Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Viris*

Walizka podróżna

Rekomendowane odpowiedzi

Heja,

 

Ostatnio zacząłem bardzo dużo podróżować (wyjazdy 7-14 dni). W związku z tym poszukuje jakiejś walizki, od której oczekuje:

 

- trwałości (najlepiej twarda),

- średniej wielkości (dodatkowy kuferek zawsze na plus),

- kauczukowe kółka,

- zabezpieczenie TSA.

 

* Na materiałach się nie znam więc tu liczę na waszą pomoc.

 

Znalazłem kilka propozycji, które mi odpowiadają podaje je poniżej, ale może jednak macie jakieś ciekawsze opcje.

 

Numer 1

Numer 2

Numer 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walizki z Wittchen'a są dość fajne, ale fatalnie wycenione. W wyprzedażach jak najbardziej warto się nimi zainteresować (sama swoją kupiłam na wyprzedażach) i której nie wybierzesz, myślę, że będzie OK :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo, nie znam tych marek więc twoja odpowiedz mnie przekonała że wybiorę jedną z tych przecenionych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak taką walizę z tego sztywnego tworzywa sztucznego przeczłogają przez te wszystkie lotniskowe taśmy, sortownie i pojazdy transportowe do i z samolotu, to po jednej podróży będzie wyglądać jakby pod ciężarówkę wpadła. Takie walizki nadają się tylko do podróży pociągiem, albo własnym samochodem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam z tym wyglądem. Taśmy na lotniskach aż tak nie sponiewierają walizki...chyba że są jakieś na niej paski, cokolwiek łatwo się zahaczającego.

Fajnie jest jak walizka nie wygląda jak 10 innych walizek na taśmie - nie każdy swoją personalizuje, nie każdy sprawdza czy na pewno wziął własną. Nie zawsze dojdziemy do karuzeli przed jej uruchomieniem.

Sprawdź kółka, uchwyt i zamek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd to jest najmniejszy problem. Walizki z twardego tworzywa lubią pękać. Pół biedy jeśli nastąpi to w drodze powrotnej. Mam Wittchena z materiału i jak dotychczas nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chce się walizkę sztywną to zamiast ABS można wziąć taką z poliwęgalnu który jest znacznie wytrzymalszy niż ABS.

Przy walizce twardej warto też wybrać taką o nieregularnej powierzchni. Płaskie powierzchnie bardziej się rysują z uwagi na większa powierzchnie kontaktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...