Skocz do zawartości

forfun

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  3489
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

815 Excellent

2 obserwujących

O forfun

 • Tytuł
  Uzależniony od forum

Ostatnie wizyty

7452 wyświetleń profilu
 1. Ogólnie sprawa Żurka to jest szereg przestępstw popełnianych przez prokuratorów(wymyślanie zarzutów, fałszowanie dowodów, niestawianie zarzutów ludziom popełniającym przestępstwa). Polecam się zapoznać, bo po zmianie władzy pierwsze co to wy... rzucenie tych śmieci z pracy, a potem śledztwa, zarzuty, procesy. Sprawy Tulei przy sprawie Żurka to małe piwo. Państwo opresyjne i niedemokratyczne w pigułce.
 2. To wojna, więc nawet te złomiaste MiGi się tam przydadzą. I tak pewnie służba samolotu bojowego na Ukrainie to kilka(/naście) godzin lotu, więc awarii takie coś nie dostanie. Podstawą naszego bezpieczeństwa jest NATO. Dalej, mimo wielu zakupów nie mamy np. obrony przeciwlotniczej i zmasowany atak Iskanderów to tragedia. O lotnictwie też nie ma co wspominać, bo o sprawności naszych eFów to krążą legendy, a dziennikarze nie mogą dostać się do wiarygodnych informacji(takie to mamy czasy w Polsce). Chyba nie czytałeś ostatniego artykułu/wywiadu z ukraińskimi oficerami, który zrobił Washington Post. Dawałem tu link, a jest to kopalnia wiedzy i spojrzenie z ukraińskiej strony na ten konflikt bez żadnego pudrowania. Wszystko w ponurych tonach... braki w sprzęcie, wyposażeniu, amunicji. Dodatkowo podobno większość najlepszych jednostek ukraińskich zostało zniszczonych(zabici i ranni), a nowi rekruci są gorzej wyszkoleni i są zupełnie zieloni w boju.
 3. Żyjesz w rzeczywistości, która nie istnieje. Popatrz na sondaże PO przed Tuskiem(i w jakim rozkładzie była sama partia), a także po jego przyjściu(do tego scalenie całego ugrupowania). Czy ja mówiłem o sondażach w odniesieniu do Tuska i jego wiarygodności? Mówiłem o swoim poglądzie na jego personę. To już twój problem. Ja od początku oglądałem wywiady 1 na 1 z Hołownią i jest tego masa. Nie będę tego przytaczał, ale to strasznie śliski typ. Dodatkowo z konserwatywną wizją świata i Polski. Nie chcę mi się odnosić do wszystkiego, bo masz dziwaczne podejście, zupełnie inne od mojego. Dodatkowo wkładasz mi w usta słowa, których nie wypowiedziałem("ale wiadomo że decyzje są złe i niesłuszne tylko gdy dotyczą PO"). Poczytaj może coś o zarzutach względem Polski 2050 i dlaczego chcą startować z jednej listy z PSLem. Może się czegoś dowiesz. Aa i nie obrażaj ludzi, bo widzę że w twoich postach coś o praniu mózgu i idiotach, którzy trzeźwo oceniają kogoś takiego, jak Hołownia. Z PSLem będzie koalicja i wspólny start. Polska 2050, kiedy powstawała miała zupełnie inne postulaty i padały mocne słowa o partiach takich, jak Stronnictwo Ludowe. Dzisiaj się z nimi bratają :D? Gdzie tu wiarygodność? aaa, nie istnieje :D. Opozycja ma iść pod sztandarem wspólnym, a nie jednej partii. Coś widać Ci się w głowie lekko pomieszało :D, ale rozumiem czytając twoje posty. "Ale znów - jak Kali być jedna lista z PO to dobrze, jak Kali być z kimś innym to źle . Mentalność czysto jak w PiSie" - idealne podsumowanie twojej persony. Prostackie i głupie przytyki, przykre. Już nie mówię o tym wyśmiewaniu, ale widzę taka klasa moderatora. P.S - Kojarzysz takiego fatalnego gościa, jak Wojciech Maksymowicz :D? Chłop przyjęty z KP PiS z fanfarami, w dodatku broniony przez Polskę 2050... Takie to te nowe standardy, ale ważniejsze było żeby mieć posła :).
 4. Nie trzyma się to kupy... spójrz na poparcie partii Hołowni. Przecież PO nie odbiera poparcia PiSowi, a innym partiom prodemokratycznym(duży pakiet haseł lewicowych/liberalnych, a do tego zwrócenie się do utraconych wyborców -> Hołownia). Polska 2050 miała przed przyjściem Tuska ~20%. Złe działania PiSu powinny rozkładać się równomiernie, a nie tylko dla tej "fatalnej" platformy. Tymczasem PSL dobrze poniżej progu, a byt Szymona kilka %. Lewica też ma kompromitujące wyniki sondaży, a agentura rosyjska rośnie w siłę...
 5. Tusk wyciągnął PO z dołka i praktycznie zremisował w sondażach z PiSem(a za tymi wariatami stoi cały aparat państwa: służby, reżimowa, radio reżimowe i reżimowe media lokalne). Zdecydowanie najskuteczniejszy polityk w Polsce. W przeciwieństwie do takiego Hołowni też jest po prostu wiarygodny, bo co ten Szymon opowiada w wywiadach to jakieś kuriozum. Kiedy zaczął się udzielać często w mediach to poparcie dla Polski 2050 zaczęło spadać i dzisiaj to kilka procent? W dodatku ta partia miała być alternatywą dla PO, a program ma jak PSL(czyli taki przypudrowany PiS). Konserwatyzm wylewa się z każdej strony, gdzie tu wyborcy PO? Pomijam wyciąganie polityków z innych partii. Od nowego bytu wymagam nowych twarzy. I mamy też to, że chyba to ugrupowanie przestało istnieć w związku z decyzją PKW. Stąd małżeństwo z PSLem. Koalicja strachu. Też byłem zwolennikiem tego rozwiązania, ale z biegiem lat... Społeczeństwo jest głupie i lepiej żeby to jednak politycy wybrani podejmowali trudne decyzje, a nie że np starsi panowie(którzy mogą głosować) obierają kobietom prawo do decydowania o własnym ciele, a nie da się w referendum ograniczyć np. do grupy, której dane zagadnienie dotyczy ;). W dodatku w przypadku aborcji to zaraz kościół się włączy, cały PiS i ich maszynka propagandowa. W takiej atmosferze nigdy nie będzie normalnej dyskusji. Tyczy się to każdego tematu, który już dawno został przerobiony na zachodzie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...