Skocz do zawartości

Everyman

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  8296
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Everyman w dniu 6 Lipca 2021

Użytkownicy przyznają Everyman punkty reputacji!

Reputacja

522 Excellent

2 obserwujących

O Everyman

 • Tytuł
  smh

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Ostatnie wizyty

20531 wyświetleń profilu
 1. Everyman

  Motoryzacyjna Blabla

  Mieszkańcom Szczecina, Trójmiasta i Poznania powiesz to samo? Bez przesady, jak tam żyjesz i 80% robisz miasto to klasowe całoroczne są idealne. Śląsk, Kraków, Olsztyn...to już inna historia.
 2. Jednak nie znając się na rzeczy wolę słuchać ekspertów. Oni mówią, że ofensywa i to na pełną skalę jest bardziej niż możliwa. Jednak czy NATO powinno w czymkolwiek ustąpić Rosji to bym się nie zgodził, bo to jest scenariusz z 1938r. To jest szczególny przypadek. Robią sobie dominację w EU a w sprawie podstawowej dla bezpieczeństwa całej organizacji siedzą cicho. Niemcy mają wielki, naprawdę wielki potencjał wojenny. Tylko jakby cokolwiek zaczęli na tym tle robić to podniosą się głosy że chcą zrobić III wś.
 3. Trudne i drogie przełączenie się na niezależną i nowoczesną energetykę albo tanie brnięcie w zależność od Rosji. Wybór wydaje się być oczywisty. Trudno mi w to wierzyć że się będą zabijali na dużą skalę. Komuś rura zmięknie i wtedy może być tak że wszyscy się będziemy martwić. Ukraina może i ma przestarzałe wojsko, ale przy tym co oni zmobilizowali przez ostatnie 8 lat to Polska może się tylko wstydzić.
 4. Spooooora liczba sympatyków AgroUnii to wyborcy PiS. Zobaczyli co władza robi, a raczej czego nie robi z polską wsią i są zbuntowani. Z drugiej strony nie chcą na PSL, bo Tusek. Na nich bym się nie patrzył tylko działał na to żeby skupić większość środowiska rolniczego wokół Kołodziejczaka. Wtedy pozostali będą musieli opowiedzieć się po jednej ze stron. Nie mówię, że pomysł Kołodziejczaka na stanie się drugim Lepperem był zły. Może by coś stworzył, a może nie. Mówienie o tym, że PSL ich skonsumuje jest raczej naciągane. No właśnie o zasady polegające na tym, że wszyscy to przestępcy i okradają rolników i trzeba wszystkich rozgonić....no słabo. O Kołodziejczaku mówię z sympatią jako "mój mały Hitlerek", ale on teraz zdaje się pokazał że wie że jeżeli chce się mieć konkretny wpływ na realia to trzeba się dostać do sejmu. Kukiz nie miał żadnych więzów z wsią. Jest celebrytą, który pociągnął za sobą ludzi o najgorszych cechach. PSL go wykorzystał i chyba słusznie, patrząc na to z perspektywy czasu. Moim zdaniem Kołodziejczak chce zracjonalizować ten ruch. 1,5 roku do wyborów to dużo za późno na tworzenie struktur, które ma PSL. Niby mieli robić burdy i wtedy rozumiem że niezależnie, ale oni w tym są słabi. Z PSL mogą dostać niezły wynik, myślę że do 11%. Wtedy koalicja i wymierny wpływ na rzeczywistość. Pomijając już zupełnie to, że to nie PSL blokuje środki unijne, które rolnikom są potrzebne jak tlen. PSL wręcz gwarantuje uzyskanie tych pieniędzy, a to już jest dużo.
 5. Nie tylko dlatego. Ludzie siedzący w kontrwywiadzie wiedzą o tym, że polskie siły zbrojne są dobrze spenetrowane przez służby rosyjskie - co wynika z oczywistego, bliskiego zainteresowania Polską.
 6. Większość rodziców nie ma wiedzy na temat terapii psychologicznej, którą się stosuje w takich przypadkach. Już samo stworzenie z depresji jednostki chorobowej spowodowało, że tak poinformowany człowiek odczytuje depresję jako zjawisko zewnętrzne, wrogie organizmowi - co znacznie ułatwia zmierzenie się z nim. Też to nie jest tak, że starzy zawsze są wtedy kiedy ich potrzebujesz. Na dodatek w okresie dojrzewania dziecku jest naprawdę trudno się z nimi dogadać. Warto przypomnieć jak to się rozgrywało w przypadkach pedofilii księży. Dzieci czasem wszystko zatajały wstydząc się, a czasem mówiły rodzicom. No i zbyt często ci rodzice albo nie wierzyli, albo zbywali że to niemożliwe żeby ksiądz pieścił moją córkę. Jeszcze inni wierzyli ale obawiali się skandalu na całą wioskę. Tak więc nie, sama rozmowa z rodzicami nie załatwia problemów dzieci z psychiką. No fakt, są coroczne zrzuty. Nijak to nie wpływa na wagę posunięcia polegającego na tym, że państwo zamyka linię pomocową. Szczególnie przy tych wszystkich posadach dla aparatczyków władzy i ich rodzin. Poziom tego uzgodnienia poczynionego przez władzę PiS jest na miarę ucznia 5. klasy szkoły podstawowej. Normalnie osoba mająca minimalną wiedzę i doświadczenie w tych sprawach jest w stanie od razu przewidzieć zagrożenia wynikające z takich zmian umowy. Stąd wniosek, że sprawą obsługi kontraktu gazowego z Rosją w 2020r. zajmował się jakiś szympans z ramienia PiS.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...