Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pawcioo10

Problem z odebraniem vouchera z x-komu, na darmowe gry od Amd.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z odebraniem vouchera (czyli kodu) na dwie darmowe gry od Amd.

Wybrałem tą kartę ze względu na niższą cenę, oraz dwie darmowe gry, które przekonały mnie do zakupu.

Na stronie głównej pclab pojawił się news z tą promocją:

https://pclab.pl/news79256.html

W piątek kupiłem nowego radeona 570 4gb. za 599 pln.

W koszyku użyłem kodu rabatowego: dzisjestpiatek, który zmienił cenę z standardowej na promocyjną.

 

W opisie karty graficznej, jest napisane:

„Kup powyższą kartę graficzną i odbierz dwie gry w prezencie

dodaj do koszyka powyższą kartę graficzną, w polu kod rabatowy wpisz:

amd-gry, odbierz zestaw dwóch wybranych gier.

Zestaw do wyboru dwóch gier spośród trzech:Resident Evil 2,Devil May Cry 5 lub Tom Clancy’s The Division 2. Promocja trwa do 9 lutego 2019 lub do wyczerpania zapasów.”

https://www.x-kom.pl/p/359723-karta-graficzna-amd-gigabyte-radeon-rx-570-gaming-4gb-gddr5.html

 

Niestety nie mogłem użyć (aktywować) dwóch kodów (w koszyku) jednocześnie.

Jest tylko jedno miejsce na aktywowanie 1 kodu rabatowego, w koszyku.

Wczoraj napisałem wiadomość (przez stronę www) do x-komu, z prośbą o wysłanie kodu na dwie gry.

Dzisiaj dostałem odpowiedz:

 

„Dzień dobry, dziękuję za wiadomość. W celu otrzymania vouchera na dodatkowe gry konieczna była aktywacja kodu rabatowego, natomiast zgodnie z naszym regulaminem promocje nie łączą się i w tym przypadku pomimo szczerych chęci nie będziemy w stanie zaoferować darmowych gier w zestawie, prosimy o zrozumienie w tej kwestii.”

 

W jaki sposób mogę odebrać kod na dwie darmowe gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chamskie zachowanie xkomu. Pisałem w innym temacie, że warto powiadomić o całym zdarzeniu AMD, bo rozmową ze sklepem już raczej niczego się nie osiągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W xkom mają ten zwyczaj że aby coś otrzymać nawet gdy jest to promocja zewnętrzna np AMD czy Nvidia a nie wew.sklepu aktywować trzeba w trakcie składania zamówienia jakieś kody.Zostaje cie jakoś porozumieć się ze sklepem albo zwrot.Wiem że cena akurat była w tym przypadku atrakcjyjna a na przyszłość zostają ci zakupu w innym sklepie ,gdyż większość nie każe nic aktywować w czasie składania czy to Komputronik czy Morele itd.

Sam miałem niedawno podobną sytuację z XKom.

 

pz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest promocja sklepu tylko producenta, sklep nawet nie daje kodow do gry a jedynie kod który aktywuje sie na stronie amdrewards, dopiero wtedy dostajemy gry, ja bym nie odpuscił i skontaktował sie z amd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To X-COM zrobiło świństwo, bo kody daje AMD, a nier oni, Czyli jednym słowem je ukradli.

 

Gdy ja we wcześniejszej promocji od AMD kupiłem Asusa RX-570 w morele.net to po około tygodniu dostałem od nich kod na 3 gry.

 

Jako główny rarytas była to gra Assassin's Creed Odyssey i dwie inne. Oczywiście musiałem wpierw konto na specjalnej stronie AMD założyć.

 

Assassin's Creed Odyssey dostrałem w formie linka do aktywowania aplikacji Uplay, czyli kodu fizycznego nie było.

 

Pozostałe gry dostałem w formie zwykłych kodów do Steam i w nim je przypisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też brałem kartę w X-Kom tylko że 590 i poddaniu do koszyka samo dodało voucher na gry bez aktywowania żadnego kodu za 1 grosz a miało być darmo :E . W twoim przypadku powinno tak samo zadziałać coś X-Kom kombinuje.

