Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RaaDeeK

Kupię obudowę pc Corsair 600t white

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupię obudowę pc Corsair 600t white w stanie bdb z oknem, opcjonalna siatką mesh z boku, wszystkimi zaślepkami na dyski cd i wszystkimi kieszeniami HDD/ssd. Tel 664 496 924

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie co to mam cały panel boczny z pleksi do tej obudowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • najlepsze co z tym zrobili...  
    • Dzięki za propozycję, ogólnie myślę nad budżetową opcją. Do 2k ale jeżeli będzie duża różnica to do 4k. Chciałbym kupić coś na "promocji" Ekran taki że w razie czego jak w danym pomieszczeniu nie będzie TV to wtedy będę oglądał bezpośrednio na laptopie i żeby w miarę był komfort oglądania. A tak to kabel HDMI zawsze ze sobą będę miał żeby połączyć się nim z tv. Takie wyjazdy mam ogólnie rzadko, ale chciałbym mieć taką opcję w razie czego. Bo pc za każdym razem brać to trochę męczy. A szczególnie martwię się o monitor podczas transportu.  Wymagam tylko żeby ogarniał wszystkie kodeki i żeby nie było żadnych zacięć podczas oglądania filmów. Oraz żeby ogólnie był w miarę komfort użytkowania i żeby nie był głośny.  Praca na baterii dla mnie nie ma znaczenia. Bo i tak będę używał głównie z zasilaczem 
    • dzwoniąc na dany numer , jest słychać chwile sygał po czym jest komunikat -tu poczta głosowa dzowniac na ten sam numer nie ma juz sygnału , jest łączenie z numerem  około 10 sekund i pisze połączenie zakonczone bez poczty głosowej czy te dwie sytuacje to to samo?
    • Dokładnie - przesrali kupę kasy na marketing Areny, jeździli po targach gier i to całą bandą, każdemu trzeba było zafundować pobyt, wynająć stoiska z kompami do grania, robić reklamy itd. a to wszystko kosztuje. Przeliczyli się bo Arena to jednak nie taki srogi hit na jaki go kreowali i ludzie po prostu wrócili do grania w zwykłego Tarkova. Kasa zaczęła się nie zgadzać bo co miesiąc muszą przecież klasycznie opłacać całą infrastrukturę sieciową, pracowników, wynajem biura, księgowych i Bóg tam wie co jeszcze. Brak chęci do porozumienia się z community oraz pójście w zaparte sugeruje tylko, że BSG jest w totalnej dupie i desperacji - sprzedali swoje ideały, stracili zaufanie budowanej przez 10 lat community, nawet strimery na nich plują - sytuacja ogólnie jest patowa, mydlenie oczu w postaci dodawania contentu P2W do EOD by ludzie pozamykali mordy to jak dorzucanie węgla do pieca - tylko rozogniło całą sytuację. Wyszła też kolejna brudna sprawa na wierzch, czyli wysoki priorytet w matchmakingu oraz dostęp do offline PvE na pół roku co próbuje wymusić nowy model biznesowy gry w formę abonamentu? Przecież to już powinno być karalne. Cały czas mam nadzieję, że się jednak opamiętają i ugną pod naporem negatywnego feedbacku wtedy przewiduję scenariusz następujący - urwanie tworzenia dalszego contentu i przyspieszone wydanie wersji 1.0 "as is" i późniejsze odcinanie kuponów i ew. contant za opcjonalną kasę przy pomyślnych wiatrach - tak czy siak kto lubił Tarkova ten leży i robi pod siebie po tej całej akcji.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...