Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bielik17

Monitory studyjne aktywne do 500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie coś polecić w tej cenie? Czy warto się w ogóle w to pchać? Swego czasu miałem zestaw wzmacniacz hk 970 + podstawki magnat quantum, ale nie chce się znów w coś takiego pchać gdyż nie mam wystarczająco dużo miejsca w pokoju na taki sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie koniecznie studyjne, ale małe monitorki w tej cenie: M-Audio Studiophile AV40 II i Edifier R1600TIII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Podobno już część ocenzurowali.:( Demko ma jakiś input lag większy, pełniak dużo lepiej zrobiony.
    • Zobaczcie jak Microsoft tłumaczy problemy z trybem HDR 1000 w nowych oledach. Ja to rozumiem tak: 1) TrueBlack ma certfikat  2) tryby HDR 1000 go nie mają, 3) Windows ustawia się pod tryb certyfikowany 4) producenci monitorów muszą robić obejścia, żeby wyświetlić 1000 nit w Windows.   Zdajemy sobie sprawę z monitorów, które mogą ograniczyć maksymalną jasność do około 450 nitów zarówno w trybie DolbyVision, jak i DisplayHDR, ale w niektórych przypadkach może istnieć opcja konfiguracji dostępna za pośrednictwem menu wyświetlacza ekranowego (OSD), aby włączyć tryb HDR10 bez certyfikatu, który odblokowuje maksymalny poziom jasności do 1000 nitów. Ten nie certyfikowany tryb HDR10 nie jest jednak dostępny w systemie Windows, ponieważ system Windows będzie zawsze domyślnie używać najlepszego dostępnego certyfikowanego trybu, który obsługuje rozdzielczość ekranu i częstotliwość odświeżania skonfigurowaną dla wyświetlacza. Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy klienci wolą uruchamiać monitory w trybie bez certyfikatu, na przykład, który wyłącza dokładność kolorów w celu zwiększenia jasności, i badamy sposób udostępniania dodatkowych informacji o trybie wyświetlania i kontroli dla klientów w systemie Windows.
    • Najnowsze liczenie MT-LB, BMD i BTR-50 w magazynach. Najważniejsze są w tym MT-LB. Wygląda na to, że prawdopodobnie zostały ich ostatnie sztuki. Niestety nie dla wszystkich składowisk są dostępne aktualne zdjęcia satelitarne.   
    • Mój serwisant to pasjonata i pedant, do tego zapalonego kolarz. Terminy bardzo różne, ale nigdy nie czekałem dłużej niż 3-4 tygodnie. Rower odstawiam dopiero w umówionym terminie i po max. kilku dniach jest do odbioru. Do tego perfekcyjnie wymyty z nałożonym dressingiem na ramę i plastiki - zawsze wygląda lepiej po serwisie, niż jak był nowy. Z prostymi usterkami lub awariami często potrafi przyjąć praktycznie z marszu. Mam doświadczenia z różnymi serwisami, z których usług korzystałem na przestrzeni lat i ten jest zdecydowanie najlepszy. Przekonał mnie wtedy, kiedy szukałem popołudniową porą serwisu do zdiagnozowania felernie działającej klamkomanetki. W kilku dostałem odpowiedź, że nawet nie ma co patrzeć, tylko trzeba się umówić na serwis za parę tygodni. Potem pojechałem do mojego obecnego serwisanta, który najpierw pokręcił głową bo było 0,5h do zamknięcia a potem bez gadania wyszedł przed drzwi, tu pomacał, tam otworzył i w parę minut zdiagnozował problem. Za chwilę miałem już termin na naprawę na... następny dzień. Rower odebrałem i kolejnego dnia mogłem zrealizować plan wypadu na rowerze w czeskie góry. Nie chce mi się i nie mam za bardzo czasu, żeby rower ogarniać samemu, dlatego wszystko robię w serwisie. Co roku robię pełen przegląd, który swoje kosztuje, ale za to w sezonie jest dużo mniejsze prawdopodobieństwo, że coś nagle nawali. Praktykuję to, od kiedy awarii uległa ta nieszczęsna klamka.  
    • Cena ceną, ale jednak nie postawie sobie kobyły 55" 60 cm od oczu
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...