Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jacek1982

Irda na USB

Rekomendowane odpowiedzi

posiadam telefon SE k300i. Dzis kupilem w sklepie irde na USB WIRELESS BRIDGE. Pzykladam SE k300i i zero reakcji wyskakuje tylko w trayu ze znaleziono nowy sprzet i wlacza mi sie kreator instalacji wybieram dysk cd no i mi wywala ze tam nie ma zadnych sterownikow do irdy :(( macie jakies pomysly??

 

Mam zainstalowany WIN XP HE + SP2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"przykladasz SE i dajesz CD or irdy" no lol. On pyta o sterowniki od telefonu, jakby chcial od IR to pytalby przy jej podlaczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh system windows XP powinien intuicyjnie zaczac laczyc sie bez wskazywania mu sterownikow. pozyczylem przed chwila irde od kumpla i jego irda u mnie dziala bez zbednych pytan , podlaczylem przylozylem telefon i od razy zaczela sie komunikacja, nawet nie musialem wyjmowac plyty :E Tylko moja cos jest wymagajaca :(( Roznica miedzy naszymi irdami jest taka ze jego kosztowala 50 pln a moja niecale 15.. wizualnie i w parametrach sa takie same :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam irde podłączaną do płyty głównej i bez problemu wykrywa każdy tel. jaki do niej przyłożę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...