Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TMSH

Zegarek sportowy

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby odczytać godzinę to trzeba się z minutę przyglądać, żeby coś odczytać... :E Straszliwie napaćkane na tej tarczy, zupełnie nie w moim guście.

W tej cenie można już naprawdę fajne zegarki znaleźć, używane to już nie mówię. Rosyjskie zapewne Cię nie zainteresują (a szkoda), szukałbym Seiko (w tej cenie może używana Sportura się znajdzie), Citizena, zerknij na ofertę Zodiaca (bardzo fajnie wykonane zegarki), Tissot, Certina.

I rada, poszperaj na Ebay'u. Częściej wychodzi taniej, nawet z przesyłką.

 

No masz rację troszkę napaćkane jest w tym Casio, ale wygląda kosmicznie, taki wiesz bajerancki ;P Poszperałem w firmie Zodiac i muszę Tobie przyznać rację kozackie zegarki !! Gdzie je można dostać prócz sklepu online?? Teraz to mam problem... Chyba trzeba wybrać się do sklepów i przyglądnąć się z bliska :)

 

@ Mysterio dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=511222

Ten sprzedawca wygląda wiarygodnie.

Te zupełnie najdroższe Edifice są już wg. mnie przesadzone ze stopniem skomplikowania tarczy, nie zapominajmy do czego służy zegarek- głównie do sprawdzania godziny. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszperałem w firmie Zodiac i muszę Tobie przyznać rację kozackie zegarki !! Gdzie je można dostać prócz sklepu online?? Teraz to mam problem... Chyba trzeba wybrać się do sklepów i przyglądnąć się z bliska :)

Nie wiem gdzie w sklepach można Zodiaki znaleźć do obejrzenia. Co do kupna, tak jak pisałem najlepiej na ebayu szperać LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te Casio najlepiej sprawdzić ile kosztują na stronie producenta....nie spotkałem się,żeby cena na allegro była dużo niższa. Ale z kolei widziałem, że zegarek który na stronie casio kosztuje 600zł, w jakimś salonie z zegarkami kosztował 700zł....każdy chce zarobić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem gdzie w sklepach można Zodiaki znaleźć do obejrzenia. Co do kupna, tak jak pisałem najlepiej na ebayu szperać LINK

 

Niech jednak pamięta, że mogą mu dowalić cło i VAT jeśli będzie ściągał zegarek ze Stanów lub HK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót do tematu... :) nie zdecydowałem sie na tego Casio :/ dużo kasy... Co sądzicie o zegarkach Timex ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

padlina. miałem dwa Expeditiony które to niby pancerne miały być. Nie uprawiam żadnego sportu extremalnego a w pierwszym obluzowała się wskazówka i obraca się swobodnie po całej tarczy. W drugim padło podświetlenie indiglo (zwarcie jakieś czy coś) i bateria pada w nim po 3 dniach.

 

Seiko, seiko, seiko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie. To było około 6 i 4 lat temu, tego modelu zapewne jeszcze nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie. To było około 6 i 4 lat temu, tego modelu zapewne jeszcze nie było.

 

to mieli czas na poprawę jakości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to mieli czas na poprawę jakości ;)

 

w seiko już 50 lat temu nic nie odpadało, Timex to takie gorsze bo mniej popularne Casio. Masówka na której ja się dwukrotnie sparzyłem a dbam o delikatne urządzenia, nie zdarza mi się upuścić zegarek czy uderzyć nim w coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzyn ma podobnego Timexa i niby jest zadowolony, ale tak jak pisał cervandes - są to zegarki robione z gorszych materiałów.

Seiko są bardzo przyzwoite, chyba najlepsza marka w swoim segmencie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powracam do tematu z pytaniem o opinię na temat firmy Jacques Lemans. Czy ktoś ma zegarek z tej firmy ?? Upatrzyłem model Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robią przyzwoite sikory:) Ale czy nie lepiej szukać czegoś wśród automatów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót do tematu... :) nie zdecydowałem sie na tego Casio :/ dużo kasy... Co sądzicie o zegarkach Timex ??

 

Ja mam timexa od 4 chyba lat, brat od 7 i problemów żadnych nie mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robią przyzwoite sikory:) Ale czy nie lepiej szukać czegoś wśród automatów?

 

Dla mnie to w sumie obojętnie, ważne żeby efektowanie wyglądał i był w miarę dobrej marki :) a tak na marginesie to w czym jest lepszy automat ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkich rozchodzi się o żywotność, serwisowane automaty/mechaniki będą działać dziesiątki lat, a kwarc może paść przy wymianie bateryjki.

A co do tej marki to nie słyszałem żeby było z nimi coś nie tak:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...