczości i jakości ekranu do 3,5k. Jeśli laptop może być mniejszy, to matebook wygląda na solidny sprzęt, tylko co niektórym wymagającym użytkownikom może przeszkadzać błyszczący ekran.  ASUS Vivobook 15X i5-1335U/16GB/512/Win11 OLED 120Hz 3499 zł  ma świetny ekran oled 15,6" 3k 2880x1620p. Alternatywnie można zrezygnować z 24gb ram na korzyść procesora Intel.  Huawei MateBook 14 i5-1240P/16GB/512/Win11 Space Gray 3499 zł solidny metalowy laptop z ekranem ips 14" cali w rozdzielczości 2160x1440p. Laptop ma procesor i5p 12-rdzeni, 16-wątków z intergą Iris, który jest kompromisem pomiędzy energooszczędnym u i nastawionym na max wydajność h. 
    • Mnie chyba najbardziej w Path Tracingu wkurza przyciemnianie pewnych lokalizacji do granic przesadnych (ciemno jak w dvpie, brak widoczności). W CP2077PL trochę takich lokalizacji jest, w tym TR Remix też widać gołym okiem jak się porównuje z oryginałem.
    • Zostanie miejsce do jazdy na rowerze https://www.morele.net/chlodzenie-wodne-cooler-master-masterliquid-lite-120-mlw-d12m-a20pw-r1-1214128/   Albo wydajniejsze, chociaż do 9700  https://www.morele.net/chlodzenie-wodne-arctic-liquid-freezer-iii-240-black-acfre00134a-13177666/
    • Te stroje to tylko jedna część układanki, z tego co czytam to ograniczyli też widoczność śladów krwi na ciele Eve a to już podpada pod jawną cenzurę i nie ma najmniejszego sensu biorąc pod uwagę, że krew tu tryska na wszystkie strony. Wersja 1.0   A tutaj z patchem day one
    • Jeśli coś tam kumasz - 3600MHz CL16-18. To jeszcze u każdego powinno działać w Gear 1.  Jakie konkretnie - dla zwykłego użytkownika bez znaczenia. Kieruj się ceną. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...