Skocz do zawartości

forfun

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  3859
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana forfun w dniu 5 Sierpnia

Użytkownicy przyznają forfun punkty reputacji!

Reputacja

1166 Excellent

2 obserwujących

O forfun

 • Tytuł
  Uzależniony od forum

Ostatnie wizyty

7916 wyświetleń profilu
 1. Potem Ci jakiś łeb odpowie, że uzależniasz państwo od innego :D. Dodałbym do tego prywatyzację(jeśli kto to będzie chciał) kopalń, a jak nie, to zamknięcie. W Polsce są takie i sobie radziły, przynajmniej w przeszłości, bo ostatnio tematem interesowałem się z 4-5 lat temu.
 2. To bardziej skomplikowane :)(jedne miasta tak, inne nie). I też budzi to kontrowersje. W Niemczech te strefy okazały się wielkim sukcesem i doprowadziły do diametralnej poprawy jakości powietrza. Przez te blisko 20 lat udało się też wyeliminować auta, które je zanieczyszczały, a także wyeliminowano inne czynniki, które wpływały na zatruwanie mieszkańców. Także nie ma co o tym wspominać w kontekście naszych miast, bo u nas dopiero to raczkuje... po 20 latach funkcjonowania stref czystego transportu będzie można je likwidować lub utrzymać. Ciekawostka z naszego punktu widzenia.
 3. No tak to wygląda w wersji polskiej. W Europie już takie strefy z EURO 6, a u nas 100 lat za ... do tego czasu to nie pojawią się nowe normy(EURO 7?) ;)? Przypuszczam, że w kilku państwach europejskich w 2032 roku do ścisłego centrum dużych miast nie wjedziesz już autem spalinowym.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...