Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

FeXXer

Mikrostyki, microswitche do myszek - sam napraw myszkę!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam na sprzedaż mikrostyki, model OMRON D2FC-F-7N o wytrzymałości standardowej tj. 5mln kliknięć, wzmocnione 10mln oraz 20mln. Mikrostyki znajdują się pod lewym oraz prawym przyciskiem każdej myszy, a ponad 90-95% myszek posiada rzeczony model.

 

Jeśli masz problem z dwuklikiem, ogólnie z przyciskami myszki, możesz samemu za niewielką kwotę wymienić wadliwy element i dalej cieszyć się swoją myszką. Nie ma potrzeby kupna nowej skoro można odnowić starą :)

 

Tutaj moja pełna oferta.

 

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=22252701

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych zakupów.

 

UWAGA! Forumowicze w ramach zakupów poza Allegro mogą otrzymać rabat ustalany indywidualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz takich mniejszych niz standardowe? Mam takiego dziada pod kółkiem i chętnie bym zmienił na nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wodne odpada ponieważ mam obudowę nie przystosowaną do takiego chłodzenia.  Tzn. takie 1 wentylatorowe by weszło i nawet takie miałem ale jest za słabe do mojego procesora. Na tym co mam temperatury o 10 stopni niższe aniżeli na aio z 1 wentylem. Co myślisz o Thermalright Macho Rev. C New. Jest asymetryczne i ma nie kolidować z pamięcią. 
    • Dokładają na bieżąco, rano byłem raz, po pracy drugi i półki pełne.
    • To nie jest laptop do gier, czy wymagających od podzespołów wysokiej wydajności zastosowań. Producent zdecydował się na takie rozwiązanie, gdyż stwierdził iż jest do codziennych zastosowań wystarczające. W laptopach z logiem jabłuszka też ram jest przecież wlutowany. Asus z propozycji powyżej jest jednym z lepszych pod względem rozdzielczości i jakości ekranu do 3,5k. Matebook wygląda na solidny sprzęt, tylko Autor pisał, że chce 15,6" co niektórym wymagającym użytkownikom może przeszkadzać błyszczący ekran.  ASUS Vivobook 15X i5-1335U/16GB/512/Win11 OLED 120Hz 3499 zł  ma świetny ekran oled 15,6" 3k 2880x1620p. Alternatywnie można zrezygnować z 24gb ram na korzyść procesora Intel. Niskonapięciowy procesor i5-1335u 10-rdzeni, 12 wątków dba o niskie zużycie energii i zapewnia tym samym dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu baterii. W wersji AMD producent również zdecydował się na energooszczędny procesor R5-7520U.  Huawei MateBook 14 i5-1240P/16GB/512/Win11 Space Gray 3499 zł solidny metalowy laptop z ekranem ips 14" cali w rozdzielczości 2160x1440p. Laptop ma procesor i5p 12-rdzeni, 16-wątków z intergą Iris, który jest kompromisem pomiędzy energooszczędnym u i nastawionym na max wydajność h. 
    • Mnie chyba najbardziej w Path Tracingu wkurza przyciemnianie pewnych lokalizacji do granic przesadnych (ciemno jak w dvpie, brak widoczności). W CP2077PL trochę takich lokalizacji jest, w tym TR Remix też widać gołym okiem jak się porównuje z oryginałem.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...