Skocz do zawartości

Everyman

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  7991
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Everyman w dniu 6 Lipca

Użytkownicy przyznają Everyman punkty reputacji!

Reputacja

351 Excellent

2 obserwujących

O Everyman

 • Tytuł
  smh

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Ostatnie wizyty

20335 wyświetleń profilu
 1. Panie, idź Pan na kuriera. Też się jeździ furgonem a zamiast przerzucania pacjentów są paczki do 30kg. Czasem jest ryzyko, to znaczy zamiast dostać w mordę od jakiegoś pijaka to klient cofnie paczkę i trza będzie spisać protokół. Na święta jak mocno pojeździsz to te Twoje marne 2000zł to zbierzesz z napiwków. Co ten rząd zrobił z tymi ludźmi to się wierzyć nie chce.
 2. Mimo wszystko żeby zagłosować to trzeba ruszyć te 4 litery i postawić krzyżyk przy nazwisku. Sondaż z definicji nie uwzględnia bardzo ważnej zmiennej w postaci mobilizacji elektoratów. Tak, są pytania o to kto zagłosuje w razie czego a kto nie, ale znowu - to jest pytanie wymagające 0 inicjatywy od udzielającego odpowiedzi. W jednym zdaniu - pokazywać ludziom jak kiepsko PiS zarządza krajem i utrzymać ich wk********.
 3. Wykształcenie ma wpływ na to jak kto głosuje i nie ma sensu z tym dyskutować. Po prostu w pewnej części wysoko wykształconych grup PiS też ma poparcie i to znaczne (co zresztą powtarzalnie pokazują statystyki). Też a może przede wszystkim ze starszymi ludźmi jest ten szczegół że oni są starzy czyt. żyli przed wojną, podczas wojny i po wojnie. Mają dosyć specyficzne poglądy, nie wszyscy ale jednak.
 4. Nie żebym wdawał się w jakieś przepychanki, ale moja babka jest lekarzem pediatrą od 10 lat na emeryturze.
 5. Jak szuria chce pozywać, to niech pozywa. Przynajmniej zarobią prawnicy.
 6. Widziałem kilka wywiadów z ekonomistami. Według nich podwyższenie stóp z reguły ma na inflację wpływ dopiero po czasie. Proponowali też zapowiedzenie podwyższenia, co maiałoby spowodować reakcję rynków.
 7. No w miarę możliwości. Na starość zaczynają padać różne połączenia np. stawy. W takiej sytuacji nawet wizyty na basenie nie pomogą.
 8. Bez pieniędzy z Unii to musi nastąpić tak jak chleb który z czasem czerstwieje. Widocznie pisiaczki to przewidzieli i obrali strategię, wg której plucie na UE i zwracanie przeciwko niej narodu zmusi ją do ustępstw. Moja babka - fanka Kaczyńskiego rozwiązuje od 15 lat wszystkie i też jest gąbką.
 9. Temat dosyć złożony. Dyskusja rozpoczyna się od tego co dokładnie oznacza termin odszkodowanie. Rozpatrzeniu podlega też koncept odpowiedzialności Skarbu Państwa za krzywdę. W tle jest oprócz tego sposób zdefiniowania związku przyczynowego i jakby ktoś bardzo chciał, to jeszcze model odpowiedzialności in solidum. Sądy przy żądaniu "rekompensat" niekoniecznie muszą kierować się wyłącznie brzmieniem ustawy dot. tego funduszu. Jest szeroka praktyka orzekania w sprawach o charakterze medycznym przede wszystkim związana z Kc, a dopasowanie jej do sytuacji wymaga odrobiny gimnastyki. Poza tym w tego typu sprawach nie ma mowy o pełnym związku, bo nikt do końca nie wie gdzie to się zaczyna i gdzie się kończy. Yyyy no bo już się zaszczepiłem dwa razy a trzeci raz zrobić 15 min. okienko w dniu pracy to się nie chce?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...