Kartę mam z odbiorem osobistym nie będzie vouchera to nie odbiorę. Na razie brak dostępności i czekam, jak zamawiałem miała być na drugi dzień lecą sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja karta też miała być pojutrze a czekałem 3 tygodnie.

 

pz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jest nas dwóch, czyli można coś podziałać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też brałem kartę w X-Kom tylko że 590 i poddaniu do koszyka samo dodało voucher na gry bez aktywowania żadnego kodu za 1 grosz a miało być darmo :E . W twoim przypadku powinno tak samo zadziałać coś X-Kom kombinuje.

Kartę mam z odbiorem osobistym nie będzie vouchera to nie odbiorę. Na razie brak dostępności i czekam, jak zamawiałem miała być na drugi dzień lecą sobie.

 

W moim przypadku, dopiero po aktywowaniu kodu rabatowego amd-gry, pojawia się druga pozycja w koszyku z voucherem za 0,01zł

Po usunięciu kodu rabatowego cena vouchera ulega zmianie na 199zł:

https://www.x-kom.pl/p/462090-voucher-amd-g0-b1g-r1s3-th3-g4m3-bundl3-2-g4m3s.html

 

Przykład:

https://imgur.com/a/1dpZCTB

 

 

A znasz jakiś sklep gdzie można użyć dwóch kodów na raz? bo ja nie.

Zachowanie sklepu zrozumiałe.

 

Dlatego, wczoraj wysłałem do sklepu wiadomość, z prośbą o wysłanie brakującego kodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No normalnie nie można korzystać z dwóch kodów :P Bez przesady cebuli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-KOM w sumie nie robi łaski, że wyda kod - klucze daje AMD. Ponadto sklep sprzedaje te kody zamiast dawać za darmo co jest chyba niezgodne z regulaminem. Warto zgłaszać to do AMD, może przy następnej promocji sklep zostanie z niej wykluczony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-KOM w sumie nie robi łaski, że wyda kod - klucze daje AMD. Ponadto sklep sprzedaje te kody zamiast dawać za darmo co jest chyba niezgodne z regulaminem. Warto zgłaszać to do AMD, może przy następnej promocji sklep zostanie z niej wykluczony...

Sprzedaje za 0,01zł, bo nie moze na paragonie sprzedaży być coś za 0,00 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje za 0,01zł, bo nie moze na paragonie sprzedaży być coś za 0,00 zł.

Ale inne sklepy nie sprzedaja kodow bo nie sa na sprzedaz, to wymysl x-komu.

 

POroponuje na ich FB stosownie opisac sytaucje bo takich osob napewno znajdzie sie wiecej i pisac do AMD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale inne sklepy nie sprzedaja kodow bo nie sa na sprzedaz, to wymysl x-komu..

 

Dokładnie, dostawałem już sporo różnych kodów czy to od nvidi czy AMD. Inne sklepy dają je za darmo bez wbijania na rachunek, za darmo bez żadnych kombinacji (przesyłają na email lub robi się to samemu w generatorze np. w komputroniku). Wydaje mi się, ze XKOm w ten sposób chce ukrócić cebularstwo - jeśli w razie zwrotu nie odda się klucza naliczą sobie 199zł co jest ceną z d***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również często kupowałem itemki z gratisowymi voucherami, grami etc i nigdy nie uwzględniano ich na paragonie wiec to jakas bzdura totalna jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo z nimi, zakupiłem RTXa 2070 którego dostarczali mi miesiąc (!) po czym nie dostałem kodu, napisałem chyba z 50 maili na stronie "Napisz do nas" aż w końcu ktoś z infolinii do mnie zadzwonił i powiedział ze kod czeka na mnie na odbiór w salonie i dziś jadę odebrać, także temu sklepowi na przyszłość już podziękuje, w morele nigdy nie miałem takich problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak?

 

Cisza, nie dostałem od nich odpowiedzi.

 

Dodatkowo, spróbowałem się skontaktować przez wykop, wysyłając prywatą wiadomość (z numerem zamówienia) do x-komu.

Od wczoraj nic nie odpisali.

