Skocz do zawartości

Komputery przenośne (notebooki, netbooki, palmtopy)

Dyskusje na temat komputerów przenośnych, tych malutkich i tych całkiem dużych.

47393 tematów w tym forum

    • 660 odpowiedzi
    • 179423 wyświetleń
    • 3156 odpowiedzi
    • 618863 wyświetleń
  1. [FAQ]MXM otwarty standard... 1 2 3

    • 73 odpowiedzi
    • 160365 wyświetleń
  2. Rozszerzenie procedury testowej PClaba 1 2

    • 41 odpowiedzi
    • 71138 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 67868 wyświetleń
  3. Laptop do gier dla dziewczynki

    • 5 odpowiedzi
    • 149 wyświetleń
  4. Laptop z niski poborem energi czy UV?

    • 0 odpowiedzi
    • 84 wyświetleń
  5. Jak to jest z tymi nowymi laptopami, cewki i inne dolegliwości.

    • 22 odpowiedzi
    • 1527 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 623 wyświetleń
  6. Tablet do neta i VOD

    • 2 odpowiedzi
    • 226 wyświetleń
  7. Laptop do gier i programów 5000 zl

    • 4 odpowiedzi
    • 235 wyświetleń
  8. Używany laptop do gier 2000-2500 zł

    • 0 odpowiedzi
    • 144 wyświetleń
  9. [3000 PLN +/-500] Laptop biurowy 17"

    • 4 odpowiedzi
    • 517 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 357 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 789 wyświetleń
  10. Gigabyte Aorus 15 9KF freezuje się

    • 11 odpowiedzi
    • 1849 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 465 wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 657 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 371 wyświetleń
  11. MSI GE/GPx6 1 2 3 4 80

    • 1975 odpowiedzi
    • 100577 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 393 wyświetleń
  12. Laptop do 5000

    • 2 odpowiedzi
    • 424 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 816 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 399 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 760 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ściąganie repatriantów z Kazachstanu to dobry pomysł. Wątpię natomiast, że Czesi, Litwini, czy Estończycy chcieliby pojechać do pracy w Polsce, jak we własnym kraju nie są biedniejsi, niż u nas. Poza tym też mają problem z demografią.
    • A jest to gdzieś skodyfikowane i rozpisane? Niemrawość jeśli chodzi o inwestycje w tego typu technologie (tj. wiązanie CO2 z atmosfery) to dla mnie jeden z głównych argumentów przez który patrzę ca cała zielona rewolucję z ogromną nieufnością. Obecnie niektórzy przewoźnicy oferują równoważenie ślady węglowego związanego z transportem przez sadzenie drzewem, co jest żartem. Takie trochę naciągane bym powiedział. Przecież to samo można powiedzieć o spalaniu drzew. Jedynie uwalniamy do atmosfery węgiel wcześniej związany w procesie fotosyntezy. Różnica jest tylko czas (drzewa obumierają wolniej). Ba, nawet węgiel zawarty w węglu został kiedyś pobrany przez rośliny z atmosfery w procesie fotosyntezy. Gdyby tylko grzyby i bakterie rozkładające lignine i celulozę wyewoluowały minimalnie szybciej, problemu spalania paliw kopalnych by nie było, bo węgiel kamienny nigdy by nie powstał i ten CO2 w całości by się znalazł w naturalnym obiegu
    • W hunt showdown mam dokładnie taki efekt po przeinstalowaniu sterów i to samo się dzieje jak już wspominałem po kliknięciu "resetuj pamięć podręczną shaderów" jak mi się zachce zmienić sterownik to wchodzę pozniej na trening albo na strzelnicę i biegam pół godziny po mapie bez celu aż się ułoży żeby mnie nikt nie odstrzelił w meczu przez takie ściny  z resztą na single w wiedzminie 3 czy w crysisach też tak mam, pełna płynność robi się dopiero po czasie, to jest ten sam efekt jak kiedyś w battlefield V przez kilka minut po każdym patchu były ściny i nie ważne czy to była karta amd czy nv dopiero po czasie gra się "układała" jak to wtedy się pisało, był to efekt wczytywania shederów, tylko niestety ale na radku mam to prawie że w każdej grze po resecie 🤣to nie są karty dla każdego "plug nad play"
    • To ta gra w którą ludzie kasę ładują od 13 lat, a ona jeszcze z alphy nie wyszła? I dziwić się że producenci traktują graczy jak traktują ...  
    • @LeBomB dziennikarze zawsze szukają sensacji , w Rzeczpospolitej przyjaciół Polin państwie teoretycznym bardo o nią łatwo  @Badalaman Te ściąganie  pracowników obcych kulturowo  doprowadzi do masy problemów  Już samo wdrożenie Ukraińców i Białorusinów w zachodnie standardy i sprawienie żeby stali się tacy jak my to będzie problem bo przyjechali w bardzo dużej ilości  W ściąganiu imigrantów powinniśmy się skupić na takich państwach jak właśnie Ukraina ,  Białoruś  , Mołdawia i chętnie przyjemny też Czechów , Słowaków , litwinów ,  Łotyszy ,  Estończyków  I jak już ściągać to całe rodziny  I ściągał repatriantów że wszystkich krajów np była duża grupa z Kazachstanu która chciala wrócić do Polski ale państwo ma ich w dupie i woli ściągnąć nepalczyka https://www.money.pl/gospodarka/rzad-pis-przeciwko-migrantom-dane-ujawniaja-niewygodna-prawde-6911084345277088a.html Najbardziej pro imigrancka partia PiS  https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-kolejna-afera-wizowa-rzad-przyglada-sie-uczelniom,nId,7507488#ref @Keken ja pamiętam komisję do afery Rywina już wtedy nic nie wyjaśniono, komisja jest jak igrzyska w Rzymie żeby lud mógł się podniecać ale nic z tego konkretnego nie wynika  @209458 Europa okrada i żeruje na innych od setek lat , wyłączając Polskę i kilku naszych mniejszych sąsiadów którzy żyli pod butem Rosji a wcześniej Mongołów  Najpierw Rzym później kolonializm i murzyni teraz Chińczycy i imigranci z jakiś Bangladeszów  itd https://www.rp.pl/prawo-dla-ciebie/art9346631-uczelnia-w-ktorej-studiuja-kurierzy-uber-eats-nie-narusza-praw-i-wolnosci Rzeczpospolita przyjaciół Polin państwo teoretyczne w całej okazałości 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...