Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mariuszf

Bootowanie z pendrive

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem w starym kompie wgrać Xp, nagrałem iso na pendrive, bootowanie USB jest na 1 miejscu a i tak nie chce uruchomić się instalacja. Płyta główna to asrock p4s61. Macie jakieś pomysły ? Zależy mi na czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie masz plyty ? zalozmy ze wgrywasz trial

 

 

nie mozesZ tak sobie skopiowac obrazu , do takiego botable pendrive sa specjalne programy

 

i jak nie masz usb 3,0 to instalacja bedzie dluuuuuuga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na płycie mam ale też coś nie chce czytać :/ No nie ma właśnie usb 3.0. Płyta główna to AsRock p4s61.

 

Z płytki jak chce bootować to pisze tam Press any key for boot CD i potem włącza się normalnie komputer do pulpitu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wgl to co lepiej wgrać Xp 32 bit Sp2 czy Win 7 32 bit ? Parametry kompa:

Intel Celeron 2,53 Ghz

1,5 Gb ram DDR1

Dysk 80 Gb

Komp jest głównie używany do internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chce na tym starym kompie zrobić jak w tym poradniku to wgl nie znajduje mi Pendrive tylko dysk główny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie :/

Ja w starym kompie (775) też mi nie wykazywał pena - niesety, więc raczej u ciebie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Cześć, chciałem się upewnić przed rozbrajaniem pół pokoju  czy ten kabel się nada i czy przy takim necie wystarczy czy można coś lepszego co za lepszy efekt? Będzie to dobry kabel do podłączenia routera z pc do neostrady vdsl? będzie trochę zginania i puszczania pod listwami, kabel kupiłem za śmieszne 15zł  4RP 26AWG CAT6 CCA Patch Cord FTP https://imgur.com/a/DlsMGAG Pozdro    
    • Otóż to, dlatego jak zniknie qd-oled z TV to będzie porażka świata tech.
    • To lipa, bo WOLED jest zasadniczo gorszy z tego co widziałem - te matryce od LG to porażka trochę pod względem równomierności, normalką jest potworny pionowy banding na szarym tle.
    • Podobno 1 mln pękł w 24h:   Coś czuję, że sprzeda się lepiej niż Rebith.
    • Cześć, Rozglądam się za updatem obecnego PC - specka poniżej. Komputer używany do pracy biurowej oraz gier wszelakich. Nice-to-have byłoby w miarę efektywna pod kątem prądożerności, ponieważ komputer bywa włączony przez kilkanaście godzin na dobę. Zależy mi również, aby nie był głośny w codziennej pracy. Zakładam, że do wymiany w pierwszej kolejności byłby procesor, mobo + RAM - natomiast nie jestem zdecydowany odnośnie Intel vs AMD, więc tutaj prośba o rekomendację. Budżet to ok 3 000pln, natomiast jeśli byłby duży przeskok mogę go naciągnąć (w granicach rozsądku :)) CPU: i5-12400f MOBO: MSI MAG MORTAR B660M MORTAR DDR4 GPU: AMD Radeon RX 6800 XT RAM: 4x8GB 3000Mhz PSU: Seasonic Focus GX 1000W 80 Plus Gold Monitor: 1440px, 165hz Widziałem obecnie promocje na x-kom na połączenie CPU+MOBO, czy coś z tego jest sensowne https://www.pepper.pl/promocje/procesor-intel-core-i7-12700kf-za-839-zl-lub-i9-12900kf-za-1229-zl-przy-zakupie-z-plyta-z790-intel-power-up-at-x-kom-827821?  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...