W wiadomości email, którą dostałem w poniedziałek napisali, że karta graficzna powinna do mnie dotrzeć dzisiaj.

Oczywiście do dnia dzisiejszego jej nie wysłali, bo nie dostałem emaila z potwierdzeniem nadania przesyłki, oraz numerem trakcyjnym.

 

26.11:

Informuję również, iż zamówienie jest w trakcie realizacji i powinno zostać dostarczone pod wskazany adres do środy. Potwierdzenie nadania przesyłki, wraz z numerem listu przewozowego oraz odnośnikiem do e-faktury, prześlemy w odrębnej wiadomości e-mail zatytułowanej "Twoje zamówienie jest gotowe do wysyłki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety nie mogłem użyć (aktywować) dwóch kodów (w koszyku) jednocześnie.

Jest tylko jedno miejsce na aktywowanie 1 kodu rabatowego, w koszyku.

Wczoraj napisałem wiadomość (przez stronę www) do x-komu, z prośbą o wysłanie kodu na dwie gry.

Dzisiaj dostałem odpowiedz:

 

„Dzień dobry, dziękuję za wiadomość. W celu otrzymania vouchera na dodatkowe gry konieczna była aktywacja kodu rabatowego, natomiast zgodnie z naszym regulaminem promocje nie łączą się i w tym przypadku pomimo szczerych chęci nie będziemy w stanie zaoferować darmowych gier w zestawie, prosimy o zrozumienie w tej kwestii.”

 

W jaki sposób mogę odebrać kod na dwie darmowe gry?

W ich regulaminie nie jest napisane nic na temat promocji - jeżeli się mylę, to proszę mnie poprawić.

 

Afaik, Jedyne miejsce, w którym jest wspomniane, że promocje się nie łączą jest strona Czarnego Piątku - ale w samym regulaminie promocji brak takiego zapisu.

0IixJYG.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się jeszcze zwrócił o zwrot tego jednego grosza co dodali do zamówienia a nie powinni :D.

 

x-kom często dodaje np. do drukarek kabel usb za 1 grosze ale wtedy obniża się cena samego produktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że xcom zniża się do poziomu owocowych. W którymś temacie opisywałem już moją sprawę z Sapphirem RX570 Pulse tj. zamówiłem go z półtora tygodnia temu za 720zł i okazuje się, że NIBY jest niedostępny i mam czekać do co najmniej 6grudnia. Jednakże w ich ofercie widnieje druga pozycja z tym samym produktem ale za >1300zł. Zapytałem ich czy to te same produkty. Po kilku dniach odpisali, że mam rację, na stronie jest błąd i tyle. Poprosiłem w takim razie o wysyłkę ale znowu padły jakieś kłamstwa o niedostępności. Jak się okazało to bzdury. Kolega dla testu zamówił tą samą, droższą kartę za 1300zł i magicznie "towar dostępny i oczekuje na wysyłkę". Dużo u mnie stracili po tych żałosnych kombinacjach, problemach z wydawaniem należnych kodów i tradycyjnym DDoSem w BF i ich gównianym PR który wciska ludziom kit w odpowiedzi na oceny aplikacji.

I nie, nie zależy mi na tej karcie, opisuję jedynie żałosne praktyki tego sklepiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jest nas dwóch, czyli można coś podziałać :E

 

Dopiero po opisaniu zaistniej sytuacji na wykop pl,i napisaniu prywatnej wiadomości do x-kom, zgodzili się wysłać brakujący kod do aktywacji gier.

 

bd998a999942f663.jpg

 

Co ciekawe, w dalszym ciągu nie wysłali karty graficznej. Minęło 6 dni od złożenia zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co im napisałeś odkrywczego, że pozytywnie to rozpatrzyli? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero po opisaniu zaistniej sytuacji na wykop pl,i napisaniu prywatnej wiadomości do x-kom, zgodzili się wysłać brakujący kod do aktywacji gier.

 

bd998a999942f663.jpg

 

Co ciekawe, w dalszym ciągu nie wysłali karty graficznej. Minęło 6 dni od złożenia zamówienia.

A gdzie im złożyłeś zapytanie ? Na stronie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...