Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zuchu

Zestaw Core i5, P7P55D Deluxe, monitor 22'

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Sprzedam cały zestaw, cena to 2000 zł, odbiór w Warszawie lub po uzgodnieniu w innych częciach Polski.

Allegro:

http://allegro.pl/zestaw-core-i5-asus-p7p55d-deluxe-monitor22-waw-i4722411810.html

 

Wszystko zostało kupione zimą 2011, na każdą część jest rachunek, posiadam oryginalne płyty ze sterownikami, pudełka, kable itd.

W cenę wchodzą:

 

Komputer

 

Asus P7P55D Deluxe

Intel Core i5 750 chłodzony Scythe Mugen na paście termoprzewodzącej Zalman

Sapphire Radeon HD5850 1GB

Patriot Sector 5 4GB (2x2 GB) DDR3, 1600 MHz

Seagate HDD 1 TB (32 MB/7200rpm) + 128 GB SSD Kingston

Zasilacz OCZ stealthxstream 700W

Bardzo wydajnie wentylowane wnętrze - 5 wiatraków

Napęd DVD+Lightscribe LG

Karta dźwiękowa Creative Sound Blaster 5.1

Obudowa Antec three hundred

 

Monitor

LG flatron W2253TQ

 

Głośniki

Logitech X-540 (5.1)

 

Oprogramowanie

Oryginalny Windows 7 Home Premium x64

 

Kontakt:

608-209-244

mzuch.wirtuoz@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ja bym kupił, ale "wiem" że zaraz będą obniżki . Kupiłbym, ale cebula każe czekać. Tzn. i tak nie mam jakoś czasu na używanie, więc jak mam  dać 1900 i nie używać, a "zaraz" będzie taniej to wiadomo. Po prostu kupno monitora pod konsole wzmogło chęć kupna jakiegoś sprzętu, który by go wykorzystał. Myślę że raczej na pewno xsx u mnie zagości w tym roku. Pc to raczej większy wydatek. 
    • Ja mam polecany: CyberPower UPS CP1500EPFCLCD - cichy, mały, mało bierze prądu ok. 6 W. Niedawno pojawiła się nowa wersja (nie sposób znaleźć test). Ważne, że ma prawdziwy sinus. 1500 dlatego, że tam siedzą 2 aku 9 Ah więc dłużej trzyma (kilkanaście minut grania na konsoli i z godzinę na www). A ile bierze prądu? 😁40 W? Ogólnie to ja tu pierwszy pisałem o tych do pieców gazowych, znacznie lepiej wypadają za-tech (ogólnie nieprzyjemny kontakt, nie zdecydowałem się, także przez to: https://forum.pclab.pl/topic/1200073-akumulator-bezobs%C5%82ugowy-a-wydzielanie-wodoru/). A nawet 3, bo to wielkie krowy, szczególnie jeszcze paskudny aku, a chciałoby się te 100-120 Ah. Tu jest luksus, burzę sobie olewamy, UPS odłączyć z prądu i starcza na bardzo długo grania (nie to co mój 18 Ah).
    • Wyjdziemy jak Zabłocki na mydle, Niemcy sobie przetransferują bardziej wartościowych ludzi a my w zamian dostaniemy śniadych księciuniów w ramach relokacji
    • I cyk populacja Ukraińców w Polsce bardzo zmaleje, a bez nich wiele branż klęknie. 
    • Ja HA mam postawione na Hyper-V i z tego co widzę na FB w tym systemie wirtualizacji nie masz problemu. Tam podpięcie dongla od Zigbee też nie jest konieczne, bo ja Conbee 2 mam podłączone pod Raspberry Pi leżące w centralnej części mieszkania i cała komunikacja z HA odbywa się normalnie przez LAN protokołem MQTT. Jeżeli chcesz dalej bawić się z VirtualBoxem, to upewnij się też, że masz zaznaczone TYLKO opcje, akceleracji, wymagane przez tutorial, oraz odpowiednią kartę dźwiękową: https://www.home-assistant.io/installation/windows Gdyby to nie miało znaczenia, to nie wspominali by o tym w tutorialu.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...