Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tomcio767

radeon hd 7480d

Rekomendowane odpowiedzi

siemka co możecie powiedzieć mi o karcie graficznej amd radeon hd 7480D ? Mianowicie czego od niej można oczekiwać, jakie gry na nej pójdą i jak sobie poradzi z filmami hd? pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż o niej powiedzieć, słabizna. To taki wyświetlacz pulpitu, idealna do internetu, filmów, również w HD. Gry? Takie sprzed 4 lat, na niskich, max średnich. O nowych tytułach, zapomnij.

 

Tutaj masz krótki test tej karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealna do filmów HD i starych gierek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • w czasach XP też wyłączałem SWAPa w całości, ale od czasu Win8 nie ma to zupełnie sensu, system zrzuca część swoich zadań (APP) systemowych do pamięci wirtualnej właśnie w celu zaoszczędzenia RAMu dla potrzeb użycia tymczasowego  dlatego w moim skrypcie zalecane minimum to 512mb przy dużej ilości pamięci RAM, niech system ma zasoby pozwalające na zrzucenie "naddatku" a nie walenie błędami jak głupi.... nie wiem dlaczego Microshit czasem nie myśli.. mają programistów zawodowych... a użytkownicy muszą ich błędy naprawiać
    • To równie dobrze mogę kupić te Beyerdynamic DT770 Pro 32 Ohm, bo są nie do zaorania i mają łatwo dostępne części zapasowe, ale o wersji 32 Ohm praktycznie nic na internecie nie ma. Wszystkie testy dotyczą wersji 250, ewentualnie 80.
    • Przy 32GB ram i rtx 4090 z 24 vram Hogward Legacy premierowo mi świrował, wywalał przy wyłączonym page file lub gdy był ustawiony na zbyt małą ilość. Obecnie nie wiem jak jest po wielu patchach, ale wtedy tak było. Nie ma może tych gier dużo, ale się okazjonalnie trafiają.
    • Stan cywilny - ✅ Wiek - ✅    (Nie)stety z takich solidnych wypraw to będzie w sumie druga (2015r - 7 dni, 7 krajów, ~3000km w 19-letnim Civicu bez klimatyzacji i navi offline); W zeszłym roku przed tygodniem na Mazurach udało się jeszcze odbić w bok i zwiedzić Sandomierz / Kazimierz Dolny, a do domu wrócić przez Kaszuby (co dało jakieś ~1850km w 10dni); A tak to raczej krótsze wypady, niekoniecznie autem - czy bardziej stacjonarne wczasy; Choć nie ukrywam, że w głowie już wykluwa się pomysł na kolejne bzdurne wyprawy... (jak PL -> Austria -> kąsek Włoch -> Słowenia -> Chorwacja -> Węgry -> PL czyli samej pętli ~2000-2300km ) Ale póki co idę się w końcu pakować i spać, jutro i tak tylko jakieś ~300km za kierownicą.
    • Przyspałeś?, wrzucałem to z 2 strony do tyłu, ale spoko konforuskie wszystko wytłumaczą.  A skont wiesz czy ziemia nie jest plaska?.   Skończ bo się ośmieszasz 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...