Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MrPTRC

Spadki FPS na dobrym sprzęcie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

niedawno robiłem format. Przed formatem podzieliłem dysk na 2 partycję. Niestety ale zgubiłem płytę od sterowników płyty głównej ,więc pobrałem wszystkie ze strony producenta. Po formacie zaczął się problem. W CS GO miałem 50 - 100 FPS przed formatem było to 100-200 ,ale po pewnym czasie wszystko wróciło do normy. Dwa dni temu przyszło do mnie GTA V i na każdych możliwych ustawieniach jest to samo na średnich 50 - 60 FPS ,na wysokich 50 ,a na najwyższych 30-50 ,ale to nie jest problem. Problemem są spadki poniżej 30,20 FPS na każdych ustawieniach są takie same prawie co chwilę. Jak już pogram z 10 - 20 to jest ich mniej. Dodatkowo w Wiedźminie 2 ER jest podobnie ,ale spadki są tylko po odpaleniu gry przez jakąś minutę.

SPRZĘT:

PŁYTA GŁÓWNA : MSI 85M-E45

RAM : 4GB GoodRam

PROCESOR : i5-4430 3.00 GHz temperatury : 40 w spoczynku, 60-80 w stresie

KARTA GRAFICZNA : MSI GeForce GTX 760 temperatury : 37 w spoczynku, 82 w stresie

ZASILACZ : BeQuiet 600W ,albo 700W

 

Proszę o szybką pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wysoka temperatura jak na 760, powinno być max 65-70. i z mało Ramu.Procesor też za wysoka temp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wysoka temperatura jak na 760, powinno być max 65-70. i z mało Ramu.Procesor też za wysoka temp.

Teraz czekam na trochę kasy ,ale może za tydzień do dwóch kupię 4GB ramu i dołożę dwa wentylatory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość moherek.

Prowizorycznie mozesz otworzyc bude na czas grania, jesli nie boisz sie kurzu i halasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prowizorycznie mozesz otworzyc bude na czas grania, jesli nie boisz sie kurzu i halasu.

Otworzyłem i ustawiłem ustawienia takie jakie preferowało Nvidia GeForce Experience. Na początku wszystko git 60 fps z rzadkimi spadkami do 40 i tak przez 5 min, potem horror po rozpoczęciu misji spadki co chwila ,ale najlepsze było w amu-nation. Co sekundę spadek do 8-5 FPS! Zauważyłem że podczas gry karta wydaje dziwny dźwięk ,a przy spadku ucicha.

TEMPERATURY

CPU:

SPOCZYNEK- 37

PODCZAS GRY - 56

GPU:

SPOCZYNEK- 33

PODCZAS GRY- 61

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...