Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BanknoT

Sporo części do PC (GPU, PSU, RAM, Obudowa itp.)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

W tym miesiącu mam zamiar przebudować kompa wiec chciałbym kupić kilka części.

 

 

Oto czego szukam:

 

1. GPU - do max 300zł z wliczoną wysyłką. Coś pokroju 560Ti.

2. PSU - minimum 500W, markowy. Może być modularny. Cena max 100zł.

3. RAM - 2-4GB DDR3 1333MHz w jednej kości.

4. Obudowa do max 80-100zł.

5. Jakieś tanie chłodzenie na CPU AM3 - koniecznie lepsze od Boxowego :D

 

Proszę składać propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. Ram 2GB Samsung 1333 na kościach SEC za 45 pln + KW

5. Chłodzenie procesora SilentiumPC Spartan HE923 - 40 pln + kW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6870x2 400zł

chieftec 500W albo lepa 500W, 90zł

2x2gb 1333mhz 90zł

obudowa chieftec duza

chłodzenie Arctic Cooling Freezer 13 Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do punktu 4 mam obudowę Tracera, sprzedam za jakieś 30zł + kw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

W tym miesiącu mam zamiar przebudować kompa wiec chciałbym kupić kilka części.

 

 

Oto czego szukam:

 

1. GPU - do max 300zł z wliczoną wysyłką. Coś pokroju 560Ti.

2. PSU - minimum 500W, markowy. Może być modularny. Cena max 100zł.

3. RAM - 2-4GB DDR3 1333MHz w jednej kości.

4. Obudowa do max 80-100zł.

5. Jakieś tanie chłodzenie na CPU AM3 - koniecznie lepsze od Boxowego :D

 

Proszę składać propozycje.

Na PW wysłałem ci moją propozycje co do GPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus 560Ti DC II 1gb - z uszkodzonym fizycznie D-SUB (pewnie dałoby radę przylutować nowe), DVI i HDMI w pełni sprawne, karta w pełni sprawna, chłodzenie cichutkie, cena 250zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus 560Ti DC II 1gb - z uszkodzonym fizycznie D-SUB (pewnie dałoby radę przylutować nowe), DVI i HDMI w pełni sprawne, karta w pełni sprawna, chłodzenie cichutkie, cena 250zł.

 

Gratuluje zakupu za 199 i zarabianiu na userach .. karta chociaż działa tak jak trzeba ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Cześć forumowicze Ostatnio zauważyłem, że podczas grania czy zwykłej pracy na komputerze następuje wyłączenie monitorów, wentylatory karty wchodzą na maksymalne obroty, natomiast, dźwięki z aplikacji są słyszalne, a jedynym rozwiązaniem jest restart systemu. Czasem zdarza się też, że monitory po prostu przechodzą w stan czuwania i też restartuję system. Niekiedy pomaga samo odpięcie i podpięcie kabla DP od głównego monitora i system uruchamia się jak po restarcie. Specyfikacja komputera Procesor Intel Core i5-13600K, 3.5 GHz, 24 MB, BOX (BX8071513600K) MSI MAG Z790 TOMAHAWK WIFI LGA1700 ATX MB DDR5 2xPCI-Ex 16 7xSATA Pamięć Kingston Fury Renegade, DDR5, 32 GB, 6000MHz, CL32 (KF560C32RSK2-32) Dysk SSD Kingston KC3000 2 TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe (SKC3000D/2048G) Dysk SSD Kingston KC3000 512 GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe Zasilacz MSI MPG A1000G PCIE5 1000W 80 Plus Gold Chłodzenie CPU Noctua NH-D15 Obudowa Lian Li LANCOOL III System operacyjny Microsoft Windows 11 Home PL 64 bit OEM (KW9-00648)   Monitory do których podpięta jest karta graficzna: G-Master G83467WQSU 165 Hz – jako główny monitor G-Master GB2560HSU 144 Hz – dodatkowy   Czy sądzicie, że powodem  tego może być wgnieciony pin na przewodzie 12Vhpwr? https://postimg.cc/KKjyPmK3 https://postimg.cc/yJGCn29Q  
    • Wyłącz rt only raster ultra
    • wyczyscilem cache ea app i wylaczylem i wlaczylem kompa potem jeszcez raz wszystko zrobilem i zalapalo
    • Cześć. Mam problem, który dotyczy OBS STUDIO. OBSa używam do nagrywania różnych prezentacji, dlatego na super jakości mi nie zależy, tyle żeby włączyć video i bez mrużenia oczu doczytać się ze slajdów. Dlatego ustawione mam CRF 25, bo zależy mi też na jak najmniejszym rozmiarze pliku. Mój problem dotyczy sytuacji w której np. wybieram przechwytywanie okna w Mozilli Firefox i nagrywam odtwarzaną prezentację, ale w międzyczasie chcę np. na Google Chrome sprawdzić pocztę, czy zrobić po prostu coś innego w innej przeglądarce, bez minimalizowania Firefox, to nagrywany obraz się zawiesza, a dźwięk nagrywa się normalnie. Dopiero po powrocie do OBS lub Firefox wszystko wraca do normy. Czy to kwestia ustawień lub jest to po prostu normalne zachowanie? Pozdrawiam
    • To ustawienie zależy od źródła, jeśli źródło jest limited (16-235), to tak samo powinien być tv. PC można ustawić tak lub tak.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...